Резултати от 1 до 13 от общо 13

Б*х мамаму( да не се три е от модератори)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #1

    Б*х мамаму( да не се три е от модератори)

    Днеска се опитвам да си вляза в директорията на datacom ама нещо нества. Викам си онези ит нета за ми забранили достъпа до datacom. Да ама не, както казва Петка Бъчаров. Кво се оказа. Вчера офисит на datacom е ограбен http://free.datacom.bg заедно със сървара обслужвал free.datacom.bg. Е как да не съм бесем. Насраха се от кражби. Да го е*ба тъпия министър на вътрешните работи. Трябва да се направи нещо по въпроса. То не бяха енда две каржби. През ден четем във форумите за ограбемни компютърни фирми. Просто тово неможе да продължава така.


  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    Б*х мамаму( да не се три е от модератори)

    E какво не може така..... дай сега да пишем във форума за всички кражби.... мен като ми свиха телефона докато пишех показания за 20 мин. минаха 4-ма да подават жалби за откраднати аудио-касетофони от колите им.... Представи си за какво иде реч... Не можел да влезе в директорията... да ти имам проблема.... Sorry, съчувствам ти, ама т'ва е BG... по-точно USA, но в началоно на миналия век.... историята се повтаря...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #3

    Б*х мамаму( да не се три е от модератори)

    E, освен министъра да застане пред офиса на датаком с една тояга и да пази. Такива обири стават от вътрешни хора, само яките застраховки оправят нещата, но не връщат информация, а тя май не може да се застрахова все още. Дано поне тия дето са го свили да знаят кво е и да си го ползват, не като един ром дето продава 21 инчов Sony Trinitron за 120$.

    Другия начин е катинари и решетки, от ония дето не се режат с флекс, и сот който да може да се домъкне докато се справят с железарията. Докато не приемат закон за частната собственост според който да имаме право да стреляме на месо в такива случаи ще има кражби...или да им режат някоя ръка (или друг крайник, защото ако е само ръка остава вратичка в правосъдието която инвалидите ще ползват)

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #4

    Б*х мамаму( да не се три е от модератори)

    Абе сот-а кучета го яли. Преди няколко седмици в София разбиха офиса на един интернет доставчик. Крадците просто оскубали пищялките да не им дигат шум, а сотаджиите половин час се мотали долу и най-накрая си тръгнали без да разберат за какво става дума. И това се случва в центъра на София. То имам чуството че единствения вариант за защита е саморазправа в стил Крумовите закони. Въпреки че едно чифте заредено с едра сол също върши перфектна работа, от собствен опит го знам [:D]

  6. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #5

    Б*х мамаму( да не се три е от модератори)

    А никой не казва дали за кражбите нямат отговорност и тези които купуват крадена стока.

  7. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #6

    Б*х мамаму( да не се три е от модератори)

    Ами на мен тази година ми крадат 3 цд-та от колата. Правете сметка дали няма пазар на крадена стока. При това панелите винаги са си били в мен. После обаче давам панела на застрахователя .................... и какво става с него след това?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #7

    Б*х мамаму( да не се три е от модератори)

    бедни сме .. затова се краде и затова се продава краденото ! а и закони си нямаме ..... !

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #8

    Б*х мамаму( да не се три е от модератори)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А никой не казва дали за кражбите нямат отговорност и тези които купуват крадена стока.



    <div align="right">оргинално мнение на 666</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Винаги ще има купувачи за крадената стока, дори и богат да е българина.

    Нима в Америка която някой възхваляват не се краде, или че там за крадената стока няма купувачи? - глупости

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #9

    Б*х мамаму( да не се три е от модератори)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами на мен тази година ми крадат 3 цд-та от колата. Правете сметка дали няма пазар на крадена стока. При това панелите винаги са си били в мен. <font color="red">После обаче давам панела на застрахователя .................... и какво става с него след това?</font id="red">



    <div align="right">оргинално мнение на MANIAK</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    кво ти пука ?

    нали си застрахован





    <font color="orange">а пък по въпроса за datacom - що не сметнете цената на софтуера, който можеше да се свали безплатно от този сървър?



    щото той(софтуера де) също си има собственик.



    а вие тук ми плачете за по 200 EUR......

    </font id="orange">

  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #10

    Б*х мамаму( да не се три е от модератори)

    <font color="blue">//offtopic

    Тая тема наистина си абсолютно дъра бъра ...

    Чешете си езиците общо взето.

    Никого не е длъжен да споделя мнението ми ... разбира се.

    //offtopic</font id="blue">

  13. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #11

    Б*х мамаму( да не се три е от модератори)

    СОТ казват така:

    - ние сме, за да намалим кражбата от обекта, а не, за да предотвратим кражбата.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #12

    Б*х мамаму( да не се три е от модератори)

    Казват, че точно СОТ са вързани с крадците, защото най-големите обири, които стават са със СОТ. Особено, когато нямат имуществена отговорност. За съжаление тази работа със застраховките е доста гнила, защото в много редки случаи плащат нещо. Намират си 28523 причини, за да докажат, че то всъщност не може да се докаже, че е обир и че не се знае какво точно е откраднато(въпреки че се правят описи). Абе безнадеждна работа е. А за ЦД-тата в колите наистина е много съмнителни какво правят с панелите които взимат. Защото при всички случаи плащат по-малко пари от истинската стойност на CD-to.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #13

    Б*х мамаму( да не се три е от модератори)

    Мдааа някакъв пич продава чисто нови Р9700 Про за по(д) 200$ - дали не са крадени...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Има ли модератори или няма??
    От kris11 във форум За Форума
    Отговори: 12
    Последно: 24-12-07, 14:15
  2. Отговори: 25
    Последно: 14-01-04, 19:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе