Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 43

Хайде да си направим игра.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    159
    #1

    Хайде да си направим игра.

    Седя си пред PC-то, разглеждам форумите, разглеждам родните free-та и доста игри минават през погледа ми. НО всичките чужди. Няма нищо българско. Та викам си, защо и ние българите да не вземем да направим една свястна игричка. Нима сме по-прости от другите? Нима сме по-некадърни. Е, верно е, по-бедни сме. Няма да спечелим от това, но идеята е добра според мен. Така, че който има желание и може да програмира или рисува нека драсне някой ред тук.



    Разбира се, и бета тестери трябват.

    А и някой, който да дава акъл е нужен.



    Сигурно ще питате за сюжета. Сюжета може да е всякакъв (race, action, quest и т.н.)

    Да си призная, аз предпочитам quest да правя.



    Е, пишете...

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    8
    #2

    Хайде да си направим игра.

    Аз съм за. Освен това имам идея и за нещо като безплатен офис пакет ма нали знаеш сам много не можеш да постигнеш, така че с удоволствие бих участвал в подобен проект. Прати един маил какво точно искаш да се направи.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    159
    #3

    Хайде да си направим игра.

    Нека да не е mail за да могат всички да видят за какво става дума. Нека го обсъждаме във форума.



    Освен това, нека заедно решим какво да бъде. Аз лично предпочитам някакъв quest да направим, да е с готина графика, готин сюжет (сюжета не мога да го измисля), въобще да е нещо, което ще бъде предпочетено пред другите в жанра.



    Искам да е игра, за която ще се говори.



    Колкото до офиса - идеята ти никак не е лоша. Ще помисля по въпроса. Крайно време е да има нещо такова, което да е безплатно и все пак да е достатъчно добро.

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    8
    #4

    Хайде да си направим игра.

    Ok neka bude v foruma. Oba4e osven programisti znae6 4e trqbvat i 3d modeliori, hudoznici a i dvamata sigurno nqma da uspeem oba4e i samo dvamata da sme pak sum navit da se probvame ako trqbva i MAX-a 6e izu4a taka 4e ne se pritesnqvam. Na kuv ezik programira6 4e nali trqbva da ima suvmestimost osven tova ako iska6 dai nqkuv tel. za vruzka i da po4vame kolkoto se moze po-burzo. Dano ima i drugi 4e da stanem kolektiv nali taka.



    DO VSI4KI - OTZOVETE SE BE HORA. KVO VI STAVA NA VSI4ki.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    159
    #5

    Хайде да си направим игра.

    Да знам, че ще трябват художници, 3D модельори и т.н.

    Колкото до езика смятам, че е най-добре на Visual C++

    Ако държиш може и на Delphi, но да си призная не го предпочитам. Смятам, че C-то е най-добро все пак.



    За съжаление до тук сме само двамата. Никой друг не иска.

    Тел. ще ти пратя на маила (да не го поствам във форума).

    Но наистина мисля, че само двамата трудно ще успеем да направим нещо.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    29
    #6

    Хайде да си направим игра.

    Spokoino, ve, hora! 3D modeleri da sa vi problema! Kazvate kakvo to4no vi trqbva, pravim go rabotata se opi4a! S edin pi4 tursim programisti oba4e za malko po-slojna igri4ka. Zna4i planyt mu e da napravim ne6to kato Encarta s elementi na 3d igra (emi sorry, nema kak da e quest). Zna4i negoviqt e-mail e evpetropov@abv.bg. Pi6ete i da se razberem.



    offtopic ili kakto tam mu e imeto

    kade ostana butona za kirilica? Az tuka se gyr4a ot edna zala da pi6a na latinica, 6toto nqma flex-type.

    ontopic

    Are.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #7

    Хайде да си направим игра.

    Художници търсите ли си? []

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    8
    #8

    Хайде да си направим игра.

    Aide ako iskate vsi4ki koito ste suglasni pratete po edin mail na rstedit@hotmail.comi pi6ete koi ot kvo razbira ako mozete i po edin tel. pratete i da se suberem nqkoi den nqkude i da obsudim vuzmoznostite puk ako izleze ne6to moze samo da spe4elim.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #9

    Хайде да си направим игра.

    <font color="blue">Ае стига с тия мейли..</font id="blue">



    Аз съм Visual C++ - er . Не съм правил игри досега (DirectX, DirectDraw..). Имам достъп до още програмистка сила (приятели).

    Какво събиране? От къде сте?



    Гарантитам провал на начинанието.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #10

    Хайде да си направим игра.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><font color="blue">Ае стига с тия мейли..</font id="blue">

    Гарантитам провал на начинанието.

    <div align="right">оргинално мнение на wireman</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]



    С драскането ще помагам - имам и солидна програмистка сила зад мене



    Преди година един авер ей така на майтап с едни негови авери седнаха и написаха книга игра - завършиха е, даже и кинти фанаха []


  13. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    206
    #11

    Хайде да си направим игра.

    Аз мога да поема Visual C++ и моделиране...НО ,за ако ще се почва нещо пишете на мейла ,за да знам ,че във форума не винаги имам време да вляза[]

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    78
    #12

    Хайде да си направим игра.

    Минимални изисквания:

    1.Добър художник със свежи идеи.

    2.Още по-добър програмист, новатор, да разбира от шейдъри.

    3. Трима на Макс или Мая /моделатор, аниматор и осветление/.

    4.Композитор за музиката.

    5.Съответна техника.



    Аз се вписвам в трета точка. Трябват още 4-5 сериозни човека по съответните точки, навити да бачкат без заплата, като се надяват на процент от продажната цена и готово. Това е в случай че всеки идва със собствена техника на която да работи, иначе става сложно.

  16. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    4
    #13

    Хайде да си направим игра.

    abe vie ste ludi, da pravim igra, mnogo hubavo no dajte da izmislim janr ) sus tezi 3dMax i C+ programisti da ne ste trugnali da praite novo q3 ) az vikam da napravim njakoi gotin arcade sus malko quest elementi moje 3d az moga da helpna pri ozvu4enie i bgsound


  17. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #14

    Хайде да си направим игра.

    Абе какви заплати, какви истории... С удоволствие бих се включила, ако се заемем с нещо на доброволни начала - търсите ли си художник, казвайте [].



    Wireman, шансът да направим нещо е едно на милион. Обаче шансовете адно на милион се случват девет пъти от десет [:D]. Най-малкото ще е забавно.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #15

    Хайде да си направим игра.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">4.Композитор за музиката.

    <div align="right">оргинално мнение на B.L.</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ако все пак се започне нещо, за музиката може да помогна с 2-3 рамена ))

    (ако е бг, куест, трябва да има нещо народно, поп-фолк, чалга, в саундтрака ))))))0

    Който ме познава лично, знае че съм един от гурутата на чалгата []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Как от cd-rom да направим dvd-rom
    От ivanxxx във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 29-11-10, 14:34
  2. ПРЕМЕСТЕНО: Как от cd-rom да направим dvd-rom
    От fXOrange във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 25-11-10, 21:07
  3. WLAN - как да си направим сами...
    От Garu във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 19-05-06, 07:49
  4. Да направим плеар!
    От kafka във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 06-09-04, 00:34
  5. Как да си направим WEB страница?
    От JOJO във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 11-04-04, 20:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе