Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Защо на малките американчета трябва да ..

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #16

    Защо на малките американчета трябва да ..

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Като стана дума за Grand Theft Auto...



    http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=409958



    <div align="right">оргинално мнение на Raid</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">ОБИ4АТ АМЕРИКАНЦИТЕ ТОЯ СПОРТ БЕ ! това не епървата "грешка" и няма да е последната спомнети си Югославия как само не уцелиха Парламента по по грешка ........

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #17

    Защо на малките американчета трябва да ..

    mxkolev shte te razochartovam priateliu , no tezi za koito jiveesh ne sa otishli v AMERIKA kato US a AMERIKA kato brazilia , venecuela , honduras, peru chili , ili inache kazano latinska i centralna amerika...

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #18

    Защо на малките американчета трябва да ..

    всеки път, когато чета материали на тази тема побеснявам ( и ми иде да хвана bfg-то и да фрагвам, фрагвам....[]).



    напълно разбираеми са подобни интриги и те не са от вчера, и няма да са до утре. чаплин е бил срещу киното със звук, правителствата са били срещу бийтълс, родителите бяха срещу метала... винаги всеки е срещу нещо...



    хляб и зрелища-намери отдушник на напрежението за масите на ниво, близко до тяхното и очите се затварят за глобалните проблеми. игрите били виновни - за какво? за насилието на играещите ги? ами хайде тогава да погледнем пишещите ги - ами че пред тях менгеле би трябвало да изглежда като уши-нос-гърло квартален доктор...



    с компютър съм от 1988, престоял съм хиляди и хиляди часове пред монитора, спасявайки земята, вселената и всичко останало [], смукал съм кръв от хора и всякакви гадини, превръщал съм се в каква ли не земна и неземна твар... съседите ми не ме замерват обаче с чесън и нямам restraining order...



    човекът е социално животно и какъвто е възпитан - такъв е

    да ме извиняват родителите на проблемните деца, но потърсят причината в себе си ...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #19

    Защо на малките американчета трябва да ..

    това се случва във всички страни по света....



    по мое скромно мнение - ще се случи и в БГ - просто е необходимо време за да се съберат вероятностните фактори - размер на населението+полудяване на населението(пряко свързано с интелигентността)+брой на притежавано огнестрелно оръжие(може пък в БГ да се появи някой с меч "самурайски" дето да изколя 10-20 души).



    за невярващите - във GB има немалко подобни изцепки и то не става дума за Северна Ирландия, дето си е ежедневие някое протестантче да изтрепе 5-6 съученичета католици...





    <font color="red">Уточнение:</font id="red">



    вероятностите трябва да се умножават една по друга, а не да се събират както изглежда от поста ми

  6. sho
    sho е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    28
    #20

    Защо на малките американчета трябва да ..

    Абе как да ви кажа маняк съм на Diablo имам меч ама още не сам трагнал по улиците да се права на Barbarian!!!

    пак така с Postal!!!

    И се чудя дали разните ПСИХОлози бъркат или просто аз не сам живял в щатите ако ми поемат разноските веднага отивам да проведем експеримента при това далгогогдишен ))

    [?]

  7. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #21

    Защо на малките американчета трябва да ..

    Въпроса може би не е само в родителите. Моите се отказаха да ме възпитават още като бях на 13-14. Вярно че бях в доста читава среда но... Няколко години в училище когато играхме на Doom и Duke Nukem не накараха никой да излезе и да почне да трепе народа. По край това време тренирах разни бойни спортове включая фехтовка, но не излязох да заколя някой дето ме дразни. Всъшност склонноста към насилие няма нищо общо нито с филмите нито игрите нали?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #22

    Защо на малките американчета трябва да ..

    както бях казал(по-горе) - просто е въпрос на време(и то дойде......) !



    ето , че и в BG си имаме МАСОВ ПСИХОПАТ (е верно с нож/чекия беше)!



    ама ,пак както съм казал по-горе - "вероятности" ?!?!!!!

  10. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #23

    Защо на малките американчета трябва да ..

    Фехтовка ... [:D]

    И аз така малко бойни спортове като Фори ...

    Три години кървав спорт и после две години мръсни танци ...

    [:D][:D][:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Защо трябва да се вакуумира?
    От dindo във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 24
    Последно: 19-12-06, 21:39
  2. Защо не трябва да си купувате G - класа.. :-)
    От DarkRose във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 29-08-05, 13:56
  3. Защо и кога трябва.............(Abit-UpdateBIOS)
    От DPetrov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 06-04-01, 01:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе