Резултати от 1 до 10 от общо 10
Like Tree3Одобрявам
  • 1 Post By Tommorow
  • 2 Post By sheldonCooper

Работа в Англия ?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice Аватара на sheldonCooper
    Тук е от
    Jul 2018
    Живее в
    Варна
    Мнения
    3
    #1

    Question Работа в Англия ?!

    Здравейте,
    от доста време съм читател на форума, но тъй като нямах какво да добавя или питам все си го карах без профил, е сега и този ден дойде. Поразрових форума, но така и не успях да намеря подобна тема (ако е на грешното място или нещо бъркам excuse me - first try !)

    От известно време се надъхвам да замина да работя в чужбина и това, което чух от приятели е ,че Англия е доста добър избор особено, ако можеш да си стегнеш г*за и да пестиш. Сега обаче идва въпроса с фирмите, които да ти намерят работа. Потърсих в Чичо Гуугъл и ми се наби в очите една варненска фирма - Джоб Консултс ЕООД и тъй като съм малко чудат ги проверих по-обстойно. В Бидоль излизат като безпроблемни, адресът им е истински, поразпитах и имах добри отзиви, но все пак и тук да чуя - Някой ползвал ли е техни услуги, ако да - доволен ли е ?

    Мерси предварително !

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    5
    #2

    Отговор: Работа в Англия ?!

    Здрасти колега, мой съученик преди няколко години замина за Холандия през тази фирма и до колкото разбрах от него сега е в Лондон пак jobconsult. По хронология от наш чат той е много доволен от към работа и пари, също така фирмата е била много коректна към него защото давала ясни условия, с две думи няма скрито покрито. Това е сайта през който се е свързал с тях : www.rabotavanglia.bg

    - - - - - - - - - -

    За да съм напълно точен - той замина 2016 за Англия

  4. Novice Аватара на sheldonCooper
    Тук е от
    Jul 2018
    Живее в
    Варна
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: Работа в Англия ?!

    Благодаря за отзива, принципно аз попаднах на www.jobconsult.bg, но от провереното става ясно , че фирмата има два сайта , така че +1 за Джоб Консултс. Ще изчакам до понеделник да видя какви мнения ще събера и ако не променя сегашното си мнението направо ще подам документи. Хубав ден.

  5. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #4

    Отговор: Работа в Англия ?!

    За работа в каква област на науката, промишлеността или селското стопанство иде реч...че ми намирисва на спам...

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #5

    Отговор: Работа в Англия ?!

    За самоубийство май става реч...

  7. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #6

    Отговор: Работа в Англия ?!

    Що бре? За млад човек на до 28 години защо да не пробва, свят да види...???


    Иначе моето мнение е че ако желаете що-годе свястна работа английският език на едно добро ниво е задължителен.Едва ли ще е достатъчен, но е едно добро начало.

    Не че няма(м) една камара познати които са там все едно са на екскурзия - не владеят английски, някои са от 3 години, други от 5 години ... и не знаят английски.Има оформени цели български общности териториално(квартали) от които можеш да не излизаш и да си говориш само на български.Ама да разчиташ само на това за добро заплащане е глупост.

    Та първият съществен въпрос е : "Какви са ви очакванията?" - имам предвид и като живот, и като условия на работа и като заплащане.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #7

    Отговор: Работа в Англия ?!

    Абе да види, кой ги спира...ама имам силна работна предпоставка, че това тук е шитнята: аз задавам въпрос, другото ми аз отговаря богато с линкове към точно определени фирми, после първото ми аз заявява, че да, това са едни много сериозни фирми....видимо е и без новичок....
    Този пост е редактиран от Tommorow; 07-07-18 в 00:41.
    VanDan одобрява това.

  10. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #8

    Отговор: Работа в Англия ?!

    Нещо ме напушва на смях с тази фирма.
    Работа за чистачи/ки/ колкото искаш на запад.
    Чак и одобрение...
    Я вземи да учиш езика,може и като циганче български,за начало става.
    Работа много,стига да ти се бачка.
    Знаеш ли език си „свободен”,особено ако имаш умения и знания-избор голям.
    Успех,но да знаеш,че никъде не е лесно!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #9

    Отговор: Работа в Англия ?!

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Абе да види, кой ги спира...ама имам силна работна предпоставка, че това тук е шитнята: аз задавам въпрос, другото ми аз отговаря богато с линкове към точно определени фирми, после първото ми аз заявява, че да, това са едни много сериозни фирми....видимо е и без новичок....
    Тази постановка я хванах вече няколко пъти по темите.

  12. Novice Аватара на sheldonCooper
    Тук е от
    Jul 2018
    Живее в
    Варна
    Мнения
    3
    #10

    Отговор: Работа в Англия ?!

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    За работа в каква област на науката, промишлеността или селското стопанство иде реч...че ми намирисва на спам...
    Ами аз търся работа в строителство, но и друга работа съм готов да работа - сръчен съм, не ме плашат тежки работи стига заплащането да си струва ако имаш предвид някоя фирма или направо контакт в Англия ще съм благодарен, защото аз каквото намерих до момента все някой казва по нещо лошо и се отказвам да рискувам. Не ми се стои в България, нищо не е както трябва - водят те средна класа, а едва-едва връзваш двата края. Вдигат ти минималната заплата тъпите се радват, а не осъзнават колко по-скъпо е станало всичко и реално взимаш 200 лева повече, а в действителност си може би 200 лева по-беден заради сметките !!! Защо да стоя ?!
    tanatos и jonny33 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. UE49MU7000 от Англия
    От spenky във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 10-03-18, 17:34
  2. Нов ТВ в Англия
    От AccurseD във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 15-11-14, 12:47
  3. ТВ от Англия ??
    От sa6o_767 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 17-12-11, 09:55
  4. е-bay англия
    От IBANEZ_ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 13-11-09, 08:33
  5. SMS за Англия.
    От Sitron във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 16-09-04, 21:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе