Резултати от 1 до 4 от общо 4

видео камера към сендер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    31
    #1

    видео камера към сендер

    Здравейте, предварително се извинявам, ако темата не е за този раздел. Имам видео камера, която е част от домофонна система, която има в себе си сендер, като оделен модул. Към момента не ползвам този сендер, тъй като целия видео домофон става много голям. Имам и отделен комплект сендер и приемник и се чудих дали мога да вържа само камерата към сендера и да ползвам нея, като самостоятелна. Ако се сещате има такива камерки, които се продават заедно със сендер, така че би трябвало да стане. Камерата има 4 жици, 2 за захранването и мисля, че по една за видео и аудио. Но нещо не мога да се оправя да го свържа към сендера. Сендера си има видео и аудио жак, но там трябва да влизат по 2 жици. Минуса от захранването ли трябва да ползвам за тази цел? Или по друг начин казано-----
    *захранването на сендера (+ и -) към кабелите за захранването на камерата,
    *видео кабела, заедно с мунуса от захранването към сендера и
    *аудио кабела с + от захранването към сендера.
    Така ли трябва да е или нещо изпускам?
    Предварително благодаря.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    156
    #2

    Отговор: видео камера към сендер

    Не съм се занимавал с охранителна техника, но имам опит с аудио и видео техника. Та не разбрах какво искаш да кажеш с това:
    Цитат Първоначално публикувано от zacksi Виж публикацията
    *видео кабела, заедно с мунуса от захранването към сендера и
    *аудио кабела с + от захранването към сендера.
    Така ли трябва да е или нещо изпускам?
    Предварително благодаря.
    Аудиото и видеото са с коаксиален кабел. Там плюс и минус няма. Екранировката на кабелите за видео и аудио, можеш да ги свържеш с минуса на захранването.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    31
    #3

    Отговор: видео камера към сендер

    Представи си че имам една такава камера:
    www.stbbg.com | product_single
    само, че вместо букси имам 4 кабела, които излизато от нея. Предполагам, че 2 са за захранването, 1 за видео и един за аудио. Само, че номрално видео и аудиото минават по 2 кабела а не един. Въпроса ми бе дали минуса от захранването се ползва заедно с видеото от една страна за да направя видео букса(по същия начин и за аудиото)?

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    156
    #4

    Отговор: видео камера към сендер

    Огледай внимателно кабелите, възможно е два от тях да са единични, а другите два да са коаксиални. В случая на снимката, жълтия е на видеото, белия на звука, а червения е на захранването, като последният е възможно отново да е коаксиален. Жилото е плюса, а оплетката е минуса. В твоя случай...

    Я по-добре направи една ясна снимка на кабелите и я постави тук, да не говорим само празни приказки.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам AV сендер
    От donnuzzo във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 07-11-11, 19:41
  2. Помощ за видео камера
    От gdimitrov във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 16
    Последно: 19-12-08, 16:30
  3. Infrared за видео камера
    От Delta1 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 9
    Последно: 02-08-07, 10:11
  4. запис на видео от уеб камера
    От IBANEZ_ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-01-07, 22:10
  5. въпрос за видео камера
    От iovkito във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 06-01-06, 19:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе