Резултати от 1 до 4 от общо 4

Имам въпрос за трафика в мрежата

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    24
    #1

    Имам въпрос за трафика в мрежата

    Здавейте искам да ви попитам дали някои знае сайт, където мога си намеря информация за трафика в lan-lan и lan-wan мрежите, по-точно как се е изменял през годините, как се контролира и въобще такива нещя. Има ли организация която ги следи тези неща и каквото още сметнете* за интересно

    Мерси

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Имам въпрос за трафика в мрежата

    нещо не мога да ти светна въпроса

    lan-lan? вътрешния трафик по всички вътрешни мрежи по света? организация?...

    но иначе за обема му мога да ти дам напълно достоверната информация, че нараства с нарастващи темпове

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    24
    #3

    Re: Имам въпрос за трафика в мрежата

    има се впредвид, че примерно както преди доста време скоростта е била 10 mbps сега е 100 mbps. Освен това преди лан се е ползвал примерно в компаниите да си обменят документи по него, а не да търчат на горе и на долу, като луди и разни други такива нещица. Ако можеш ми кажи от къде да намеря инфо за WAN пък за лан ... и аз незнам

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #4

    Re: Имам въпрос за трафика в мрежата

    Тия неща си зависят от компанийте и колко пари са имали в момента. Единствения начин според мен е да проследиш производителите и техните корпортивни решения за дадена година. Като производители говоря за фирми като Sisco другите от този род. Така можеш да кажеш горе долу каква технология е била под ръка. Най-добре предположи че дадената технология е влязла в употреба една година след извеждането й на пазара...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да огранича трафика в мрежата?
    От minkov във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 30-11-05, 13:35
  2. Въпрос за ограничаване на трафика
    От Salvajex във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 19-10-05, 22:49
  3. Въпрос? следене на трафика
    От Prometey във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 01-11-04, 11:45
  4. Имам въпрос...
    От CreatoR във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 01-07-04, 10:02
  5. Имам въпрос !?
    От Angel във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 16-09-03, 21:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе