Резултати от 1 до 2 от общо 2

Лъчист (инфрачервен) конвектор APPLIMO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    80
    #1

    Лъчист (инфрачервен) конвектор APPLIMO

    Тук искам само да споделя мнението си от една друга тема, за да може и други като мен да преценят кой е по-добрия вариант за отопление според нуждите на всеки.

    И сега да се похваля! Купих си лъчист инфрачервен конвектор APPLIMO.
    http://www.ritoni.com/aplimo.php
    Няма да им правя реклама на самите марки и фирмата, просто 2 дена обикалях по прехвалените хипер-маркети и там нищо не намерих, а това което имаше там, така ми го обясниха "компетентните" служители, че побързах да си изляза.
    Значи цената не е никак малка в сравнение с обикновените конвектори - 330 лв срещу 200 лв от същата мощност. Но казвам честно, такава разлика не очаквах - наистина приказките за комфорт и топлина не са лъжа, така си е. Уреда е 2кВт, с електронен термостат и когато достигне температурата от 17 гр. започва да работи 4-1 (значи от 4 часа, 1 час почива, понякога си е дори 1:1). А за тази температура усещането е като все едно при 20 градуса, хем е конвектор и хем излъчва напред и загрява околните предмети и стените. Разликата е осезаема защото в другата стая ползвам нормалния конвектор Димплекс - там се усеща че топлината е повече във въздуха. Стаите са 17 кв.м и съвсем достатъчен е уреда за да затопли 1 такова помещение.
    И накрая като гледам и електромера си, мисля че разхода не е повече, а дори с по-малко, ще видим, засега само половин месец го ползвам, но съм наистина доволен.
    Благодаря на всички които ми дадоха съвети!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    421
    #2

    Re: ЛЪЧИСТ (инфрачервен) конвектор

    Ако някой има повече инфо от преки впечатления, моля нека да пише

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Лъчист стъклен радиатор Airelec Glassance 2000W
    От iivanov28 във форум Приключили продажби
    Отговори: 7
    Последно: 26-10-13, 19:51
  2. Продавам лъчист радиатор Campa Cosmos Classic
    От pondzi във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 07-11-12, 04:13
  3. Какъв лъчист радиатор да избера?
    От Samuil във форум Отопление
    Отговори: 28
    Последно: 04-11-12, 19:27
  4. Noirot или Applimo
    От Ludomirce във форум Електрическо отопление
    Отговори: 3
    Последно: 03-11-10, 13:30
  5. Какъв лъчист радиатор да избера? /Преместена!!!/
    От Samuil във форум Електрическо отопление
    Отговори: 0
    Последно: 11-07-10, 22:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе