Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 60

! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #1

    ! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

    хех малко по-друг вид работа от на ЛаМартин е, но все пак е работа! 4ти месец не можем да си намерим хора ... от тогава всеки ден в `позванете` и къде ли не обяви... ама няма никой[V]

    и все пак ето е:



    само за хора от Варна:

    автомивка,

    не се изисква стаж / но е желателно /,

    образование не се изисква,

    млади и енергични хора - не се плаща за да се губи времето там []

    и най-важното - желание за работа !

    ако някой иска да бачка 1 месец колкото да закрепи положението - не е за него

    заплатата варира - на процент е, има големи бакшиши

    / кой ли не казва че дава много пари де... но щом има хора, които бачкат при нас от 10 години - да си правят изводите за заплащането и коректността която получават /





    това е - ако имате други въпроси - тук, на icq или pa3@gbg.bg



    [][][]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #2

    ! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

    LOL каква е работата м едно време като бях в БГ обаждаш се на такава обява и ти предлагат да ходиш с КУЛТОВИТЕ канцеларски материяли да ги продаваш или Домакински ли бяха .... Разкатан какво предлагаш ти?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #3

    ! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">LOL каква е работата м едно време като бях в БГ обаждаш се на такава обява и ти предлагат да ходиш с КУЛТОВИТЕ канцеларски материяли да ги продаваш или Домакински ли бяха .... Разкатан какво предлагаш ти?



    <div align="right">оргинално мнение на BobyTT</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    боби,

    написал съм - автомивка - а какво се прави там - мият се коли []



    хех чесно никога не съм си мислил че някой може да си помисли че бих метнал така някой.... []

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #4

    ! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

    ей съжалявам не съм го прочел е тва е ОК , знаеш какво правиш и колко получаваш ан е да търчиш с разни тенджурляци на гърба и да се опитваш да метнеш някой да си купи

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #5

    ! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> ей съжалявам не съм го прочел е тва е ОК , знаеш какво правиш и колко получаваш ан е да търчиш с разни тенджурляци на гърба и да се опитваш да метнеш някой да си купи



    <div align="right">оргинално мнение на BobyTT</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    така е Боби,

    сладко е като си се постарал на една кола после човека да ти даде 5 кинта бакш... стимулираща работа е това.... а и парите са на момента - бачкаш - взимаш - не бачкаш - нямаш пари.. от тебе си зависи просто...



    незнам ама аман от Варна... цяло лято ни един да му се бачка.. безработица имало - къде? не и във Варна !

  7. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #6

    ! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">незнам ама аман от Варна... цяло лято ни един да му се бачка.. безработица имало - къде? не и във Варна !</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote"> Oтколко време се занимаваш с бизнес, че не знаеш основни неща /не искам да те обидя, аз съм на същото положение, 3-ти месец не мога да си намеря свясна продавачка в магазина/. В цяла България, а не само във Варна или друг град е така. И чак преди около два месега чух за първи път на правителствено ниво, някой плахо да споменава, че големият проблем е МЪРЗЕЛА на хората. Така е, успех и сподели, ако случайно успееш да си намериш хора чрез Нета.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #7

    ! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">незнам ама аман от Варна... цяло лято ни един да му се бачка.. безработица имало - къде? не и във Варна !

    Oтколко време се занимаваш с бизнес, че не знаеш основни неща /не искам да те обидя, аз съм на същото положение, 3-ти месец не мога да си намеря свясна продавачка в магазина/. В цяла България, а не само във Варна или друг град е така. И чак преди около два месега чух за първи път на правителствено ниво, някой плахо да споменава, че големият проблем е МЪРЗЕЛА на хората. Така е, успех и сподели, ако случайно успееш да си намериш хора чрез Нета.



    <div align="right">оргинално мнение на 666</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    хех виж

    звънят

    и питат `ама каква е работата`

    и това е с такъв тон се едно `нали ще бачкам по 2 часа на ден, а работата ще е да пия кафе със секретарката`

    и казваме `ами автомивка... всеки е виждал какво се работи там`

    и той казва `ооо... това значи да се цапам, не благодаря`



    е нека са гладни!



    А това че и тук пиша за това е просто защото бих могъл да помогна на някой да си изкарва хляба и малко отгоре - сигурен съм че тук няма да намеря човек за това - смисъл хората тук заслужават по-добра работа, но и това е работа





    незнам, преди найстина вярвах че просто няма условия за работа и за това има такава `безработица`... е не става директно на 1000лв заплата и модерен офис ! [V][V][V]



    666 - от Варна ли си ти?

  10. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #8

    ! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

    Не от София съм, но такова е положението в цялата страна. Вярно е, че стандарта ни е нисък и всеки прави аналог на заплатите с САЩ, Германия или поне Испания, а никой не се замисля примерно за Куба, Северна Корея или Виетнам. Вярно е и че условията на работа в почти цяла Европа са по добри от нашите, но все пак никой не ги спира да отиват и да работят там /отделен е въпросът как се работи там и колко българи могат да се адаптират към техните условия на работа, та даже и на живот/ Е както и да е, проблемът с работната рака е може би един от най-важните в момента за икономиката ни и ти и аз не сме единствените, които страдаме от него. Наскоро един германец си замина само три дни след като беше дошъл да прави проучване за инвестиция в шивашки цех. Мотивира се, че въпреки сравнително евтината работна ръка, тука почти няма хора, които да отговарят на съвременните изисквания за квалификация. А колкото до

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А това че и тук пиша за това е просто защото бих могъл да помогна на някой да си изкарва хляба и малко отгоре - сигурен съм че тук няма да намеря човек за това - смисъл хората тук заслужават по-добра работа, но и това е работа

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    най-вероятно е така, но моят опит и песимизъм ме е научил, че хората почти винаги заслужават това което им се предлага за работа, а всичко друго е въпрос най-вече на късмет /изключение държавната сфера, където всичко е въпрос все още почти само на връзки/. Е толкова много до сега не бях писъл, но темата е интересна и все пак наистина ме интересува, дали ще си намериш хора чрез нета, които да искат и да могат да работят. Предварително им пожелавам успех отсега и най-вече и на тебе, защото каквото и да си говорят другите / сигурен съм, че не малко ще ни уплюят/ все пак браво на хората които са отворили поне едно работно място. Чао засега и УСПЕХ.

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #9

    ! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

    Браво на двамата бизнесмени, предполагам наследствени ...

    Clap, clap, clap ...



    Темата започна много добре, но с последните си изказвания направо дадохте всичко от себе си, честно.



    Вие бизнесмени, правили ли сте някакво съотношение между това с колко пари живеете и вие и колко са нужни за да преживее един човек?

    Проста и съвсем неточна сметка. За месец.



    100 лева ток [или парно и топла вода].

    15 лева вода.

    20 лева телефон.

    90 лева храна. Минимум по три лева на ден.

    22 лева за транспорт за да дойде на ценната работа, която му предлагате.

    <font color="red">--------------------------</font id="red">

    30 лева. 1 лев на ден за кафе.

    30. 1 лев за цигари.

    10 лева. На кино?

    10 лева. С приятелка?

    20 лева. Поне един път на дискотека?

    А дали ще иска да има възможността като вас да коментира мъдро използвайки интернет - още 30 лева?

    10 лева. Дрехи няма ли да си купува?



    Само до червената линия са близо 250 лева.

    После още 140.

    От висотата на вашата мъдрост очаквам да кажете, че няма нужда от това след нея. На него вероятно имате право само вие.



    Правите ли някакво съотношение, колко печелите вие и колко предлагате на "мързеливите"?

    Очаквам тука, надуто да заявите, че това колко печелите и колко пари ще давате си е ваша работа. И сте прави, но не се сърдете и не обиждайте хората, с които се подигравате, а те виждаш ли ви отвръщат с пренебрежение.



    Срамна работа няма, стига заплащането да отговаря поне на някакви минимални норми, в противен случай ще сменяте персонал през два месеца.

    И с тия пет лева бакшиш Pa3KaTaH направо ме просълзи.

    То миенето от вътре и от вън струва 4 лева, а предлагаме в офертата варианта някой да остави 5 лева бакшиш.

    Ти му дай добра заплата, бакшиша ще му бъде бонус.

    То като е така не му давай и заплата, да кара само на бакшиш.

    Мързелива сган по улиците ей, за 100 лева не искат да работят.



    Ако не е съгласен да приема подаяния, значи е мързелив, така ли?



    Очевидно е, че ви липсват знания по фирмено управление.

    Това, което сте научили от тати вече не важи ...



    Северна Корея, Виетнам и Куба ...

    Clap, clap, clap ....

    Защо не даде за пример и Бряг на слоновата кост или Свазиленд ...

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #10

    ! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Браво на двамата бизнесмени, предполагам наследствени ...

    Clap, clap, clap ...



    Темата започна много добре, но с последните си изказвания направо дадохте всичко от себе си, честно.



    Вие бизнесмени, правили ли сте някакво съотношение между това с колко пари живеете и вие и колко са нужни за да преживее един човек?

    Проста и съвсем неточна сметка. За месец.



    100 лева ток [или парно и топла вода].

    15 лева вода.

    20 лева телефон.

    90 лева храна. Минимум по три лева на ден.

    22 лева за транспорт за да дойде на ценната работа, която му предлагате.

    <font color="red">--------------------------</font id="red">

    30 лева. 1 лев на ден за кафе.

    30. 1 лев за цигари.

    10 лева. На кино?

    10 лева. С приятелка?

    20 лева. Поне един път на дискотека?

    А дали ще иска да има възможността като вас да коментира мъдро използвайки интернет - още 30 лева?

    10 лева. Дрехи няма ли да си купува?



    Само до червената линия са близо 250 лева.

    После още 140.

    От висотата на вашата мъдрост очаквам да кажете, че няма нужда от това след нея. На него вероятно имате право само вие.



    Правите ли някакво съотношение, колко печелите вие и колко предлагате на "мързеливите"?

    Очаквам тука, надуто да заявите, че това колко печелите и колко пари ще давате си е ваша работа. И сте прави, но не се сърдете и не обиждайте хората, с които се подигравате, а те виждаш ли ви отвръщат с пренебрежение.



    Срамна работа няма, стига заплащането да отговаря поне на някакви минимални норми, в противен случай ще сменяте персонал през два месеца.

    И с тия пет лева бакшиш Pa3KaTaH направо ме просълзи.

    То миенето от вътре и от вън струва 4 лева, а предлагаме в офертата варианта някой да остави 5 лева бакшиш.

    Ти му дай добра заплата, бакшиша ще му бъде бонус.

    То като е така не му давай и заплата, да кара само на бакшиш.

    Мързелива сган по улиците ей, за 100 лева не искат да работят.



    Ако не е съгласен да приема подаяния, значи е мързелив, така ли?



    Очевидно е, че ви липсват знания по фирмено управление.

    Това, което сте научили от тати вече не важи ...



    Северна Корея, Виетнам и Куба ...

    Clap, clap, clap ....

    Защо не даде за пример и Бряг на слоновата кост или Свазиленд ...



    <div align="right">оргинално мнение на Malone</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ето го и него!!!!

    Малоне!

    алоооооооооооооо !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    ти къв си такъв ве!? аз може да не мога да пиша правилно,

    ама поне чета!

    ти това с 5те лева не го разбра!!!!



    леле как ме вбеси

    чудя се що пиша това сега!

    Ти знаеш ли че храниме 10 души от 12 години

    опа не 10 души - 10 семейства!



    какво ме интересува на кой колко са му нужни?????

    И на мен са ми нужни много неща, ама от повечето се лишавам!



    Те ... нямам думи!

    от месеци не съм бил толкова бесен !

    Де съм писал колко е заплатата???????????2

    де съм писал че няма заплата щот има бакшиши ???????????



    ЕТО ЗА ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ГОВОРИМЕ!

    ДЕТ ОЩЕ ПРЕДИ ДА РАЗБЕРЕ ЗА КАКВО СТАВА ДУМА И ПИСКАТ ЧЕ Е КУЦА ОФЕРТАТА ЗА РАБОТА !



    Миенето де е 4лв ?

    в софия?

    дет стелките и т.н. допалнително се плащат,а ?



    Я Кайсо да каже във Варна как се мие - тука не е като там - всеки се бори за клиента си



    И да...

    може да е 4, хората по 10 остават ако видят старание!



    Лятото един софиянец даде 60 кинта бакшиш !

    Хвана се за главата преди да тръгне и каза на момчетата дето му е миха - `такова старание никаде не съм виждал момчета...`



    Е ко,

    нека е кофти работата ...



    Малоне,

    на клиенти като тебе с телената четка ! [:D][:D][:D]

  13. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #11

    ! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

    Прибирам се. включвам си РС-то и виждам нещо неприятно във форума. Затова искам бързо да изясня, за какво точно иде реч. Пуснах поста си, не да търся конфронтация, а ако мога да обменя с някой нещо полезно и конструктивно. Мисля, че не съм обидил никой лично, а ако някои припознават себе си някъде, то... Както и да е, те не ме интересуват. Призивът ми е към другите, ако има хора занимаващи се професионално с нещо извън компютърния бизнес да се обадят, никога не се знае точно какво и как ще заинтересува човек. Не съм наясно още какво точно искам, но се надявам това да стане с ваше участие. Примерно може да се открие специален форум по бизнес идеи и проблеми извън РС технологиите, или нещо подобно. Все пак аз съм си новак в нета и може и да има някъде в българското пространство нещо подобно, но знае ли човек?

    Конкретно към Pa3KaTaH: Интересувам се от това, дали ще успееш чрез нета да си намериш хора, защото наскоро имах с един познат много ожесточен спор по темата, може ли чрез нета вече в България да се върши някаква ефективна работа извън сферите на високите технологии. А колкото до предишния ти пост, изненадвам се, че с 12 годишния ти опит, си губиш времето и енергията да отговаряш на подобни нападки. Всеки с интелигентност над нулата, може да прочете какво точно си написал / а дали ще оцени това, че искаш да помогнеш на някой да изкарва някакви пари е вече друг въпрос/. Това, че на някои им се превижда нещо, проблема е най-вече техен и на лакаря им.

    Към всички други: Ако има някои които ги вълнува темата и имат позитивни идеи да се обаждат, може все пак да изкочи и нещо полезно извън това да си чешем езиците.

    А към Малоне и ако има други нему подобни. Опитайте се да си замълчите когато няма какво да кажете. Знам че ще е трудно, но всички ние ще Ви бъдем много, много, ама наистина МНОГО благодарни.

    Е това е от мене айде лека нощ, че и ние /където другите работят за нас[:D][:D][:D]/, трябва от време на време и да поспиме.


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #12

    ! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">.....А към Малоне и ако има други нему подобни. Опитайте се да си замълчите когато няма какво да кажете. Знам че ще е трудно, но всички ние ще Ви бъдем много, много, ама наистина МНОГО благодарни. <div align="right">оргинално мнение на 666</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Аз понеже се чувствам от нему-подобните смятам за нужно да отбележа, че въпреки резкия и саркастичен тон, Малоне ви гълчи с право В БГ отдавна мирише на див капитализъм който се обобщава от една дума - експлоатация. И ако на някой проблема му е "мързела" на други, то на трети проблема им е че се спукват от бачкане и взимат не повече от половината от това което би трябвало. "Търсиме някой мераклия да работи за чест и слава" Знам какво ще кажат господата, на който не му изнася - да напуска. Уважавам всяка работа която носи пари, дори миенето на коли, просто отбелязвам факта, че има и работи които са строго специфични, изискванията за тях са доста над критериите отбелязани от господина по-нагоре, и най-вече местата на които може да се работи се броят на пръсти. Някой се прави че не забелязва разликата между липса на мотивация и мързел. Peace и успех в бизнеса.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #13

    ! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

    Прави са колегите капиталисти за мързела - работливи хора трудно се намират. Повечето предпочитат да вегетират около родители, мъж, жена или дори да крадат или вършат никому полезни неща за пари, силно надвишаващи реалната стойност на труда. Прави са и колегите антикапиталисти (KOKOSH), за това че има експлоатация. [] За последното обаче не са виновни бизнесмените, а строя! Какво да се прави - време разделно е! Аз също давам ”смешни” пари за вършенето на много работа и докато има гладни и работливи хора, които да се задържат на тази работа дълго време, няма да вдигна заплатите! Това е пазарен фактор и аз се водя единствено и само от него. Всеки управител може сам да прецени какъв капитал да отдели за заплати ако не иска текучество, също и ако иска. [] На фона на безработицата, обаче понятието достатъчност на заплащането се размива значително - това е причината за появилите се по-горе разногласия.

  17. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #14

    ! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

    @Pa3KaTaH

    Правилно съм предвидил реакцията. Ще рече, че доста съм слушал такива приказки ...



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">какво ме интересува на кой колко са му нужни?????

    <div align="right">оргинално мнение на Pa3KaTaH</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">леле как ме вбеси

    ......

    от месеци не съм бил толкова бесен !

    ......

    <div align="right">оргинално мнение на Pa3KaTaH</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Психическата ти кондиция в момента на писането не е важна, тя не мой проблем или проблем на другите участници.

    Разтревожен ли трябваше да се почувствам сега? []



    Както вече написах, начинанието ти е похвално, явно не четеш внимателно.

    Против съм на това да определяш този или онзи като мързелив, защото не желае да работи за жълти стотинки ...

    Въпроса е принципен. Ако ти покриваш с заплатата най-малко нуждите, които съм написал по-горе, ще бъдеш прав, а аз сгрешил, но искрено се съмнявам.

    Няма нужда да пишеш размера на заплатата която предлагаш.

    Ти си направи сметката сам за себе си. [Сметката горе е 387 лева.]

    А ако им даваш толкова, ще ги осигуриш ли ... за твоя сметка разбира се, както е по закон?

    Това са риторични въпроси, няма нужда до отговаряш тук на тях.



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Лятото един софиянец даде 60 кинта бакшиш !

    <div align="right">оргинално мнение на Pa3KaTaH</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това трябва да се запише някъде, даде всичко от себе си ...



    За телената четка ...

    Ами опитай ... страхувам се, че ще ти струва доста скъпо експеримента ...

    Но 19 годишен младеж ... с 12 години опит в бизнеса [цитирам 666] друго какво да каже?



    @666

    Поста ти е по-умерен, което ме радва.

    <font color="teal">//offtopic</font id="teal">

    <font color="teal">Доказателствата за нивото ми на интелигентност стоят над главата ми.

    И двете са на английски език, ако нещо означава това за теб. 23 години непрекъснато съм учил за да ги получа. От тях 11 съм се издържал сам. Успешно. Не в Куба или Виетнам. Тук очаквам други въпроси, на които ще отговоря предварително.

    Не, не са ме издържали родителите ми. Искаха, но нямаха тази възможност. Лошото е, че и сега я нямат.</font id="teal">

    <font color="teal">//offtopic</font id="teal">



    Във връзка с идеите ти.

    Има електронна борса за работа в BG пространството.

    Ако тук не намерите работници, потърсете там, защо не?

    http://www.jobs.bg/



    Неправилно третираш поста ми, като нападка.

    Не нападам никого, просто се опитвам да разтълкувам разсъжденията ви. Очевидно е, че успявам.

    И както вече казах, отношенията работодател работник трябва да стоят на друга плоскост, не на тази която вие сте избрали и демонстрирате тук във форума.

    В напредналите европейски страни и USA е така. Водете се по тях, не по Куба, Северна Корея или Виетнам.



    Пак казвам, не става дума конкретно за вас, тъй като не пишете какво предлагате като заплащане.

    Искате да "помогнете" на някой, добре, похвално.

    Но ако предложението е унизително, не третирайте отказа като мързел. Няма унизителна работа, има унизително заплащане.

    Или по друг начин казано:

    Не се сърдете и не обиждайте хората, които предпочитат да не работят и да са гладни, отколкото да работят за вас и пак да са гладни.

    Това е била идеята на поста ми по-горе.





    //edit

    Един участник от форума, музикант, поет и геймър, който прочете написаното от нас, дефинира много чисто казаното само с една поговорка:



    "Като ми плащат колкото да не умрем я че им работим колко да не заспим"

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #15

    ! ! ! Предлага се работа ! ! ! #2 :)

    Лего, каква безработица бе ман Работа има за целия китайски народ, няма кой да плаща за нея. От векове се налагат финикийските знаци като обменно средство и още от тогава е имало натрупване в една посока на същите тези А и напоследък май повече се работи в сферата на услугите отколкото в производството.



    Малоне

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Уеб Програмист предлага услугите си
    От Azumi във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 27-10-13, 01:56
  2. Отговори: 0
    Последно: 26-11-07, 14:38
  3. Предлага работа - сервизен инженер...
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 18-05-06, 15:52
  4. Предлага се туба
    От diablo във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 05-05-04, 11:55
  5. ! ! ! Предлага се работа ! ! !
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 02-11-03, 20:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе