Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18
Like Tree17Одобрявам

Препоръките Ви към нов колега

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #16

    Отговор: Препоръките Ви към нов колега

    За телевизорите питай в съответните теми на форума. Когато мога ще отговарям.
    Колегите ти са те излъгали , явно поради непознаване на материята. Например картината на Samsung e с изкривени цветове. Гамата отива с синята област. при LG проблем е ниският контраст и леко замазаната картина - не е на фокус с необходимата острота на образа. Добре е, да научиш методиките използвани в ревютата - поне разчитането на диаграмите.

    Коя серия на дадена марка съответства на серия от друга марка? Отговорът може да бъде само приблизителен поради многото различия - шаси, видеопанел, софтуер. Все неща, които умишлено ги няма изписани в спецификациите.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #17

    Отговор: Препоръките Ви към нов колега

    Х2 ами той написа най-добре явно сравнени с другите марки тв... Не че са перфектни

  4. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #18

    Отговор: Препоръките Ви към нов колега

    Аз съм купувач. И също гледам предварително да се информирам колкото може по-подробно. Покрай другото научавам по нещичко и за технологиите, ползвани в различните модели.
    За пералнята например, въпреки това много се колебаех между 3-4 модела. Направих си екселска табличка с характеристиките им и тегла на всяка и така избрах моя фаворит.
    При всички случаи в магазина влизам с репликата "искам едно от това".
    Консултантите са полезни, ако не мога да открия щанда. Когато го намеря, са полезни да разбера имат ли търсения модел. Какви са гаранционните условия на магазина и начините на транспорт. Т.е. аз от тях предпочитам да не изисквам познания.
    В тоя ред на мисли, ако съм консултант и попадна на такъв клиент, непременно ще ми се иска да го попитам какво го е накарало да избере точно тази стока. След месец вече ще знам, че има клиенти с различни нужди и приоритети - един иска евтино, друг качествено. Един държи уредът да е тих. Друг гледа енергийна ефективност. Трети го е харесал на красота или цвят
    Yasen6275, Karata, espace и 1 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Помощ на колега от варна.
    От Trayan Savov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 8
    Последно: 29-05-14, 20:27
  2. Отговори: 2
    Последно: 26-10-13, 19:47
  3. Търся колега от Враца или Монтана
    От Aleksandars във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 0
    Последно: 17-10-13, 07:49
  4. Молба за съдействие към някой колега от София
    От FearMe във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 19-08-11, 20:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе