Резултати от 1 до 5 от общо 5

Жените искат iPhone, мъжете - Android смартфон

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Жените искат iPhone, мъжете - Android смартфон

    http://setcombg.com/default.asp?site=comment&NID=14216

    Според изследване на Nielsen, 30.9% от жените, които смятат да си закупят смартфон в бъдеще, отдават своите претпочитания на iPhone, докато при мъжете най-желан е смартфонът с Android ОС ( 32.6% ).
    В момента, пазарът в САЩ е разделен между 4 основни операционни системи за умни телефони - на графиката:
    На първо място е Apple iPhone ОС с 27.9% от пазара, съвсем плътно след него е RIM BlackBerry ОС с 27.4%, с малко изоставане ги следва Google Android ОС ( 22.7% ), а четвътрта е Microsoft Windows Mobile с 14%.
    Подробни данни от изследването, разпределение на интереса по възрастови групи, кое е най-желаното при ъпгрейд и друга статистика можете да намерите в Nielsen Wire - http://blog.nielsen.com/nielsenwire/...ttle-heats-up/

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re:Жените искат iPhone, мъжете - Android смартфон

    Симбиан е последната дупка на кавала. Нокиа кога ще се осъзнаят и изоставят Симбиан?!

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re:Жените искат iPhone, мъжете - Android смартфон

    Едва ли ще изоставят Симбиан. По-скоро плановете са да го ползват във евтините телефони а в скъпите да слагат новата ОС над която работят в момента Maemo или MeeGo.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Re:Жените искат iPhone, мъжете - Android смартфон

    Не съм убеден. Днес четох новина, че ще развиват MeeGo за телефони за забавление, а Симбиан си остава основна ОС за бизнес телефони и ще бъде продължено развитието й.

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #5

    Re:Жените искат iPhone, мъжете - Android смартфон

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    http://setcombg.com/default.asp?site=comment&NID=14216
    Според изследване на Nielsen, 30.9% от жените, които смятат да си закупят смартфон в бъдеще, отдават своите претпочитания на iPhone, докато при мъжете най-желан е смартфонът с Android ОС ( 32.6% ).
    това ми напомня едно френско филмче, което бях видял преди време.
    Значи някакви изследователи решили да видят, как се развива iphone-а при жените, търсят те и случайно попадат на някаква руса мацка, дето излиза от едно кафене, телефона и звъни, тя го вади отговаря, изчакват те и се представят.

    - Добър ден, ние правим анкета, с която искаме да разберем, какво най се харесва на iphone при жените, може ли да ни отговорите на няколко въпроса?

    - мацката, разбира се, без проблем!
    - пичовете, първо какъв ви е телефона точно?
    - мацката, ми какъв да е iphone е!
    - пичовете, но все пак... единият и го иска, да явно е 3GS!
    - пичовете какво най ви харесва в този телефон?
    - мацката, ами много е елегантен, лошото е, че е малко широк, но това не пречи, поне така се държи добре в ръце!
    - пичовете, друго?
    - мацката, ами аз го купих най вече, щото снима снимки!
    - пичовете, а някакви забележки да имате
    - мацката, ами знаете ли, аз освен да говоря с него, не го ползвам много, за други работи!
    - пичовете, а какво мислите да GPS-а му, ползвате ли го, практичен ли е според вас?
    - мацката, ами знаете ли? Аз не пращам, много много ММS-и, тъй че не знам точно, какво да ви отговоря!

    Имаше и други въпроси, с много готини отговори, ама не мога да се сетя вече.

    Иначе най на края, пичовоте се питат, абе тая, като я питахме за GPS, тя ни говори, за ммs-и, пък единият взе че се обади - тя да не бърка GPS с GPRS нещо?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. За мъжете, жените и секса... ;)
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 23-05-18, 19:01
  2. Продавам нов китайски смартфон (Android, GPS, WiFi, TV, 2 SIM...)!
    От xm_net във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 01-05-12, 14:20
  3. Какво търсят жените в мъжете?
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 02-07-10, 15:20
  4. Отговори: 0
    Последно: 03-07-06, 01:52
  5. Какво искат жените ?
    От Az_sum_bre_ombre във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 66
    Последно: 27-04-05, 22:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе