Резултати от 1 до 8 от общо 8

Врата тип "хармоника"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    78
    #1

    Врата тип "хармоника"

    Здравейте, имам ниша, на която искам да монтирам врата тип "хармоника". Това е добре, но размера на празното ми място е 93/203 см, а вратите които се предлагат са с размер 83/203 см. При запитване от моя страна на фирмите в гр.Варна една врата тип "хармоника" с размери 83/203 см излиза около 60 лева, а за да й сложат още 10см ми казват, че трябва да платя двойно, понеже щели да вземат ламели от друга врата и втората нямало какво да я правят. Така аз ще платя за две врати. Въпроса ми е някой знае ли някоя фирма в гр.Варна, която да ми изработи такава врата с моите размери, като цената да е приемлива. Може ли да се измисли нещо ако закупя една стандартна врата с размери 83/203 см, с което да се пригоди към моя размер. Намират ли са ламели за тези врати и мога ли да си ги монтирам сам, така че да разширя вратата.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2

    Re: Врата тип "хармоника"

    Помисли, дали не може да се изпълни с алуминиева дограма - на плъзгане.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    78
    #3

    Re: Врата тип "хармоника"

    Не може, няма място.

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #4

    Re: Врата тип "хармоника"

    Стесни разстоянието с един профил и 10см картон до 83 см и така ще сложиш хармониката.Или с по 5 см от двете страни за симетрия.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re: Врата тип "хармоника"

    виждал ли си някъде или познаваш ли човек с такава врата?

    баба ми има такава на кухнята и честно да ти кажа, нито тя, нито аз като страничен наблюдател, сме възхитени

    хем духа, хем в отворено положение стеснява просвета за преминаване... наистина ли няма никаква алтернатива?

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #6

    Re: Врата тип "хармоника"

    Аз имам такава врата на една ниша която се използва за вграден гардероб и потвърждавам,че само за това става.Не бих я сложил на никаква стая.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    78
    #7

    Re: Врата тип "хармоника"

    Да и аз за такава ниша в една от стаите ще я ползвам. Не върви нищо друго да се сложи за да не се вижда нишата.

  10. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #8

    Re: Врата тип "хармоника"

    gogorog, би ли ми пуснал на лично координати или URL на тази фирма, че и аз си мисля за една такава в малка баня, където да сложа вана и тогава съвсем няма да има място за обикновена врата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 3
    Последно: 01-06-11, 14:25
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе