Резултати от 1 до 3 от общо 3

Интересно местенце

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #1

    Интересно местенце

    Бре да му се не види , тук има форуми за почти само за крак , хак и някой по майтапчииски форум . Нещо не мога явно да хвана форумче за програмиране . То за харда много теми ама за софта / по специално програмиране / хич нема .Що така ??

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    104
    #2

    Интересно местенце

    mi ako iskash forum za programirane http://cpp-home.com ima aktivno bylgarsko u4astie

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #3

    Интересно местенце

    Мдаа , благодаря , ама ми бръкна в болното място . Защо все повече хора наблягат на С++ - хубаво обектнo ориентитан ама защо не на javascript които е обектно базиран . То по добре пак да се върна на асемблера като ще е тъй , баси , уж требе да гоним нови технологии , а то старите май са по добри . Между другото намерих си аз и в бг нет местнеце , още не съм го разучил добре , ама май бива . Може натам да се ориентирам http://forum.techbg.com , има теми дет са ми на сърце за програмиране . То и тук не беше лошо да има , ама админа требе да реши :-) .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Интересно
    От loszetas във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 33
    Последно: 24-02-12, 21:59
  2. Интересно...
    От G_R_U във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 12
    Последно: 13-05-05, 21:59
  3. Интересно :-)
    От DarkRose във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 22-03-05, 00:36
  4. Интересно :))
    От gkirev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 22-10-03, 19:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе