Резултати от 1 до 12 от общо 12

Мнения за Бенчмарк

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    6
    #1

    Мнения за Бенчмарк

    Какво ви е мнението за Бенчмарк? Лично аз не съм доволен от тях, много некоректни се оказаха!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2

    Отговор: Мнения за Бенчмарк

    Не си единствен. Цела тема с мултаци имаше, ма я заключиха.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    6
    #3

    Отговор: Мнения за Бенчмарк

    Да, очаквам и мен ли да заключат? Интересно...ами няма лошо всеки си гони интереса. Просто исках да видя дали има други случай като моя. Аз работих там известно време, и ме изхвърлиха без причина (или може би причината беше, че ми изтичаше пробния период..за да не ми платят обезщетението) таа от няколко дни ровя из нета да видя дали има такива душици като мен. В бгработодател е пълно с коментари на бивши служители и историята си е все същата от 2007 насам....

  5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #4

    Отговор: Мнения за Бенчмарк

    Цитат Първоначално публикувано от Blac Виж публикацията
    Какво ви е мнението за Бенчмарк? Лично аз не съм доволен от тях, много некоректни се оказаха!
    Какво им е некоректното?

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    6
    #5

    Отговор: Мнения за Бенчмарк

    Ами не ми изплатиха последната заплата...измиха си ръцете с някакви скрити точки по договора...които аз лично не видях на подписването. И наблюдавам, че явно това е някаква тенденция при тях, след изпитателния си вън...всеки нормален човек съгласете се, иска да прави кариера, аз се бях насочил и нахъсал в тази област, нооо крилцата ми бяха резнати.

  7. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #6

    Отговор: Мнения за Бенчмарк

    При положение, че има толкова негативни отзиви в интернет, защо си се натресъл при тях?
    Наистина, много негативни коментари има за тях. На мен ми отне около минута да ги намеря и да прочета.
    Трябвало е да ги проучиш преди да се хващаш на хорото...
    А може ли да кажеш, каква точно ти беше работата при тях, че ми е интересно какво се работи във фирма брокер тип гаражен бъкет-шоп.
    Доколкото знам, в Щатите дейността на такива бъкети попада под ударите на криминалния закон.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    6
    #7

    Отговор: Мнения за Бенчмарк

    Ами как да ви кажа, пусти инат съм си. По-принцип мразя да чета в бгработодател за фирма, в която ще се явявам на интервю. И реших да чета след като вече прикючих с фирмата..(за съжаление) Иначе бях инвестиционен консултант- подготовка на анализи, бизнес оценки, разработване на проспекти, търгови предлагания и т.н. Като цяло работата е интересна, но средата и всичко останало просто не бяха ок. По принцип тази длъжност уж е добре платена, да ама не....Аз съм млад и за мен парите са важни, но в началото гледаш да трупаш опит, но те се подиграха с мен. Видяха ме, може би, че съм млад още и решиха, че могат да се изгабаркат с мен..

    - - - - - - - - - -

    А за криминалния закон..хаха...да ви кажаа и там има интересни неща...Собственика на Бенчмарк и зам.директора на КФН Савов, са си доста близки..Савов (зам.дир, на КФН), като ходи да кара ски на Боровец отсяда в апартамента на собственика...таа, дали няма и тук някви далавери според вас.

    - - - - - - - - - -

    Не ми изплатиха последната заплата, както би следвало. И обезщетение също не видях от тях.

  10. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    3
    #8

    Отговор: Мнения за Бенчмарк

    Здравейте, аз бях на интервю при тях преди месец, ноо за разлика от вас четох доста мнения и се разубедих...а ми се обадиха да започна. Но сега работя и съм доволна от избора си

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Blac Виж публикацията
    Ами как да ви кажа, пусти инат съм си. По-принцип мразя да чета в бгработодател за фирма, в която ще се явявам на интервю. И реших да чета след като вече прикючих с фирмата..(за съжаление) Иначе бях инвестиционен консултант- подготовка на анализи, бизнес оценки, разработване на проспекти, търгови предлагания и т.н. Като цяло работата е интересна, но средата и всичко останало просто не бяха ок. По принцип тази длъжност уж е добре платена, да ама не....Аз съм млад и за мен парите са важни, но в началото гледаш да трупаш опит, но те се подиграха с мен. Видяха ме, може би, че съм млад още и решиха, че могат да се изгабаркат с мен..

    - - - - - - - - - -

    А за криминалния закон..хаха...да ви кажаа и там има интересни неща...Собственика на Бенчмарк и зам.директора на КФН Савов, са си доста близки..Савов (зам.дир, на КФН), като ходи да кара ски на Боровец отсяда в апартамента на собственика...таа, дали няма и тук някви далавери според вас.

    - - - - - - - - - -

    Не ми изплатиха последната заплата, както би следвало. И обезщетение също не видях от тях.
    Иначе, по вашия случай...защо не си потърсите правата? Има доста хора като вас, поне по това което виждам в някои форуми...след като са некоректни. От интервюто с тях не видях много, но ми се видяха леко въздухари ката стана въпрос за заплатата..

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    6
    #9

    Отговор: Мнения за Бенчмарк

    Здравейте, ами да може би сте постъпили добре като сте прочели предварително. Спасили сте се от доста главоболия, поне според мен. Огорчен съм от тях и честно казано не ми се разправя за тази последна заплата, въпросът тук е принципен. Нкоректното отношение и липсата на уважение са повод за притеснение....защото днес съм аз, утре ще е някои др..и тази практика си се повтаря.

  12. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    3
    #10

    Отговор: Мнения за Бенчмарк

    Прав сте, напълно ви разбирам! Пожелавам ви успех за напред, а лично аз ще се постарая да предупреся повече хора за тяхната некоректност.

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    6
    #11

    Отговор: Мнения за Бенчмарк

    Цитат Първоначално публикувано от Magdalena Виж публикацията
    Прав сте, напълно ви разбирам! Пожелавам ви успех за напред, а лично аз ще се постарая да предупреся повече хора за тяхната некоректност.
    Благодаря и на вас пожелавам всичко добро. Аз лично също съм се заел всички да разберат какви измамници са и що за фирма са! Нека всички знаят, каква стока са!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    2
    #12

    Отговор: Мнения за Бенчмарк

    Тези Бенчмарк са големи измамници!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. бенчмарк мрежи
    От get във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 15-11-17, 12:30
  2. Бенчмарк тестове - Heaven Benchmark 4.0 и Valley Benchmark 1.0
    От axil10 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 11
    Последно: 10-02-14, 18:14
  3. мнения GPS
    От berbatov_86 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 05-06-12, 01:54
  4. 3D Бенчмарк/Стрестест за ПЦ
    От anrieff във форум Овърклок
    Отговори: 11
    Последно: 20-06-05, 18:54
  5. Мнения за BTC
    От MANIAK във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 21-05-03, 16:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе