Резултати от 1 до 9 от общо 9

DealExtreme

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    DealExtreme

    Този сайт става все по-популярен в БГ.
    И аз се подведох по модата и направих не една, а вече две поръчки .

    Нека в тази тема обсъждаме продуктите на Dealextreme.com и всевъзможни проблеми по плащания, гаранции, транспорт...

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Re: DealExtreme

    Първи проблем още преди да съм получил пратка
    На bgpost.bg не работи тракинга от вчера и не може да се чекне пристигнало ли е колетчето или не
    Някакви идеи за преодоляване на проблема?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Re: DealExtreme

    при мен се отваря - дай ми накакъв код да видя дали работи ?

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Re: DealExtreme

    RA923669362HK

    Само не ми е ясно как ти се отваря???
    http://services.bgpost.bg/WebTracking/

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re: DealExtreme

    Препроръчана пратка /писмо

    Иска user & Pass заради текущи настройки в базата
    поне така ми каза роднината в бг пощи( той влиза но там вместо да му иска user & pass му дава празен екран )
    тези дни ще се направи
    пратката ти засега не я вижда - сигурно заради ремонта на системата.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Re: DealExtreme

    Хм, получил съм два ПМ-а с молба за повече информация за пазаруване от DealExtreme, затова накратко ще опиша, това, което знам до момента:

    1. В сайта може да се плаща само чрез Paypal.
    Тоест, трябва да имате PayPal акаунт задължително. PayPal вече се поддържа в България, така че това не е проблем - трябва ви кредитна карта - Visa, Mastercard или в някои случаи Visa Electron. Повече подробности за Paypal... можете да намерите на много места, не искам да задълбавам, защото не съм особено добре запознат и се притеснявам да не подведа някого.
    От личен опит - няма проблем да се регистрира в акаунта ви Visa/Mastercard, издадени от Пощенска банка или ПИБ. Имам проблем и не мога да регистрирам Visa Electron от ОББ.
    2. Вече имате Paypal акаунт
    Ами... Регистрирате се в Dealextreme и почвате да пазарувате
    3. За България като начин на доставка може да се използва само евтиния Air Mail.
    Този начин на доставка е безплатен. Стоката се получава 1-2 седмици след като е пратена, обикновено в Пощенския клон по местоживеене.
    По думи на получили немалко пратки вече - мита и такси не се дължат, а и при тези евтини чарколяци в сайта... поръчките обикновено са за суми, по-малки от облагаемия минимум.
    Всяка пратка има тракинг номер, който може да се следи на два етапа - докато излезе от Хонг Конг - на сайта на Хонг Конг-ските пощи и след като влезе в Българ5ия - на сайта на Български Пощи. /От един ден има проблем със следенето на наша територия, да се надяваме, че е временен/

    Ами... това е в общи линии - внимавайте с данните и при регистрацията в Paypal и при тази в DealExtreme - давайте точните си данни - адреси, имена, за да нямате проблеми после с доставките.
    Чеквайте кога ще пристигнат колетите ви на сайта на Пощите и не разчитайте да получите бележка от пощальон, че имате колет - след като онлайн тракинга показва, че колетът е получен - беж към пощата да си го вземете.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Re: DealExtreme

    Получих си първата пратка.
    Хронологията, може и полезна да е:
    На 17.11 направих заявката и я платих.
    До 22.11 ми събраха исканите стоки - 9 артикула
    На 24.11 пратката ми замина от Хонг Конг
    На 30.11 пристигна в БГ
    На 3.12 си я взех от районния клон на пощата.

    Няма никакви проблеми с взимането.
    Китайците са объркали един от артикулите... пратили са ми нещо 2 пъти по-скъпо, което не знам за какво се използва даже Има си процедура за объркани стоки, задвижил съм я, ще пиша като има някакво развитие.
    Иначе всичко друго получено е точно каквото се очакваше да е, тоест, доволен съм много от първата доставка.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #8

    Re: DealExtreme

    4ри пъти съм поръчвал досега. Никакви проблеми.
    Нещата пристигат за 7-8 дена след пращането. Направо ми ги носеше пощальона.

    Едната пратка поръчах доста неща и ми ги пратиха на два пъти с 2 дена разлика (като не могат да съберат всичко достатъчно бързо така правят) - при такъв случай във първата пратка колет има едни бележчици, че айтем SKU едикойси номер ще дойде допълнително.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #9

    Re: DealExtreme

    нещо и аз не мога да си проследя пратката ?? нещо допълнително ли трябва или просто не става ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Репликите от DEALEXTREME
    От MisHkaA във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 19
    Последно: 01-12-11, 16:40
  2. Въпрос за Dealextreme -
    От mitak1969 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 01-09-11, 13:58
  3. ПРЕМЕСТЕНО: Репликите от DEALEXTREME
    От kod във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 03-03-11, 17:51
  4. TV BOX Gadmei ot dealextreme
    От zerg във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 11-01-11, 11:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе