Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22

Проверка на банкова сметка по и-нет?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    Проверка на банкова сметка по и-нет?

    Днес се замислих дали мога да си проверявам по и-нет кога са прехвърлени пари в сметката ми. Конкретно говоря за ОББ. Някой има ли идея дали може или не? И за другите банки ме интересува. Не съм ровил да гледам и реших да питам някой, който е запознат по този въпрос. Еми чакам отг.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Re: Проверка на банкова сметка по и-нет?

    ОББ имат тази услуга. Аз я ползвам вече три години.
    Влез тук: http://www.ubb.bg/bg/e%2Dbanking/ и се ориентирай за услугите.

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #3

    Re: Проверка на банкова сметка по и-нет?

    Чудесно ))
    Благодаря много !

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    4
    #4

    Re: Проверка на банкова сметка по и-нет?

    Pro credit Bank също има тази услуга. Мисля, че всички банки, предлагащи интернет банкиране дават детайлна информация за постъпилите преводи по сметката. :Super:

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #5

    Re: Проверка на банкова сметка по и-нет?

    Можеш да провериш и през epay.bg след съответната регистрация. Мисля, че почти всички банки работят в системата БОРИКА и можеш да наблюдаваш през сайта сметката си.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #6

    Re: Проверка на банкова сметка по и-нет?

    В epay.bg можеш да регистрираш само картова сметка, при това не всички банки предлагат възможност да правиш справка през epay (доскоро Булбанк, например, не позволяваха това).

    @gkirev, това, че дадена банка работи с БОРИКА, не гарантира проверка на салдо или движения през интернет.

  8.  
     
  9. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #7

    Re: Проверка на банкова сметка по и-нет?

    Цитат Първоначално публикувано от Slero
    В epay.bg можеш да регистрираш само картова сметка, при това не всички банки предлагат възможност да правиш справка през epay (доскоро Булбанк, например, не позволяваха това).
    А ДСК и до днес не го позволява. Няколко пъти се "оплаквах" на различни нива в банката, но още не го подкарват "от съображения за сигурност".. .

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #8

    Re: Проверка на банкова сметка по и-нет?

    ПИБ също имат такава услуга.
    Попълваш бланката в интернет, после отиваш до произволен клон да подпишеш едно листче, че си ти. След това от онлайн клона им си изтегляш електронен сертификат с който се индентифицираш пред онлайн банкинг-а им.
    Хубавото е, че този същия сертификат ти служи и пред epay.bg, за да си добавяш VISA, Master и тям подобни кредитни карти ( не дебитни ).

    А и още нещо...лелките от онлайн банкинг съпорта са много услужливи и разбрани

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #9

    Re: Проверка на банкова сметка по и-нет?

    Онзи ден когато ходих до банкомата забелязах, че на "други услуги" има и "интернет банкиране", не съм го разцъквал, но някои ако знае за какво е то и защо са го сложили като услуга на банкомата нега да каже

  12. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    1
    #10

    Re:Проверка на банкова сметка по и-нет?

    Цитат Първоначално публикувано от CreatoR
    Днес се замислих дали мога да си проверявам по и-нет кога са прехвърлени пари в сметката ми. Конкретно говоря за ОББ. Някой има ли идея дали може или не? И за другите банки ме интересува. Не съм ровил да гледам и реших да питам някой, който е запознат по този въпрос. Еми чакам отг.

  13. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #11

    Re:Проверка на банкова сметка по и-нет?

    Още не съм срещнал банка, която да няма интернет банкиране... 99% от банките предлагат не само банкиране, ами и всякакво друго банкиране от растояние. Примерно по телефона. Може да ти изпращат SMS винаги при постъпване и плащане на сума по сметката(дори това е много препоръчително). Но най-добре да се иде до клона на съответната банка или да се прочете на сайта, какво предлагат, платено ли е или безплатно и т.н.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #12

    Re:Проверка на банкова сметка по и-нет?

    stoichoo, да, има такава услуга в ОББ, но трябва в банката да подадеш молба, че искаш интернет банкиране.

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #13

    Re:Проверка на банкова сметка по и-нет?

    Мдаа. Първо правиш заявка онлайн на сайта им. За т.нар. им "безплатна" услуга. Правиш си регистрация, съответно с username&password. В последствие се оказва, че с тази регистрация трябва да влезеш за първи път в системата им и оттам започваш да ползваш "безплатната" им услуга. Нооо, съвсем случайно се оказва, че вие сте объркали паролата си /нищо, че сте избрали тази, която никога няма да сбъркате/ и за да ви сменят паролата трябва да заплатите 5 /пет/ лева. Всичко това се случва във въпросната ОББ! Не съм за тези пет лева, но не обичам да ме цакат по този начин. Чувството е кофти. А най-интересното в цялата ситуация е, че когато отидох в клон на банката за да си взема новата парола, която си платих /да не е само парите, ами си губиш и времето/ служителката учудено ми каза "Ами той и моят мъж като си направи регистрация се оказа, че си е забравил паролата" ! Изводите си направете сами. Това се случи преди около три години.

  17. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #14

    Re:Проверка на банкова сметка по и-нет?

    Мдаааа.... Някои въобще не поглеждат от кога е темата... Въпроса е бил актуален преди 7 години.

  18. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #15

    Re:Проверка на банкова сметка по и-нет?

    Цитат Първоначално публикувано от Usera
    Мдаа. Първо правиш заявка онлайн на сайта им. За т.нар. им "безплатна" услуга. Правиш си регистрация, съответно с username&password. В последствие се оказва, че с тази регистрация трябва да влезеш за първи път в системата им и оттам започваш да ползваш "безплатната" им услуга. Нооо, съвсем случайно се оказва, че вие сте объркали паролата си /нищо, че сте избрали тази, която никога няма да сбъркате/ и за да ви сменят паролата трябва да заплатите 5 /пет/ лева. Всичко това се случва във въпросната ОББ! Не съм за тези пет лева, но не обичам да ме цакат по този начин. Чувството е кофти. А най-интересното в цялата ситуация е, че когато отидох в клон на банката за да си взема новата парола, която си платих /да не е само парите, ами си губиш и времето/ служителката учудено ми каза "Ами той и моят мъж като си направи регистрация се оказа, че си е забравил паролата" ! Изводите си направете сами. Това се случи преди около три години.
    Същото се случи и с мен, но в Пощенска банка. И след като си възстанових паролата, по описания начин, и опитах да сложа пак добре известната ми парола, ми изписа съобщение, че новия pass е същия като стария...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 81
    Последно: 18-01-19, 13:58
  2. Отговори: 0
    Последно: 20-10-14, 09:09
  3. Надписана сметка от Енергото
    От vyrhara във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 4
    Последно: 23-01-11, 20:47
  4. Къде да отворя сметка за Пейпал
    От eror във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 17-12-09, 12:00
  5. Отговори: 1
    Последно: 25-04-06, 11:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе