Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21

Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #1

    Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

    Кутиите стават все по-цветни или светещи.Външния вид ли е определящ при купуването на кутята или нещо друго?

    Лично аз си падам по по-изчистените варянти![:-tophat]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #2

    Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

    Ами ти си е до човека, но като цяло повечето хора се радват на шареното.... много рядко се обръща внимание на по-важната част - захранването....

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    104
    #3

    Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

    Obru6tam dosta vnimanie na broq i mestata za dopulnitelni venilatori. Su6to taka na zaxranvaneto i fynkcionalnostta na edna "6taiga"[^]

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

    Аз пък не разбирам каква е тази мания със захранването???

    Със стандартно 235W захранване всичко работи...

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #5

    Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

    дада...

    и кутията и захранването са важни...а ако се разваш и на други неща (като мен) - винаги има с какво да си задоволиш глада за шаренийки ???

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    9
    #6

    Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

    Според мене пък газарията е това 4е сам си си направил кутията да свети. Друго си е да си резнал някоя зица вутре, да си си купил малко светодиоди и сам нешто да си си upgrade-нал (все пак има и нови светодиоди на пазара) Аз мисля 4е това е основното, Пък и като имаш малко неизползвани ресурси (дуп4ица на кутията, пове4ко ватове от захранването що да не оптимизираш малко, подобриш охлаждането, пък нали сам си майстор, трябва да изпукнеш, това е като да си базикаш колата...че да фър4и по улиците.. що да не накараш електроните и те малко да се поразбързат

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #7

    Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

    Абе как бе, шарено трябва да има

    И лампа и светещи регулатори за вентилаторите вътре, разбира се и много дупки за тях



    Захранването също е от супер голямо значение, поне при мене, щото аз имам 5 вентилатора на кутията само, незнам ама 300 В Кодеген издъхва от всякъде



    Което пък от своя страна ме подсеща за ето <font color="red">ТАЗИ</font id="red"> и <font color="red">ТАЗИ</font id="red">статии [:D]

  10. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #8

    Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

    Smiatam 4e e gotino da si ukrasish kutiata rucno ina4e e super tupo!

    Kakvo mu e gazarskoto da kagesh ce si si kupil kutia s 5 ventilatora deto vseki s po 2 dioda - na gotovo!

    Ako ne mogesh sam da si ia napravish ne ia pravi vuobshte!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #9

    Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

    Mda, da si napravish kutiata e mnogo po-iako, ot kolkoto da vzimash niakvi veche modnati... ot druga strana puk ne biva da se osi*ash s ukrasta, shtoto stava egati kicha. Edin priqtel beshe slojil pone 5-6 cviata i raznovidnosti svetlinki i beshe kato v katun

    E, az durja kutiqta ot liavata strana i niama podobni problemi (zashtoto me murzi da ia premestia ot diasno

    I kato stana duma za kutiite - kude mogat da se nameriat studeni katodi v bg (ako ima) i na kakva cena za edna broika (tam 30-40 cm).

  12. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #10

    Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

    A be edin cviat e napulno dostatucen v po-goliamo kolicestvo i na pravilnite mesta!


  13. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #11

    Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

    Elegantno, izchisteno - krasota... strashno mi haresa CoolerMaster-a na vitrinata na Reset, dnes go vidqh

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #12

    Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

    Зависи на кой за какво му трябва - на мен малка и компактна за да може да се носи лесно, с достатъчно захранване за да не прави проблеми. Резултата е нещо купено на времето от което е останал само един скелет с няколко стърчащи вентилатора.

  16. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #13

    Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

    [offtopic]

    студени катоди имаше в съни...може да има още в Григор от hwbg...



    ще внасям още но след около три седмици до месец...ще има и UV...и кабели и каквото се сетиш...

    [/offtopic]



    Колкото и да му е мъчно на някой като си правиш сам кутията, колкото и да се стараеш пак става и изглежда добре..ма само на снимки..

    хората правят нещата и ги продават готови...защо ми е да се мъча и да им се дразня че са ..хм..грозновати?

    или да наръгам два метра кабелчета омотани с изолирбанд и със втъкнати отпред ледове и резистори че да ми свети едно кръгче - а-а не - по лесно ми е със студения катод дето си го имам...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    7
    #14

    Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

    аз пък обичам да пипам някак си по евтино ми излиза и мога да си измислям много неща които фирмите не предлагат



    когато започнах да си правя осветленията по Пц-то тука да е имало 1-2 които са имали нещо подобнои не е гаранция че са си го правили сами а не е донесено от чужбина (а така е лесно)

    вече и пазара предлага ткива екстри



    но на модовете ако са направени с мярка не мисля че са кич



    хвърлете един поглед на линковете в сигнатурата ми там ще видите различни неща направени с домашния ми и тестов компютър

    преценете дали са кич но бих искал да допълня че нямам много време само вечер и съм се старал бързи резултати за кратко време а всички знаем че тка не могат да се доизпипат нещата особенно на мене както ми се искат

    слагам снимка на последния ми "опит" вижте линковете там има и други STAGEs








  18. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #15

    Кутиите - Светещ кич или нещо пове4е...

    Мазно, мазно... красота

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Има ли разлика в кутиите?
    От mirchev във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 4
    Последно: 15-04-09, 12:38
  2. Помощ за ремонт на светещ външен часовник?
    От ivotroyan във форум Друга битова техника
    Отговори: 0
    Последно: 05-10-07, 15:02
  3. Задача 238 (код и още нещо)
    От Bibi във форум Логически задачи
    Отговори: 22
    Последно: 27-04-05, 19:21
  4. Малко инфо за кутиите на VooDoo(и на Soyo)
    От cristalblade във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 27-06-03, 18:27
  5. Бърване на пове4е от 700 мб
    От nniki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 12-03-03, 23:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе