Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 66 от общо 66
Like Tree15Одобрявам

Смяна на доставчик на ток за физически лица. Ще се възползвате ли?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #61

    Отговор: Смяна на доставчик на ток за физически лица. Ще се възползвате ли?

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Утро 194 киловата са твърде малко за изводи, още повече че са само по фактура на един единствен абонат.
    Я сметни 1200 - 1700 киловата на месец както си е по време на зимата, а отделно да ти кажа в САЩ тепърва откриват климатиците за отопление...
    Коментирам това, което ми е подадено. Живи сме и без либерален пазар, вместо да търся през девет морета вода за да спестя някой лев предпочитам да загубя времето си в дейности умножаващи парите на входа. При теб е далеч по-лесно: влизам, добър ден и вече съм олекнал бетуйн туенти енд фифти лева нъл бро

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #62

    Отговор: Смяна на доставчик на ток за физически лица. Ще се възползвате ли?

    1. И сега на стопанските абонати има "такса инсталирана мощност" която е за моментна консумация.За моят офис първоначално беше заявена от строителя 15 квч моментна мощност(такса инсталирана мощност).Тази такса беше въведена през август 2012 по време на първото правителство на ГЕРБ и въпреки че Баце Боко изпрати агенти на ДАНС в енергодружествата: ДАНС влезе в ЕVN, следват ЧЕЗ и Е.on Някой знае ли с колко процента се увеличи електрическата енергия след като агентите на ДАНС бяха изпратени от Бац Боко в енергодружествата? :-)

    Таксата се пресмята по следната формула: инсталирана моментна мощност да кажем 6 киловата * 24 часа на денонощие * 30 дни в месеца * определени стотинки да кажем 0.003 стотинки на киловат.Така се получава 6 киловата * 24 * 30 * 0.003 стотинки =12.96 лева на месец.

    Предстои да го въведат и за битовите абнонати, ама ББ ще гледа да е отново в края на юли месец, та през отпускарския август месец хората да са заети с отпуските и да не обърнат внимание ...

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    И какво става после, идват някакви лукави шмекери от чужбина, настаняват се наготово на вече построеното и казват сега ще ни плащате данък на нас. И от какъв зор да им плащам като нищо не са построили?
    Българите наистина са тъпо племе, да си дадат на безценица ресурсите в чужди ръце, за да могат разни пишман демокрадчета като мадридския шмекер, костов т.н да лапнат комисионните.
    Японците или американците що пък не вземат да си дадат тяхната енергопреносна система на наши фирми, ей така за разнообразие?
    Не са ни виновни шмекерите от чужбина било САЩ или ***** -такива винаги ще има, отделно не са "шмекери" а си гледат интереса.Проблемите са ни "шмекерите от България" като Р.Овч. , които винаги ще предават България и народа си за малко пари в джобчето си ...

    ======================================================================================================
    Утро, гледай от добрата страна :

    При мен е добре - и да не влезнеш няма да умреш.

    При лекарите ако "не влезнеш" се умирГа ... Бро ...

    А пък и мен и такива като мен можеш да си избереш измежду 12 000 -13 000 хиляди(толкова мисля че са не съм правил справка последната година -две), съдията и прокурора не можеш да си ги избереш ...Бро ...

    Ако горните 12 000 -13 000 не ти вършат работа, погледни си "твоят телевизор", проблемът е в него ;-) ... И такива има -казва "не мога да си намеря и сам си пиша документите" , тоест "трябва ми роб, да ми бачка за без пари".А не е са от хората която си броят стотинките, по-скоро са от тези които сменят джиповете през 4-5 години с нов... Срещал съм ги, весело е с тях ... :-)
    KI_YOOU одобрява това.

  4. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #63

    Отговор: Смяна на доставчик на ток за физически лица. Ще се възползвате ли?

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    А пък и мен и такива като мен можеш да си избереш измежду 12 000 -13 000 хиляди(толкова мисля че са не съм правил справка последната година -две), съдията и прокурора не можеш да си ги избереш ...Бро ...
    Тия като тебе така се забравиха с хонорарите, че е по-евтино да си купиш съдия и прокурор...

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #64

    Отговор: Смяна на доставчик на ток за физически лица. Ще се възползвате ли?

    Ба, евтини пенсионер-адвокати колкото щеш.

    Тези които купуват съдии(и прокурори) искат сигурен резултат независимо от това какво казва закона и дали е в тяхна полза или не.

    То от купени съдии и прокурори адвокатите вече не могат да се доредят за хонорар

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #65

    Отговор: Смяна на доставчик на ток за физически лица. Ще се възползвате ли?

    Някое физическо лице да сподели как са нещата към днешна дата има ли ?

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #66

    Отговор: Смяна на доставчик на ток за физически лица. Ще се възползвате ли?

    Никак - няма мераклии да плащат скъп ток.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. Програма за изчисляване лица на помещения
    От armani` във форум Общ - софтуер
    Отговори: 41
    Последно: 14-06-16, 08:22
  2. Интернет доставчик
    От vanio_93 във форум Технологии
    Отговори: 15
    Последно: 29-09-12, 18:20
  3. Отговори: 0
    Последно: 26-10-10, 15:42
  4. "Метро" спира продажбите на частни лица
    От Eddie във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 24
    Последно: 27-11-06, 17:14

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе