Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 26

Бъдете учтиви

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #1

    Бъдете учтиви

    Забелязвали ли сте колко добре може да протече един разговор ако участниците в него са дружелюбни и учтиви!!! Бъдете добри и учтиви.





    На Всички участници във форума пожелавам лек, сполучлив, успешен, радостен, продуктивен и весел ден [8D]



    Тyan plays - Everything but the girl - Missing - (44KHz/128Kbps/4.55MB)



    Поздравявам всички Ви с тази песен, а ако не ви е по вкуса се чуствайте поздавени с песен която Ви харесва

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #2

    Бъдете учтиви

    Мерси за пожеланията! И си взимам поука [^]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Бъдете учтиви

    Amin Brother !

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Бъдете учтиви

    tyan, хубаво е всичко да става цивилизовано. сега ще ти дам обаче един пример как лека забележка може да "обърне колата". например аз казвам на tеchno: "techno, пише се "amEn", а не "amIn". забележката ми е направена с най-добро чувство, чисто и просто човекът да знае повече и да не допуска подобна грешка повече. techno обаче не е на кеф и ми казва, че не е от особено значение как се пише, след като всеки го разбира. идват още двама-трима, които казват, че той е пишел с латински букви българска дума, други пък казват, че транскрибцията и без това не е правилна, следващите пишат, че на арамейски и без това не се произнасяло така и т.н.



    примерът ми е, че от нищо и никакво се получава конфликт. а трябва съвсем малко, за да не се стига дотам. нищо лично techno. но така или иначе се пише "amEn" []

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Бъдете учтиви

    Mr.TECHNO приема забележката и не се сърди

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #6

    Бъдете учтиви

    Никой да не клати лодката на учтивостта днес моля Ви :P~~~

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #7

    Бъдете учтиви

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    Тyan plays - Everything but the girl - Missing - (44KHz/128Kbps/4.55MB)



    Поздравявам всички Ви с тази песен, а ако не ви е по вкуса се чуствайте поздавени с песен която Ви харесва



    <div align="right">Originally posted by Tyan*-*14/04/2004*:* 08:07:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ама не си дал линк....




  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #8

    Бъдете учтиви

    Мдам. Бъдете като мен[:D]. Едновременно учтиви и нахални. До безобразие.

    Освен, когато ви ядосат, де.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Никой да не клати лодката на учтивостта днес моля Ви :P~~~</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Защо точно и само днес бре, Туаn ?????



    И също така се обичайте.

    С повод и без повод.

    И с доброто и лошото [:D]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #9

    Бъдете учтиви

    В духа на толерантността и учтивостта, царящи в тази тема, ще се съгласиш ли със следната формула, скъпи ми приятелю D3BEPP:



    преднамерена учтивост + нахалство до безобразие = чиста проба наглост


  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #10

    Бъдете учтиви

    В духа на толерантността и учтивостта, царящи в тази тема, драги ми Слеро, отговарям ти:

    Цъ !

    Това е формулата на успеха !

  13. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #11

    Бъдете учтиви

    Учтивост. Много общо понятие. Категорично отказвам да бъда учтива с тези, които не са учтиви с мен. Особено пък днес както ми тръгна деня с д-то нагоре и едно 18-20 годишно девойче се опита да си играе с нервната ми система за малко да я хапна за закуска.

    Иначе съм си учтива, мила и добра....абе душа човек [^]

    <font size="1">(място за само и антиреклама)</font id="size1">

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #12

    Бъдете учтиви

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">В духа на толерантността и учтивостта, царящи в тази тема, драги ми Слеро, отговарям ти:

    Цъ !

    Това е формулата на успеха !



    <div align="right">Originally posted by D3BEPP*-*14/04/2004*:* 14:44:27</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    И пак в духа на възцаряващата се всеобща учтивост - въпрос кън Дзвер: Вие привърженик на максимата: "Чрез нахалство към прогрес" ли сте?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #13

    Бъдете учтиви

    Aз ли? Не зная, уважаеми Лупус. Но умея да съм нахален.

    И виждам, че нахалните в нашето общество винаги успяват. Даже и когато нямат кой - знае какви други качества.

    Може би хората бъркат нахалството със сигурността в уменията или с добрата риторика.

    Но какво пък - да бъдем и ние нахални, мили дами и господа. Нахални и - успех !

  17. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #14

    Бъдете учтиви

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Мдам. Бъдете като мен[:D]. Едновременно учтиви и нахални. До безобразие.

    <div align="right">Originally posted by D3BEPP</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Това е формулата на успеха !

    <div align="right">Originally posted by D3BEPP</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Но умея да съм нахален.

    И виждам, че нахалните в нашето общество винаги успяват. Даже и когато нямат кой - знае какви други качества.

    Може би хората бъркат нахалството със сигурността в уменията или с добрата риторика.

    Но какво пък - да бъдем и ние нахални, мили дами и господа. Нахални и - успех!

    <div align="right">Originally posted by D3BEPP</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Тотално грешиш.

    С нахалство можеш да пробиеш в с. Кошарна, Бургаско, но пред интелигентни хора никога.

    Ако смяташ, че това ти е средата давай ... нахалствай на воля.

    А и явно критериите ни за успех са различни. На всеки от нас.

    За риторика, не отваряй дума. Не ти е силната страна ДЗВЕРР, повярвай ми. Риторика не означава много приказки без смисъл.

    Добрите ритори успяват да убедят слушателите си в това, което искат.

    А досега не съм забелязал да си спечелил и един спор, който си предизвикал, поне във форума. Така че Slero даде много добро определение на комбинацията, която ти използваш за да "пробиеш".

    Не знам как да го опиша ...

    Войник, който плаши със сабята си, а не му стигат силите да я вдигне предизвиква само смях.

    Приятелски съвет ти давам просто, не те обиждам.



    Note:

    И моля те не ми отговаряй с PM!



    Не съм забравил, довечера ще отговоря на предното ти РМ, просто снощи имаше буря и бях изключил всичко, нямах възможност да ти изпратя отговора.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #15

    Бъдете учтиви

    Усещам съвсем леки искрици да прехвърчат PEACE, но днеска нишо не е в състояние да ме извади от равновесие освен точно определен човек (жена) ) на която не смятам да се обадя (лъжа). Даже преди като гръмна един sis6215 pci 1mb edo пак не съм ядосан. Обичайте се. Бъдете учтиви днес че ще ме гепи инак нервната криза

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 11-01-11, 07:51
  2. Отговори: 9
    Последно: 17-03-08, 14:13
  3. Бъдете винаги влюбени
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-05, 23:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе