Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

Репликите от DEALEXTREME

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    49
    #1

    Репликите от DEALEXTREME

    Здравейте на всички! Моите дилеми са свързани с това,разкодирани ли са репликите на Iphone,някой поръчвал ли е от въпросния сайт,и дали някой може да сподели мнение от работа с подобно китайско вдъхновение? Аз съм се спряла на въпросния модел http://www.dealextreme.com/p/3-2-tou...va-black-55131

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Re:Репликите от DEALEXTREME

    много, ама много, ама изключително много грозна реплика на 4!
    Просто ме фана яко смях, божее даже кутията са изкопирали!!! и се обърнах и погалих с очи мойта четвора

    Но батериите ми мязат май, на тия от нокиа N95 8GB

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re:Репликите от DEALEXTREME

    Моя съвет е не се занимавайте с реплики. Китайците копират само външният вид, при това доста грубо. Като функционалност няма нищо общо между оригинала и репликата.

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #4

    Re:Репликите от DEALEXTREME

    лично.
    Ако бях с проста Нокия с фенерче,никога не би ме досрамяло пред хората, спрямо това, да извадя грозно копие, на един от най известните телефони.
    Не че е от значение за мен, с какъв телефон си.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    49
    #5

    Re:Репликите от DEALEXTREME

    А по принцип знаете ли дали са разкодирани или не,а колкото до модела,не съм се спряля окончателно,просто исках да се разнообразя,че моето телефонче ми писна,а в момента не ми се дават повече пари за нещо по-качествено.Когато се допитах до познати ми казаха,че тези реплики "са пържели мозъка" в пъти повече,отколкото нашите телефони,имате ли инфо,защото здравето все пак е най-важно!

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Re:Репликите от DEALEXTREME

    Към какво би следвало да е кодирана една китайска реплика, че питаш дали е разкодирана?
    Информация относно пърженето на мозъка... възможно е да имат по-силно излъчване, но се съмнявам, че познатите ти са достатъчно компетентни да знаят това...
    А и никой не е доказал връзка между ЕМП на мобилния телефон и здравето засега... Може пък да те прави по-умен/умна, знаеш ли...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    49
    #7

    Re:Репликите от DEALEXTREME

    http://www.dealextreme.com/p/i9-3-2-...-java-fm-42215 това е другият модел,който аз харесвам,какво мислите?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1299172055[/time]_________________________________________________

    става въпрос за това,дали безпроблемно ще работи с карти на БГ мобилни оператори

  10. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #8

    Re:Репликите от DEALEXTREME

    според мен, не се надявай да е по различен от първият, като се има в предвид, че са използвани 99% от същите части.
    Не бих и нямам право да секвам желанието на някой, който вече е взел решение, само бих ти дал съвет, по добре да събереш малко пари и да си вземеш нещо от по евтините модели на марките които познаваме, и които правят истински телефони.

    Е да! Hяма да прилича на айфон, няма да е с двойна сим карта, но поне ще е истински, изпитан ( достатъчно е да се поинтересуваш от даден модел, на марка, и в интернет имаш с тонове ревюта описания и тестове ), като се знае, че този китайски телефон не ти дава никаква гаранция дали ще е стабилен, дали няма да лагва, че няма да е вреден за здравето, ( както каза по нагоре ), че ще работи добре с две сим карти, изобщо дали може да се инсталира някаква апликация на него от къде и каква.

    После ти си решаваш сама, мисля че колегите биха ти дали същият съвет, като моя.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    42
    #9

    Re:Репликите от DEALEXTREME

    Разкодирани са спокоино работи със всякакви карти поръчвал съм преди и то различни модели мога да ти кажа че не е кои знае какво но пък уцели ли се железни са,стискаш палци и се надяваш да е ок.
    А да му качваш програмки и приложения забрави

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    49
    #10

    Re:Репликите от DEALEXTREME

    Ясно ми е,че ще съм лишена от каквито и да е било приложения,защото липсва оп.система,на мен ми трябва само заради WIFI,защото постоянно пътувам и ми писна за един скайп или достъп до нета за минути,да нося с себе лаптопа.Трябва ми за малко време и затова счетох за излишно да влизам в глупави разходи с по-скъп телефон.Имате ли все пак впечетления,защото доколкото знам има разлика от Java браузъра,който е стандартен и непроменим за този телефон,вярно ли е,че някои от страниците в нета няма да се отварят или поне няма да изглеждат така,както изглеждат стандартно.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    42
    #11

    Re:Репликите от DEALEXTREME

    Да за цъкане в нета си е добре , а страниците която и да било си ги отваряше нормално нищо нереално не видях.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    49
    #12

    Re:Репликите от DEALEXTREME

    Откъде направи поръчката и можеш ли да ми кажеш нещо като модел,те ги водят някакви SCY PHONE и прочие?

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #13

    Re:Репликите от DEALEXTREME

    Цитат Първоначално публикувано от MisHkaA
    Ясно ми е,че ще съм лишена от каквито и да е било приложения,защото липсва оп.система,на мен ми трябва само заради WIFI,защото постоянно пътувам и ми писна за един скайп или достъп до нета за минути,да нося с себе лаптопа.
    Наистина ли се надяваш китайският боклук да ти замени лаптопа
    За Skype направо забрави. Брауз на страници... не знам, все си мисля, че бързо ще се откажеш и от това...

  17. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #14

    Re:Репликите от DEALEXTREME

    Имам един като втория стои ми тука на бюрото, защото за нищо не става - сензорния му диспелй е резиситивен с някакво и да се борави с него е доста ужасно - на моменти ти се иска да го метнеш далече. Най-малоумният sagem, samsung и т.н. телефон от 40 лева, върши с пъти по-добра работа от този. НА мен ми го дадоха уж да пускам клипчета на детето докато пътуваме с колата на дълги разстояния, ама .. то освен 3gp или нещо с фалшива резолюция не иска да просвири. Съвет от мен ме си давай парите за това нещо.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    49
    #15

    Re:Репликите от DEALEXTREME

    Благодаря ви,аз се подведох по някави клипчета в youtube,където показват какво преставляват,там работеха чудесно,а и дизайна ме грабна Явно ще си карам с двете ми Самсунгчета да си нямам ядове за глупости.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Въпрос за Dealextreme -
    От mitak1969 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 01-09-11, 13:58
  2. ПРЕМЕСТЕНО: Репликите от DEALEXTREME
    От kod във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 03-03-11, 17:51
  3. TV BOX Gadmei ot dealextreme
    От zerg във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 11-01-11, 11:59
  4. DealExtreme
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 21-12-08, 11:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе