Резултати от 1 до 15 от общо 15

Поражения от вчерашната буря във Варна.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #1

    Поражения от вчерашната буря във Варна.

    Я си признйте на кой му е изгорял нещо от вчерашната бъря. На един колег аму изгоря целиа комп и телевизиора.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #2

    Поражения от вчерашната буря във Варна.

    Julian, в София също имаше страхотна буря и доста хора изреваха. Аз лично оттогава нямам нет - нещо яко е изгърмяло при доставчика, а май и кабела ми се е прецакал(

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    Поражения от вчерашната буря във Варна.

    Aбе кога тая буря бе, аз нищо не съм усетил ?!?!?

    Нито някви проблеми с тоците, нито ми е спирал нета? А и офиса ми е почти на улицата, имам огромен джам и ако имаше буря, щях да видя. То само преваля за 5 минути ...

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Поражения от вчерашната буря във Варна.

    Бе то не валя много дълго ама имаше един много силен гръм коъто е паднал в кварта Възрайжане и там има доста изгорели.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    88
    #5

    Поражения от вчерашната буря във Варна.

    Около нас трещя яко...до самия блок изгърмяха поне 2 светкавици. Угасна ми телевизора, компютъра се рестартира и след това изключих всичко що работеше от контактите, мрежови кабели и прочее, че знае ли се...няма поражения за щастие де

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #6

    Поражения от вчерашната буря във Варна.

    Във квартал "Аспарухово" също падна грум, за щастие в Циганската махала, та изгоряха 5-6 телефонни апарата модел "PanaPHONE".

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #7

    Поражения от вчерашната буря във Варна.

    Незнам за варна ама мога да кажа за Кюстендил, аз съм вътре с околу 150лв от тая буря.. добре че имам Lan Protector че щях и PC-то да загубя. Загубих Bridge-a за Wireless-a от една грамотевица. В Кюстендил всъщност валя и градушка и паднаха няколко дървета ама това е малък проблем

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #8

    Поражения от вчерашната буря във Варна.

    Julian, ква Варна, кви 5 лева, то ********** не е във Варна, ами в Толбухински окръг.[:D]

    С бъзиците толкоз, инак нищо такова не е имало при мен -кв. "Левски". Сори на пичовете дето им е сдал багажа некъв хардуер, но сами сте си виновни, защото аз като подуша такова нещо изгасям компа и телевизора и им махам щепсалите от контактите.

    АКО САМИ НЕ СЕ ПАЗИТЕ, НИКОЙ НЯМА ДА ВИ ПАЗИ!!!

    Кой каквото сам си направи и господ(де го) не може да му го направи!!!

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #9

    Поражения от вчерашната буря във Варна.

    От София съм и ми изгоря само един порт на суича (гаранционния).

    п.с.: Зачудих се коя скоба да сложа след двуеточието! Май трябва да е тая

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #10

    Поражения от вчерашната буря във Варна.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Във квартал "Аспарухово" също падна грум, за щастие в Циганската махала, та изгоряха 5-6 телефонни апарата модел "PanaPHONE".



    <div align="right">оргинално мнение на Penta</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">добре 4е са изгорели ! на мене ми се обадиха от БТК и ми казаха да си изключа един от двата тел и ме попитаха дали не е случайно панафон ! щото смущавал АТЦ-то и ако не го изклуча те ще ме изклучат ! направо са касметии ония мангали []

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #11

    Поражения от вчерашната буря във Варна.

    :[[[

    2ри ден без кабелен нет :[[[



    един приятел - всичко, на един друг дъното...

    ужас !

    каква буря съм проспал незнам....

    за 2 годинки кабелен нет до сега авария е нямало,

    от дигсис 2ри ден не могат да оправят положението. явно слеб "бурата" доста работа имат :[



    варна - чайка / до зимен фейс /

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    131
    #12

    Поражения от вчерашната буря във Варна.

    Не знам за вас, но аз още докато почна да пресвятква веднага започнах да изпълнявам (както и ЛУДИЯ предполагам [] Нали сме от Левски[]) процедурата TOTAL UN-PLUG [без PLAY]. И свърши работа разбира се. На сутринта Нета си беше абсолютно читав. Друг е въпроса че не виждах половината юзъри от мрежата но по-важното беше че имам Нет. Преди около Месец имах по сериозен проблем. Тогава 1 път тресна по-сериозно и изпищя баш Суича към който съм вързан и после няколко дни без Нет бях.

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #13

    Поражения от вчерашната буря във Варна.

    A и при мен игоря преди няколко месеца суича горе на тавана ама по чудо не ми изгоря лан картата. Само се рестартира компа. Иначе няколко дена бях без нет. Бяхо изгоряли доста хъбове и суичове по мрежата.

  17. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #14

    Поражения от вчерашната буря във Варна.

    Аз си цъках на компа ама си има UPS и нямах проблем. Само махнак кабела да не ми грумне кабелния модем, че знае ли човек...

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #15

    Поражения от вчерашната буря във Варна.

    аз съм в левски и яко си трещеше, но поражения нямаше.

    иначе съм вързан към един съсед, който е към м-нет.



    p.s. ludia, къде в левски бре, комшу? []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 04-12-14, 20:32
  2. Как действате по време на буря?
    От D3BEP във форум Анкети
    Отговори: 25
    Последно: 20-05-06, 12:03
  3. Задача 259 (Пред буря)
    От kamenf във форум Логически задачи
    Отговори: 20
    Последно: 21-05-05, 20:15
  4. Буря
    От kris11 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 05-08-04, 22:19
  5. Отговори: 14
    Последно: 13-05-04, 12:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе