Резултати от 1 до 7 от общо 7

Спешно инвалидна количка за Варна

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #1

    Спешно инвалидна количка за Варна

    Може да се изтрие темата. Благодаря за съвета.
    Този пост е редактиран от kris11; 08-10-12 в 13:47.

  2.  
     
  3. Member Аватара на boiski
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    251
    #2

    Отговор: Спешно инвалидна количка за Варна

    Ако е само за този случай, аз не мога да помогна, може да попиташ в някоя болницата.
    Иначе ако нямате а имате инвалид, си вземи от личния лекар белешка и отиди в социални грижи, там ще ти дадат да полваш.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #3

    Отговор: Спешно инвалидна количка за Варна

    Цитат Първоначално публикувано от boiski Виж публикацията
    Ако е само за този случай, аз не мога да помогна, може да попиташ в някоя болницата.
    Иначе ако нямате а имате инвалид, си вземи от личния лекар белешка и отиди в социални грижи, там ще ти дадат да полваш.
    Да бе да ,само, че трябва да действш поне 3 месеца напред , но не става. Минах по пътя.Скапана държава дано се затрие като държава и народ !!
    Не става така трябва бележка от ТЕЛК , тогава викаш лекар на посещение за да даде предписание /ТЕЛК 03.09.2012 , посещение 26.10.2012 - защото лекаря е вотпуск , после имало много записани.На 27.10 вземам заповеди и чакам да приведат парите. Избързах и купих антидекубационен дюшек , дадох фактурата на соц. грижи и ейейй днес ми се обадиха, че били привели парите - само, че за съжаление 57 дни след смъртта на съпругата ми. Това пък , ако не е за Гинес

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #4

    Отговор: Спешно инвалидна количка за Варна

    То наистина е за Гинес, ама е срамота.
    Моите съболезнования за вашата съпруга.
    Между другото, ако е родена след 31.12.1959 то тя има задължително допълнително пенсионно осигуряване, което от момента на ТЕЛК може да си го изтегли. Разбира се, в момента в което лицето получи ТЕЛК и спрат да се трупат суми, от фондът в който се трупат сумите спират да пращат писма с натрупаната сума (ежегодно иначе пращат) и се надяват човек да забрави. Ако почине пък - почти никой не се сеща. Та, ако не сте се сетили, едни минимум 600-700 лв ви чакат да ги вземете, не им ги оставяйте на тия кожодери.

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Отговор: Спешно инвалидна количка за Варна

    Моите съболезнования Kris11!
    Жалко и за Морския. Беше писал, че е успял да се оправи....

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Отговор: Спешно инвалидна количка за Варна

    присъединявам се към съболезнованията, kris11
    не че си бил длъжен да обясняваш в подробности за какво ти е трябвала, но аз лично изпитвам особени сантименти към случаите като твоя...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #7

    Отговор: Спешно инвалидна количка за Варна

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    МоиЖалко и за Морския. Беше писал, че е успял да се оправи....
    Да уж беше.По почивните 06.09. го бяха изписали. След 1 седмица го приеха отново за биопсия, после беше в интензивното за 2 седмици. Оттам го преместиха в нормална стая и беше добре, докато на 2.10 към 1:30 /не се знае кога защото персонала спи го намират паднал на земята./ Белодробна емболия

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. детска количка КУПЕНА
    От rosica.i във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 08-03-10, 22:41
  2. K&K-спешно
    От homeoflove във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 01-02-07, 12:28
  3. NFS - СПЕШНО!!!
    От no_connection във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 29-12-06, 22:07
  4. Трябва ми спешно хладилен техник за Варна
    От Pat във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 7
    Последно: 17-05-06, 21:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе