Резултати от 1 до 9 от общо 9

Здравейте, купих си климатик Cooper and Hunter, обаче имам чувството, че WiFi модула му не работи. Изобщо не намирам хотспота му. Някой, който може да помогне?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    55
    #1

    Здравейте, купих си климатик Cooper and Hunter, обаче имам чувството, че WiFi модула му не работи. Изобщо не намирам хотспота му. Някой, който може да помогне?

    Cooper and Hunter

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #2

    Отговор: Здравейте, купих си климатик Cooper and Hunter, обаче имам чувството, че WiFi модула му не работи. Изобщо не намирам хотспота му. Някой, който може да помогне?

    Кой точно е модела на климатика?
    Кое приложение пробваш?
    Аз имам Cooper and Hunter Alfa и ползвам това приложение : https://play.google.com/store/apps/d...greeplus&hl=bg
    Пвавиш си акаунт и свързваш.
    В книжката не е ли описано подробно как става?
    Като гледам снимката ми прилича на Cooper and Hunter Winner ,а този модел май няма WI-FI модул
    Свали си PDF-а ,там е описано подробно
    Прикачени файлове Прикачени файлове
    Този пост е редактиран от stoqng76; 19-08-18 в 14:10.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    55
    #3

    Отговор: Здравейте, купих си климатик Cooper and Hunter, обаче имам чувството, че WiFi модула му не работи. Изобщо не намирам хотспота му. Някой, който може да помогне?

    Не ми го намира като хотспот, там е проблема. Правих всичко по 100пъти и нищо

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

  5. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #4

    Отговор: Здравейте, купих си климатик Cooper and Hunter, обаче имам чувството, че WiFi модула му не работи. Изобщо не намирам хотспота му. Някой, който може да помогне?

    Цитат Първоначално публикувано от deno Виж публикацията
    Не ми го намира като хотспот, там е проблема. Правих всичко по 100пъти и нищо

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
    Без да напишеш точния модел на климатика ,няма как да получиш адекватен отговор.
    Аз продължавам да си мисля,че климатика от снимката е Cooper and Hunter Winner ,а този модел няма wi-fi модул.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    55
    #5

    Отговор: Здравейте, купих си климатик Cooper and Hunter, обаче имам чувството, че WiFi модула му не работи. Изобщо не намирам хотспота му. Някой, който може да помогне?

    Сигма 12 бтю

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

  7. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #6

    Отговор: Здравейте, купих си климатик Cooper and Hunter, обаче имам чувството, че WiFi модула му не работи. Изобщо не намирам хотспота му. Някой, който може да помогне?

    Странно ,аз се оправих за минути с моя.Пробвай да изключиш климатика за малко,тоест да се рестартира.Трябва да имаш хубава wi-fi мрежа,пробвай да доближиш рутера(моя е в една стая с климатика).След това по стъпките от инструкциите би трябвало да стане :
    Конфигуриране :
    Преди да ползвате приложението, моля направете следната конфигурация, за даосъществите WiFi контрол и връзка между климатика и устройството.1. Настройки за близък контрол на климатик използващ WiFi hotspot (гореща точка)Стъпка 1: WiFi функцията на климатика е фабрично настроена на режим AP.Може да намерите WiFi горещата точка на климатика чрез Вашия телефон.Името на WiFi горещата точка на климатика е последните 8 числа от MAC адресана климатика. Паролата е 12345678.
    След това едно от двете приложения :https://play.google.com/store/apps/d...gree.ewpesmart или https://play.google.com/store/apps/d....gree.greeplus
    въпреки ,че по инструкции препоръчват WI-FI Smart https://play.google.com/store/apps/d...wifi.smarthome .Първоначално ползвах него но получих съобщение,че му е спряна подръжката и да си избера едно от двете посочени по горе.Работят и двете,което ти харесва повече.
    Дано се оправиш
    п.п.Не е лошо да помолиш модератор да премести темата в правилния раздел за да се влючат повече хора.Как реши да я постнеш в "електро-вик-инсталации"
    Този пост е редактиран от stoqng76; 19-08-18 в 21:41.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    55
    #7

    Отговор: Здравейте, купих си климатик Cooper and Hunter, обаче имам чувството, че WiFi модула му не работи. Изобщо не намирам хотспота му. Някой, който може да помогне?

    Там ли е честно? Даже не съм разбрал. Това всичкото вече го пробвах по 1000 пъти, имам всичките приложения, какво ли не опитвах - нищо...

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

  10. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #8

    Отговор: Здравейте, купих си климатик Cooper and Hunter, обаче имам чувството, че WiFi модула му не работи. Изобщо не намирам хотспота му. Някой, който може да помогне?

    Еми друго не се сещам.Обади се там от където си го купил,предполагам е нов и е в гаранция.Може да е дефект нещо баси късмета.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    55
    #9

    Отговор: Здравейте, купих си климатик Cooper and Hunter, обаче имам чувството, че WiFi модула му не работи. Изобщо не намирам хотспота му. Някой, който може да помогне?

    Ей дотам, като се стигне и ми се при плака, ще го мъча още па ако трябва ще ги викам

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. COOPER AND HUNTER
    От asa77 във форум Други марки климатици
    Отговори: 1663
    Последно: 21-08-23, 13:01
  2. Отговори: 55
    Последно: 03-02-23, 20:49
  3. Отговори: 10
    Последно: 09-05-16, 12:12
  4. Отговори: 0
    Последно: 20-01-12, 20:13
  5. Който може да помогне !
    От Fr3sH във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 10-05-11, 21:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе