Резултати от 1 до 3 от общо 3

Конфликт на интереси?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #1

    Конфликт на интереси?

    Доскоро използувах услугите на "спектрум нет". Дали сучайно или не, след като бяха закупени от "мтел", смениха телефона за подръжка и в момента за едно свързване с тях са необходими понякога до 20-тина минути. Като пари по 0,25лв на минута, демек да ги осведимиш, че имаш/т/, проблем може да ти струва около 5лв. Та въпросът ми е, при положение, че са подразделение на фирма, чиято основна дейност е телекумационни услуги, дали това не би трябвало да е някакъв вид конфликт на интереси?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #2

    Re:Конфликт на интереси?

    То при всички по големи бандити е така, при мен същото положение с Близу - национален номер 0700ХХХХХ - демек това са номера за услуги и се таксуват според тарифния план . Не пускат 08000 - който е безплатен . Аз примерно давам повече пари за телефон за съобщаване на тех. проблем с интернета от колкото ми струва услугата за нета
    Този пост е редактиран от Lupus; 19-09-12 в 16:11.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re:Конфликт на интереси?

    Megalan и те са под шапката на Мтел, но поне няма грижи с телефона им. Беше им паднал преди няколко дена DNS-a та им звънках.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Конфликт между Skype 3.6.0.248 и Norton SystemWorks 2005
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 25-02-08, 10:31
  2. IP конфликт в ЛАН
    От Edin_Lud във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 14-03-05, 16:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе