Резултати от 1 до 6 от общо 6

Имам един въпрос.....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    Имам един въпрос.....

    Има ли закон, който да забранява един непълнолетен човек било , то момиче или момче да си има приятел(ка) по - голям(а) от него ? Имам в предвид на доста по - голяма възраст от него ??? Разлика от 15, 20 години ? Супер ми е интересно, защото сега покрай мен доста често се коментира този въпрос. И ако няма защо повечето хора го възприемат като необикновенно и като неприлично ?

    Ами 10х от сега ) !

  2.  
     
  3. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #2

    Имам един въпрос.....

    А на тебе това не ти ли се струва странно, лично на мене доста - просто хора с разлика повече от 10 години са от различни времена, но не това ме "тревожи" - докато единия е ... абе какви ги говоря - доста странно ще изглеждаш,сигурно, в компанията на някоя 35-40 годишна леличка - ти като видиш някои такива не ти ли се струва странно и да си мислиш тия па и двамата са мно`о зле или такива нек`ви работи...

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #3

    Имам един въпрос.....

    пи4 ако си на 18 или пове4е нямаш грижи.... !

    оба4е както оби4ам да казвам ЗАДНИКА СИ Е ТВОЙ ! и внимавай с тия лели4ки ......

  5. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #4

    Имам един въпрос.....

    Тъй като статуса - приятелство - не конфигурира в регистрите, като вид законово основание за подържане на човешките отношения, не би следвало и няма такъв закон ограничаващ индивиди от различна възраст да контактуват помежду си.



    Разгледано от стана на необикновеност и неприличност - смятам, че това са необосновани тези на тесногръди хора. Ако става въпрос за любов, то тя не познава граници, било то дори и от гледна точка на възрастта.



    Друг е въпросът дали имаш перспективни намерения към въпросната дама (младеж). Защото едно дългогодишно обвързване на хора с по 20 години разлика води до отегчение след известен период, но за сметка на това си има плюсовете - подобни връзки са увенчани с много уважение, истинско приятелство и доверие. Разбира се - лишаваш се от тръпката. Годините си оказват влиянието.

    Но пък какво по хубаво от това да изградиш един стабилен съюз с човек, който ще те дърпа напред в интелектуално и духовно равнище...



    ...изводите оставям на теб...

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #5

    Имам един въпрос.....

    Започвам с това, че говорим за любов. Ако става дума за приятелство без интимни отношения то това не е било, не е и няма да бъде проблем в никое общество. Необичайността на подобни отношения се поражда от факта на предполагаемата липса на допирни точки в инересите. Казано с други думи, малко вероятно е да имат да си кажат нищо когато не са в леглото . И ако в началото тази липса се компенсира с "излишък на чувства" /нарочно го слагам в кавички, защото никога не може да има излишък/, то след време с настъпване на рутина в отношенията /било след 6 дена, 6 месеца или 6 години/ , в един момент се събуждаш до нея/него в леглото и се питаш : "Абе, аз какво всъщност правя тука?" Ето поради тези причини обществото като цяло със скърцане приема тези връзки, защото не вярва в успеха им. Друг е въпроса ако тази връзка не е публична /брак или съвместно съжителство/. Тогава радвайте се на живота докато ви харесва заедно..........

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #6

    Имам един въпрос.....

    Пак се захваща една тема, дето е точно за IT форум.



    То това голям въпрос. Прави каквото си искаш, никъде няма ограничение с колко по възрастна от тебе ще си лягаш.

    Проблеми ще има тя, не ти, <u>ако си малолетен</u>. Без значение дали е по голяма от тебе с една или петдесет години [стига тя да е пълнолетна].

    Задаваш въпроса от позицията на малолетен.

    Да, има разпоредби на закона, които забраняват сексуални контакти с малолетни. Не ми се търси сега, но ги има.

    А действие, независимо какво, с което някой удовлетворява сексуалното си желание, чрез лице ненавършило 14 години се третира като блудство.



    В инфото ти пише, че си на 19 години. Следователно можеш да си лягаш с колкото и годишна ти се иска.

    Грозна картинка е, от определена разлика на горе, но пък няма да викаш целия квартал вечер да ти свети.

    Пък и грозна от моя гледна точка. За някой друг може и да не е.

    Не е мястото тук да обяснявам защо е грозна, нито пък да чета защо не е.



    Намери някой форум разглеждащ социалните отношения и там обсъждайте такъв род теми. Педофилията не е за този форум.



    Няма да се учудя, ако в този форум утре някой постави за обсъждане тема за хомосексуалните връзки.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Имам въпрос за трафика в мрежата
    От Salvajex във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 02-05-06, 22:27
  2. Имам въпрос за моята конфигурация.
    От maggio във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 07-04-05, 17:40
  3. Имам един принтер....
    От Usera във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 04-02-05, 16:08
  4. Имам въпрос...
    От CreatoR във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 01-07-04, 10:02
  5. Имам въпрос !?
    От Angel във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 16-09-03, 21:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе