Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Нов Вирус

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #1

    Нов Вирус

    Разбрахте ли за новия вирус следва цитат от статия в днешния брой на в-к "PC Ревю" :

    Специалистите на "Лаборатория Касперски" са успели да идентифицират новия вирус,наречен,"Human.Lens.a" . "Human.Lens.a" незабелязано прониква в компютрите чрез интернет или електронната поща и след това взема под контрол драйвера на видеокартата, инсталирана на компютъра.След това,към обикновения сигнал на видеокартата започват да се смесват и специални допълнителни смущения, съдържащи кода на вируса и влияещи на подсъзнанието на човека.За съжаление,засега все още не са ясно определени всички симптоми,предизвикани от каварния вирус.Отбелязани са болки в главата,жажда,треперене на ръцете,тежко дишане.Общата картина на заболелите се характеризира като крайно тежка. "Ще отбележа,че съществуващите сега в ***** методи за въздействие на подсъзнанието са далеч от това,което виждаме след въздействието на този вирус." . "Human.Lens.a" е реална заплаха за всички потребители на интернет - коментира Евгений Касперски - "За сега мога да посъветвам всички потребители,които нямат инсталирани на компютрите си антивирусен софтуер,да не се доближават до машините си на разтояние,по-малко от 2,5 метра - това е прагът на въздействие на опасния видеосигнал."



    Аз лично незнам какво да кажа ...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #2

    Нов Вирус

    Аз тия симптоми ги имам от 6-7 години - тогава си купих ПЦ-то... )

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #3

    Нов Вирус

    Кой ли не е така ако седи пред някое PC по 6-7 часа на ден от няколко години ама на мен това ми намирисва .Незнам за вас.

    PS: мързи ме да си поправям първия пост и за това пиша тука .

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #4

    Нов Вирус

    da,

    hora, ne doblijawaite mijkata si na po malko ot 20sm ot monitora monitora e kofti pich i moje da e smachka

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    146
    #5

    Нов Вирус

    Такива глупости не излизат за първи път. И преди сме чували подобни ... май няма и да е за последно ... само дето бих очаквал даги видя в "Труд" мапример а не в компютърно издание, което само говори за качеството му ...

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #6

    Нов Вирус

    Касперски май трябва да се консултира с Кашпировски по въпроса за внушението на различни настроения

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #7

    Нов Вирус

    ?!

    Къв драйвер?

    Мяма такова животно!


  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #8

    Нов Вирус

    Такова нещо за първи път се чу пред 3 години,

    тогава беше: "КГБ създаде вирус с който монитора примигва с честотата на мозъка, което води до преждевременна смърт на user-a"



    А впрочем нищо чудно този вирус просто да сменя честотата на 50-60 Hz то вфекта ще е същия []

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #9

    Нов Вирус

    Абе що не погледнете от кога е поста на Касперски .

    Честит 1 април :-)

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #10

    Нов Вирус

    Не знам аз първи април ли, що ли, ама вие да сте чували за телепатия (или нещо подобно) през Интернет ?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #11

    Нов Вирус

    Slero, ако искаш вярвай обаче такова нещо май има. На мен ми се случва с един човек и е страхотно. Когато си пишеме в ICQ е направо уникално съвпадение на един и същи текст, който и аз и той пишеме едновременно. Ако можеш да ми обясниш как се получава тожа нещо ще ти бъда благодарна:-)) Наистина е страхотно!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #12

    Нов Вирус

    Sunny, не мога да ти го обясня, но не мисля и че трябва да търсиш обяснение. Това, за което говориш, наистина е невероятно и щом наистина се случва, значи просто трябва да се радваш, че се случва точно на теб. Все пак, ако някога науча на какво може да се дължи, ще ти кажа ))))

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #13

    Нов Вирус

    Sunny, просто с някоя програма вижда какво пишеш в момента преди изпращането и бързо бързо изпраща същото или леко променено Хехехе ;Р

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #14

    Нов Вирус

    Aquadark, приятелю, дай някоя подобна програмка насам, че много ми е интересно как ще стане тази работа. Чувал съм, че имало такива...

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #15

    Нов Вирус

    Aquarark, май съм чувала нещо за тези програми, но мисля, че е невъзможно, защото човека никога не е имал достъп до моя компютър, инче как ще инсталира програмата и при мен?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Вирус
    От armani` във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 11-02-05, 16:54
  2. Вирус или....
    От get във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 11-12-04, 00:33
  3. Net-Bot.exe вирус помощ!!!!!
    От stefankos във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 06-07-04, 10:16
  4. Вирус ???
    От Gaza във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 04-06-04, 16:31
  5. Вирус ???
    От commguy_79 във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 13-03-04, 09:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе