Резултати от 1 до 12 от общо 12

Може ли да ми помогнете

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    Може ли да ми помогнете

    Знам, че тая тема не е изобщо за сетком, но ако има някой който може да ми отговори малко по- широко нека го направи:



    Благодарение на какво създават творбите си авторите на художествена литература?



    Какви биха могли да са мотивите да се пишат разкази, романи, поезия.

    Просто това ми го възложиха по литература и нямам абслютно никакви матеряли и за това исках да попитам вас. Това е много важно и ако може ми отговорете до 2 часа!!!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #2

    Може ли да ми помогнете

    CreatoR, това го уча, ела в IRC канала на Сетком, ще стане по-бързо...

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #3

    Може ли да ми помогнете

    Moje li i drugi da napi6at mneniqta si de. Iskam i drugi da 4uq ne samo Domin

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #4

    Може ли да ми помогнете

    Графомания, идеализъм, слънце, дъжд, катарзис, среда, основа, път, търсене, бягство, вяра, липса, знание, свобода, вериги, дуализъм на всички нива, минало... "Всеки изход е вход към нещо друго..."



    Илюстрация... "Нищо чудно Шекспир да е срещнал Розенкрац и Гилденщерн по белите лондонски улици или да е виждал слугите на враждуващите родове взаимно да си показват кукиш на пазара, но Хамлет е роден от душата му, а Ромео - от неговата страст..." - Уайлд


  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #5

    Може ли да ми помогнете

    Domin i Kirande mersajka super mnogo. Nqmate si na predstava kolko mi pomognahte. 6te 4erpq ) !

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    2
    #6

    Може ли да ми помогнете

    <font face="Arial Black"></font id="Arial Black"><font size="3"></font id="size3"><font color="red"></font id="red">4ovek kogatoto e razvulnuvan tursi izraz na emotziiite si,tursi kontakta,spodelqneto i taka se rajda tvorbata-ogledalo na 4ove6kata emotziq

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #7

    Може ли да ми помогнете

    Мисля, че темата може да се изтрие веч` []

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #8

    Може ли да ми помогнете

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Мисля, че темата може да се изтрие веч` []



    <div align="right">оргинално мнение на Kirande</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Момиче, като гледам какви ги пишеш сега, направо не мога да си представя след 5 години какво ще е.... сигурно ще пишат по вестниците за тебе и по телевизията ще те дават []

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #9

    Може ли да ми помогнете

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">CreatoR, това го уча, ела в IRC канала на Сетком, ще стане по-бързо...



    <div align="right">оргинално мнение на Domin</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    'га не ви флудна канала аз някой ден!!! Крис беше прав !!!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #10

    Може ли да ми помогнете

    Next step - math homework

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #11

    Може ли да ми помогнете

    DK, генерално предложение: защо не се изнесем направо всички в irc [:D] ...така ще е по-бързо [:D].

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #12

    Може ли да ми помогнете

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">CreatoR, това го уча, ела в IRC канала на Сетком, ще стане по-бързо...



    <div align="right">оргинално мнение на Domin</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    'га не ви флудна канала аз някой ден!!! Крис беше прав !!!



    <div align="right">оргинално мнение на DeathKnight</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    DeathKnight, какво ти е направил канала и за какво е бил прав Крис, че нещо не разбирам ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 08-11-14, 18:30
  2. Помогнете ако може за Osaka CH-09-HS
    От wolfie89 във форум Климатици Osaka
    Отговори: 5
    Последно: 14-09-13, 22:32
  3. Отговори: 2
    Последно: 23-10-10, 19:37
  4. GeForce и Radeon заедно - може, може :)
    От Cko във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 31-08-08, 11:17
  5. Смешно,но ако може помогнете :)
    От get във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 29-04-05, 09:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе