Резултати от 1 до 5 от общо 5

БТК ADSL пълномощно

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #1

    БТК ADSL пълномощно

    Здравейте

    Налага се да приготвя пълномощно за пред БТК(Искам да закрия ADSL които се води на друго име). Някои писал ли е и може ли да ми даде примерно такова.
    Моля ако имате или сте срещали някуде да дадете линк или да ми го прати на dibox@abv.bg

    Благодаря!

    И още нещо, необходимо ли е пълномощносто да е нотариално заверено?!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #2

    Re:БТК ADSL пълномощно

    Никои ли не е вадил?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #3

    Re:БТК ADSL пълномощно

    Maй ще искат да е нотариално заверено. Всички взеха да си вързват гащите напоследък. Напр. миналата година за съгласуване на скица на имот от общината ми поискаха да подпиша нотариално че няма да има претенции към нивото на път/улица / , която може евентуално да се направи през 3000 г най-рано защото имало план. А този план касае сума ти имоти и собственици .Мен не ме засягаше в имота и подписах . дали нивото ше е 2 м над или под равнишето на имота ми -няма проблеми все пак сме България - я каса бира , а шише ракия , я някой лев на фадромиста и нивото се редуцира на желаното от мен.
    Ако е истекъл срока на договора -спри да плащаш.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    69
    #4

    Re:БТК ADSL пълномощно

    100% ще ти искат да е нотариално заверено. Като текст няма нищо особенно пишеш нещо от рода на "Да ме представлява пред БТК ЕАД като закрие от мое име договор за БТК АДСЛ или други услуги предлагани от БТК ЕАД, като подписва от мое име всякакви документи свързани с дадените му права"

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #5

    Re:БТК ADSL пълномощно

    ManiMani Никакви подробности не даваш . На кого се води - фирма или физическо лице? Кога е открит или колко време остава до изтичането му. Ако е фирма - давал си под наем и са излезли; на твое име ли е бил договора. Има много неизвестни.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Бтк ADSL
    От summer във форум Технологии
    Отговори: 73
    Последно: 05-07-11, 18:40
  2. БТК ADSL Еye
    От Delta1 във форум Мрежи
    Отговори: 0
    Последно: 06-06-08, 23:56
  3. LAN или БТК ADSL
    От argen във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 25-10-06, 22:18
  4. БТК ADSL - LAN?
    От ggbg във форум Технологии
    Отговори: 3
    Последно: 12-01-06, 13:44
  5. ADSL от БТК
    От stoianp във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 17-02-04, 21:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе