Резултати от 1 до 7 от общо 7

Предложение за нов раздел в Hardware.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    6
    #1

    Предложение за нов раздел в Hardware.

    Здравейте!

    Нов съм [8D]

    Откъм хардуер съм доста 'бос'[)], но професионално се занимавам с реклама, а конкретно с фотография - това, което би било от обща полза в този форум! [^]

    С удоволствие, разбира се когато имам време и възможност, ще обсъждам, помагам и давам мнения и препоръки относно техниката на снимане, подбора на съответната камера и оптика към нея, построяването на осветление, както и някои трикове. [}]

    След като се регистрирах очаквах да намеря отделен раздел Photo stuuffs например или Photo tech, името не е от значение, важното е, че фотографската техника си плаче за чист раздел, защото ако не всички от нас сега, но в най-скоро време, ще бъдем оборудвани с някой дигиталка, а самата дигиталка си е чист компютър. [8D]

    Благодаря за вниманието [8D]

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Предложение за нов раздел в Hardware.

    Добре дошъл на борда!

    Лично на мен идеята ми харесва. В последно време има доста теми, свързани с цифрови фотоапарати, видео и WEB камери. Това може да бъде подраздел в раздела "Хардуер". Дано идеята ти срещне разбиране от администраторите на форума.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #3

    Предложение за нов раздел в Hardware.

    Идеята като идея е добра. ОБаче лично според мен ако започнем да раздробяваме, ще стигнем до къде по - важни неща. Ако например погледнем форума - има раздел саунд и видеокарти. А пък няма раздел хард дискове. Или монитори, дислпеи и т.н. Лично на мен и тези теми биха ми били интересни и то доста преди цифрова фотография.....

    Не ви контрирам, по - скоро ви казвам - помислете и върху това предложение.

    Мисля да се подкрепя и с това, че във форума "общ хардуер" темите за хард дискове са силно преобладаващи.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Предложение за нов раздел в Hardware.

    Идеята не е лоша, защото доста хора си накупиха цифрови камери (фотоапарати) и не е лошо информацията да е обобщена и концентрирана, а не разхвърляна във всевъзможни теми.

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Предложение за нов раздел в Hardware.

    Връщам се отново на тази тема с надеждата, предложението на Photosaur, което подкрепиха всички писали по темата да намери реализация.

    Мисля, че администраторите на този форум имаха възможността лично да се убедят в професионализма и качествата на Краси[:D]

    А и темите, свързани с цифровата фотография продължават да се множат, пръснати навсякъде из форума[!]

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Предложение за нов раздел в Hardware.

    Да де ама много раздробен ще стане форума, а като има прекалено много под форуми става много неудобно. Иначе няма нищо напротив.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #7

    Предложение за нов раздел в Hardware.

    Между другото, КрИС подхвърли тема за размисъл по време на сбирката на Ханчето, ама то от ядене, пиене, къпане, снимане, конкурси и т.н. не остана време да я обсъдим. Идеята беше дали разделите да не се окрупнят - да има само "Хардуер", "Софтуер" и "Общ", който да приюти всичко останало.



    Аз лично не мисля, че това е добре - може и да има нужда от обединяване на някои раздели, но трябва да се прецени доколко.



    По този повод, пускам анкета - така, че докато Баш Администратора се върне от морето, да има готов материал. Можете да гласувате и изказвате мнения тук.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 14-06-12, 22:05
  2. Предложение за раздел продава.
    От elcos във форум За Форума
    Отговори: 5
    Последно: 20-12-09, 18:40
  3. Предложение за Раздел "Литература"
    От IvO™ във форум За Форума
    Отговори: 14
    Последно: 26-06-05, 22:36
  4. Отговори: 5
    Последно: 10-09-04, 23:46
  5. Предложение за нов раздел
    От MasterCop във форум За Форума
    Отговори: 7
    Последно: 19-07-04, 20:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе