Резултати от 1 до 13 от общо 13

Интересно...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #1

    Интересно...

    Какво е мнението ви за този site http://www.circuit-fantasia.com/

    на мен ми хареса

    [:D]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    119
    #2

    Интересно...

    Претрупано, кичозно, загуба на време

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Интересно...

    усещам го доста "истеричен" този site. може да е полезен ( не разбирам от материята), но все нещо се движи, все нещо святка, ръбато е... за техническа материя е по-подходящо нещо, предразполагащо към концентрация.



    а и това наводнение от обикновени овалчета, звездички и др.подобни не показва красотата на flash-a, а създава впечатление на нещо набързо претупано с не кой знае колко големи знания. съжалявам, ако е твое дело и съм те обидил с критиките си, но така го усещам

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Интересно...

    Ще повторя малк оот горните мнения, но поределено колегата и колежката имат право - адски много мърда тоя сайт и човек не може да се съсредоточи върху истинското му съдържание. Освен това наистина са използвани твърде примитивни форми, но пък в огромно количество, което също разконцентрира.



    P.S. Към начинаещите (и не чак толкова) уебдизайнери - хора, не забелязвате ли колко по-лесно е да се чете от монитора, когато има контраст между фона и текста, а навигацията е максимално опростена и даже почти невидима, освен когато не е крайно необходима?

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #5

    Интересно...

    Голям кич бе

    Критерии от 0 до 10 точки...

    Аз му давам 3

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #6

    Интересно...

    МОже да е кич, ама е весело ")


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #7

    Интересно...

    М/у другото интересното е че човека който е направил сайта не разбира много,много от уеб дизайн,а е преподавател в ТУ,компютърна електроника и го е направил да зарибява студентите си(може да забелижите,че определено се е постарал)[^]

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #8

    Интересно...

    Каква зарибявка бе човек - след две минути ставаш разноглед!

    По добре да го предложи за светлинни ефекти в барчето на МЕИ, вместо цветомузика.[:D]

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #9

    Интересно...

    Филми яко ... то и тоя сайт е един 100% филм -- в буквалния смисъл дори -- swf -> WIDTH=100% HEIGHT=100%. [:D] щом чак такъв дискретен елемент като тракера на страницата е анимиран ... смазващо . [:P]

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #10

    Интересно...

    Страхотно, нямам думи, станах луд и разноглед, всеки момент очаквам говорителя да изреве "We Are Under Attack" ...:-)))

    С малко доработка може да се получи добра програма за тестване на психическа устойчивост. Ето подобаващо предложение: тия изкачащи елипси и балончета ще е добре да се взривяват след 10 секунди например, естествено с подходящ за целта трясък....така или иначе не може да се прочете нищо....

    утре тръгвам на кални бани в село Баня, дано 7 дни ми стигнат да отпусна...след това



    п.п. В наши времена студентите се делят на два клана: - Едните следват защото ги влече определена професия, а другите просто така. С това "геймъри шоу" няма да привлече нито едните, нито другите...

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #11

    Интересно...

    Сега да се обоснова и аз защо не ми харесва сайта - ми още с отварянето ми се зави свят от разни въртящи се и изскачащи неща, направо се чудиш откъде да започнеш да четеш. Lupus е прав - щом е адресиран към българските студенти - да е на български!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    259
    #12

    Интересно...

    Сайтът не ми харесва. Съжалявам, че трябва да дам подобна оценка за труда на един колега. Но истината е, че ако идеята е да се заинтригува човек чрез методите на представяне на съдържанието на сайта, то ефекта е противоположен. Мен лично избраният подход ме дразни и натоварва. По отношение на критиката ти G_R_U, че Mishle пуска offtopic постове, замисли се малко, дали те не са продиктувани, и изцяло в отговор на твоите лични критики чрез персонални съобщения. Което, ако е така, ме кара да се чудя(като модератор, макар и в друг форум) кой е по-коректен от вас двамата. Тя ли, след като отговаря публично, или ти, който я критикуваш на закрити врати?

  16. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #13

    Интересно...

    <font color="orange">Ще ме извинявате за масовото триене на постове тук, но се налагаше в името на добрия тон и опазването на обществения ред. Оставил съм само мненията, които имат пряка връзка към въпроса на G_R_U, а именно - оценка на посочения от него сайт.

    Ако са останали недоизяснени спорове, ще помоля засегнатите страни да се обърнат към чл. 4 от правилника на форума:

    Конфликтите от задълбочено естество решавайте на улицата използвайки подходящо въоръжение. (за предпочитане - чукове, пили и триони)



    Мир!</font id="orange">

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Интересно
    От loszetas във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 33
    Последно: 24-02-12, 22:59
  2. Интересно :-)
    От DarkRose във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 22-03-05, 01:36
  3. Интересно :))
    От gkirev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 22-10-03, 20:52
  4. Интересно местенце
    От nikolin във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 25-11-02, 20:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе