Резултати от 1 до 13 от общо 13
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By kod

EBANK BB - Справки за сметки и банкови операции в ОББ през Android смартфон

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    EBANK BB - Справки за сметки и банкови операции в ОББ през Android смартфон

    EBANK BB е безплатно приложение за справки за сметки и банкови операции в ОББ за Android смартфони.



    Какви са възможностите на EBANK BB:
    Справки през интернет банкирането на ОББ:
    - Клиентска позиция
    - Салдо по сметка
    - Извлечение по сметка
    - Кредитни карти / Транзакции по кредитни карти
    - Кредитни карти / Месечно извлечение
    - Битови сметки / Чакащи плащания
    - Битови сметки / Справка плащания
    - Наредени документи
    - Валутни курсове
    Справките за кредитни карти са тествани само за случай с една единствена карта!


    Изтеглете и тествайте EBANK BB - програмата е безплатна.


    В темата ще пише създателят на приложението, ако имате въпроси и забележки - тук е мястото да ги отправите за да получите компетентна поддръжка.


    jhoro одобрява това.

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #2

    Отговор: EBANK BB - Справки за сметки и банкови операции в ОББ през Android смартфон

    Току що го пробвах приложението и много ми допадна. Единствения недостатък е, че може да следиш само една КК, както е написано в описанието. Дано за следващите версии добавят възможността за повече карти и опцията за извършване на активни операции (това обаче не знам как ще се случи, защото е необходим сертификат, а мобилните браузъри май нямат възможност за импортиране на сертификат).

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    24
    #3

    Отговор: EBANK BB - Справки за сметки и банкови операции в ОББ през Android смартфон

    Здравей, gnf. Благодаря за бързата обратна връзка. Приложението е мое.
    Много лесно може да се добави възможност за следене на всички КК, но ми трябва потребител, който да седне до мен на PC за 10мин., за да видя какво точно връща сървъра в случай на повече КК.

  5. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #4

    Отговор: EBANK BB - Справки за сметки и банкови операции в ОББ през Android смартфон

    Здравей и на теб ivokost, поздравления за готиното приложение. Дано го развиваш във времето!
    За целта явно трябва да намериш твой познат/приятел с електронно банкиране в ОББ, за да направите въпросния тест

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    24
    #5

    Отговор: EBANK BB - Справки за сметки и банкови операции в ОББ през Android смартфон

    Имам двама познати с КК, но и двамата имат само по една КК. С тяхна помощ е написана тази функционалност. А аз КК нямам. Ако държиш на справки за останалите КК може на ЛС да се разберем къде и кога да отделиш 5-10мин. за да ми съдействаш.

    Вероятно скоро ще добавя още справки отнасящи се за платените данъци. За тях имам всичко необходимо.

    Също на сайта ще излезе справка и за Чакащи авторизация транзакции по КК и ще бъдат добавени и те.

    За активни операции предполагам няма да стане скоро. Търси такава функционалност в другите ми приложения.
    Този пост е редактиран от ivokost; 26-09-14 в 14:36.

  7. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #6

    Отговор: EBANK BB - Справки за сметки и банкови операции в ОББ през Android смартфон

    Браво за приложението.

    Аз обаче считам от личен опит, че в ОББ е най-скапаното интернет банкиране в цялата държава.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    24
    #7

    Отговор: EBANK BB - Справки за сметки и банкови операции в ОББ през Android смартфон

    justify, може ли да споделиш какво те дразни? Мен например ме дразни дългата обработка (ЕОД) всяка вечер и по това време ел. банкиране не е актуално и не дава онлайн инфо. Друго, което ме дразни са тези остарели подскачащи pop-up div екрани на всяка справка. Неудобно е, че след всяка справка изчезва периода, който си задал и при промяна пак трябва да го попълваш. Грозно е скролирането надясно по екрана.

    Но си има и добри страни с плащането на комунални услуги и данъци. Ползвам го вече 15год. за ККУ и 2год. за плащане на данъци (жилище и кола).

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    24
    #8

    Отговор: EBANK BB - Справки за сметки и банкови операции в ОББ през Android смартфон

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Единствения недостатък е, че може да следиш само една КК, както е написано в описанието. Дано за следващите версии добавят възможността за повече карти
    gnf, С новата версия 1.1 на приложението вече може да следиш всички твои КК .

  11. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #9

    Отговор: EBANK BB - Справки за сметки и банкови операции в ОББ през Android смартфон

    Иво, аз преди 3-4 години ОББ "ги задрасках" и преминах към друга банка.Там описаните от теб проблеми ги няма.Дори знам каква ми е наличността и разполагаемостта, а при превод това веднага се отразява по сметката.В "Прокредит" също е лайняно интернет банкирането.Тях също ги задрасках.

    Не ми се губи време да обяснявам защо.Просто не предлагат и поддържат качествена услуга-интернет банкиране.

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #10

    Отговор: EBANK BB - Справки за сметки и банкови операции в ОББ през Android смартфон

    Чудно! Тъкмо бях обновил до последна версия и видях, че имам възможност да следя всичките си карти.
    Поздравления за положените усилия и труд!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    24
    #11

    Отговор: EBANK BB - Справки за сметки и банкови операции в ОББ през Android смартфон

    Андроид приложението за ОББ може да се изтегли от този линк:
    http://ebank.sirmabc.com/kostomberov/EBankUB.apk

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    1
    #12

    Отговор: EBANK BB - Справки за сметки и банкови операции в ОББ през Android смартфон

    Здравей, днес изпробвах приложението - страхотно е. Искам да те попитам дали не е възможно да добавиш и опция за потвърждаване на плащания на битови сметки и захранване на кредитни карти, след като ОББ вече не изискват сертификат за това. Поздрави, благодаря.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    24
    #13

    Отговор: EBANK BB - Справки за сметки и банкови операции в ОББ през Android смартфон

    Цитат Първоначално публикувано от hristop Виж публикацията
    Здравей, днес изпробвах приложението - страхотно е. Искам да те попитам дали не е възможно да добавиш и опция за потвърждаване на плащания на битови сметки и захранване на кредитни карти, след като ОББ вече не изискват сертификат за това. Поздрави, благодаря.
    Благодаря за мнението hristop.
    Моите битови сметки ги плащам в автоматичен режим. Така няма опасност да забравя да потвърда някое плащане.

    Тъй като приложението не можа да получи очаквания от мен интерес на потребителите, на този етап не смятам да добавям нова функционалност.

    Ако някой се интересува от други мои вече готови приложения може да ги намери на тези тези линкове:

    EBANK PI 1.4.5 (FIRST INVESTMENT BANK) http://ebank.sirmabc.com/kostomberov/EBankFI.apk
    EBANK LI 1.6.1 (ALLIANZ BANK BULGARIA) http://ebank.sirmabc.com/kostomberov/EBankLI.apk
    Бизнес регистър 1.2.3 (COMMERCIAL REGISTER) http://ebank.sirmabc.com/kostomberov/BRRA.apk
    БФС 1.0.8 (BULGARIAN FOOTBALL UNION) http://ebank.sirmabc.com/kostomberov/bfunion.apk
    МАЙМУНДА 1.2.8 (Zamunda.Net) http://ebank.sirmabc.com/kostomberov/majmunda.apk
    РУСКИЙ ТРЕКЕР 1.1.6 (rutracker.org) http://ebank.sirmabc.com/kostomberov/rutracker.apk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам нов китайски смартфон (Android, GPS, WiFi, TV, 2 SIM...)!
    От xm_net във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 01-05-12, 14:20
  2. ViewSonic показа Android смартфон на CES2011
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 10-01-11, 07:38
  3. GIGABYTE GSmart Rola - евтин Android смартфон с две sim карти
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 1
    Последно: 14-12-10, 14:04
  4. Жените искат iPhone, мъжете - Android смартфон
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 4
    Последно: 06-12-10, 14:49
  5. Справки база данни с ADO контрол
    От slav4opk във форум Програмиране
    Отговори: 1
    Последно: 28-07-09, 21:19

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе