Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 43 от общо 43
Like Tree26Одобрявам

Откраднати Инструменти!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #31

    Отговор: Откраднати Инструменти!

    Цитат Първоначално публикувано от AC_From_Hell Виж публикацията
    Твоя воля. Мислех, че водим някаква дискусия относно свинската държава, в която живеем, но явно съм се объркал.
    Ако се бориш с прасе, ще се окаляш.
    Mr.TECHNO и AC_From_Hell харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #32

    Отговор: Откраднати Инструменти!

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    В никакъв случай - това са най-добрите клиенти, просто на теб не ти вярвам

    Техното толкова се е омазал че отказва да повярва че в БГ има и нормални хора които искат и успяват да си купуват нови хилтита и пикапчета ...
    Колкото до АС то за него мога да гарантирам че повечето от инвентара му е новопридобит...
    AC_From_Hell одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #33

    Отговор: Откраднати Инструменти!

    Извинявам се че не вярвам на хора, които като стана дума за инструменти, веднага да си направиха неискана реклама - "Ние само с нови неща работим, другите са несериозни и купуват крадени". Това оспорвам, а не че се купува нова техника.

    Цитат Първоначално публикувано от cooler Виж публикацията
    Техното толкова се е омазал че отказва да повярва че в БГ има и нормални хора които искат и успяват да си купуват нови хилтита и пикапчета ...
    "Омазал" е твърде интересно определение и ще те помоля да си подбираш фразите. За пореден път се изказваш по подобен начин за мен, в непоискана дискусия с теб. Относно теб когато ти си купиш нова кола и професионални инструменти - тогава имаш право на реплика. Аз го правя, но спорът ми е с друг "г-н адвокат".

    Ac_from_Hell -писах го и по-горе, държавата сами си я направихме такава. Докато има подобно поведение на хората за това кой да взема главните решения и кой да държи нещата в ръце - това ще остане така. Ще се краде, ще се мами и само по форуми ще се пише, без да си мръдне пръстта никой. Ето за това още в началото писах - абсурдно е да ги намери. Шанс има но е по-малък от 3%, поради бездействието на някои и подсигуряването на други.

    ПП

    Ще бъда крайно благодарен да изписвате правилно псевдонимът ми, за да получите подобаващото отношение. Фамилиарничене позволявам само на хора с които се познавам и израснал, а не "активни" членове, много от които пишат единствено в теми с пряк търговски интерес.
    Този пост е редактиран от Mr.TECHNO; 16-02-15 в 10:58.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #34

    Отговор: Откраднати Инструменти!

    Не се карайте колеги, във форума сме за да си помагаме! Писах тук, защото не много хора работят с вакум помпи, тръборези и тръбогиби а те освен на хора занимаващи се с тази техника няма на кой да ги предложат.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    258
    #35

    Отговор: Откраднати Инструменти!

    Цитат Първоначално публикувано от TIMBERLAKE Виж публикацията
    Писах тук, защото не много хора работят с вакум помпи, тръборези и тръбогиби ....
    Е тука ме развесели... не много хора...

    Всичко живо реже тръбите с ножовката за 30ст. :D

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #36

    Отговор: Откраднати Инструменти!

    Цитат Първоначално публикувано от nqmapa Виж публикацията
    Е тука ме развесели... не много хора...

    Всичко живо реже тръбите с ножовката за 30ст. :D
    Някой явно бавно схващат....

    Аз например не знам какво е нито едното от трите и не бих го разпознал даже да ми го предложат, а "тръбогиби за първи път чувам. Работата и интересите ми не предполагат да знам и да се интересувам от подобни неща.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #37

    Отговор: Откраднати Инструменти!

    Цитат Първоначално публикувано от nqmapa Виж публикацията
    Е тука ме развесели... не много хора...

    Всичко живо реже тръбите с ножовката за 30ст. :D
    Аз изобщо не режа тръби
    И аз не знам какво е тръбогиби - да не е нещо като гири ама от тръби?

    Така де според мен са специфични инструменти!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #38

    Отговор: Откраднати Инструменти!

    Имах в предвид че хората занимаващи се с хладилна и климатична техника само работят с вакум помпа и хората работещи с медни тръби режат с тръборез и сгъват тръби с тръбогиб и все пак сме колеги аз ако прочета подобна тема и ми предложат нещо такова и то примерно човек който грам не се занимава с това веднага бих сигнализирал!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #39

    Отговор: Откраднати Инструменти!

    Според мен тия дето се правят на гъби че незнаят кой е тръбогиби и каде тръборези са най подозрителни... върнвте инструментите на човека бе ейй...

  12. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #40

    Отговор: Откраднати Инструменти!

    Цитат Първоначално публикувано от cooler Виж публикацията
    Според мен тия дето се правят на гъби че незнаят кой е тръбогиби и каде тръборези са най подозрителни... върнвте инструментите на човека бе ейй...
    Да бе, да... те повечето монтажници мислят, че вакуум-помпата служи за да си подпират вратата с нея.
    Ти очакваш тръбогиба да знаят за какво е.
    TIMBERLAKE, Aleksandars, Mega и 1 други харесват това.

  13. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #41

    Отговор: Откраднати Инструменти!

    Не бих се учудил, някои да не знаят какво е вакуум помпа, след като шефът им е дал компресор от хладилник. С ей такова нещо вакуумираха вкъщи, а аз доволен, че не са решили и този път да фъшват фреон.

    Тръбосгъв -я как добре пасва на български, щото ако ще ползваме чужди термини, да го водим един пайптуистър, хем звучи по-фешън.
    Този пост е редактиран от kalcheff1; 26-02-15 в 01:28.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #42

    Отговор: Откраднати Инструменти!

    Цитат Първоначално публикувано от kalcheff1 Виж публикацията
    Не бих се учудил, някои да не знаят какво е вакуум помпа, след като шефът им е дал компресор от хладилник.
    Всъщост, компресора е по-добър от вакуум помпата но много по-важно е да знаеш как да го ползваш.

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #43

    Отговор: Откраднати Инструменти!

    Цитат Първоначално публикувано от TIMBERLAKE Виж публикацията
    Имах в предвид че хората занимаващи се с хладилна и климатична техника само работят с вакум помпа и хората работещи с медни тръби режат с тръборез и сгъват тръби с тръбогиб и все пак сме колеги аз ако прочета подобна тема и ми предложат нещо такова и то примерно човек който грам не се занимава с това веднага бих сигнализирал!
    не е точно така .. аз примерно ползвам тръборез в поддръжката на газстанции - в колонката има метални тръбички които ако срежеш по някакъв повод с ножовка разходомера е пътник .. та инструментите ще си намерят нови собственици според мен ги отписвайте

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Инструменти
    От hristoslav2 във форум Домашен майстор
    Отговори: 12
    Последно: 08-09-22, 19:32
  2. Инструменти за вакуумиране на климатик
    От Acimir във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 0
    Последно: 30-09-13, 17:18
  3. Взаимопомощ за инструменти
    От Kasap във форум Домашен майстор
    Отговори: 5
    Последно: 23-09-12, 18:33
  4. Безплатен регистър на откраднати автмобили
    От spravedlivostbg във форум Автомобили
    Отговори: 0
    Последно: 12-06-12, 14:58
  5. за качествените и евтини инструменти
    От IBANEZ_ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 15
    Последно: 18-08-09, 20:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе