Резултати от 1 до 7 от общо 7

ЗАТВОРЕНО ОБЩЕСТВО ЛИ Е ФОРУМА ?!....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    20
    #1

    ЗАТВОРЕНО ОБЩЕСТВО ЛИ Е ФОРУМА ?!....


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    286
    #2

    Re: ЗАТВОРЕНО ОБЩЕСТВО ЛИ Е ФОРУМА ?!....

    Според мен форума е преживял драстични промени и то в положителна посока.Мнението на редица участници се зачита и в доста от споровете се изяснява истината. За потребителя става ясно в крйна сметка към какво да се насочи. Има още да се желае но вече няма налагане на мнения от страна на модераторите а насочване .Ето защо аз отново съм във форума и го приветсвам и подържам изцяло.
    Като препоръка, може да се даде свобода на повече теми които вълнуват всички нас.

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #3

    Re: ЗАТВОРЕНО ОБЩЕСТВО ЛИ Е ФОРУМА ?!....

    U211 , радвам се за теб , че все пак имаш някакво мнение за форума и развитието му. Относно това дали ти е последния пост или не , надали някой ще се впечатли особено. Все пак форума и страницата си имат собственици които решават какво да и какво нетрябва да се пише , поства и т.н. Ако имаш някакви лични проблеми , които не могат да се решат тук , постарай се да ги решиш сам за себе си. Все пак имай предвид че това е форум и не всички емоции могат да бъдат изразени както при директен контакт.
    И защо си решил , че темата (тази сега дето си пуснал) е за хак и крак? И , не е необходимо да пишеш с главни букви , ние ще видим и с малки.

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Re: ЗАТВОРЕНО ОБЩЕСТВО ЛИ Е ФОРУМА ?!....

    @U211,
    Горе в дясно на темата има едно каре статистики. Направи си сам заключенията колко е "затворен" или "отворен" форума и дали той трябва да се нагоди към теб или ти към него. И извода дали ти допада да останеш или не.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    Re: ЗАТВОРЕНО ОБЩЕСТВО ЛИ Е ФОРУМА ?!....

    Ако беше започнал участието си в форума с истинска хакерска тема, а не с "всеки иска да бъде такъв" мнението за теб щеше да бъде по-високо . Има поне 20 души пускали почти същата тема (пусни търсачката ако не ми вярваш) като тебе и хората страшно се дразнят и те маркират в спискъка си като lamer.. после и смислени теми да пуснеш никой няма да ги чете...

    PS. Хмм, мда даже ефекта се вижда в темата с http://www.xnetbg.com/ сега видях.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #6

    Re: ЗАТВОРЕНО ОБЩЕСТВО ЛИ Е ФОРУМА ?!....

    Колега U211, доколкото мога да съдя по думите ти си все още прекалено млад и зелен. Поради тази причина се връзваш прекалено много. Имаше доста случки в историята на форума, когато някой взимаше форума прекалено на сериозно и резултатите определено не бяха добри. Всъщност както казват руснаците - получились одни страсьти-мордасьти в стил латиноамериканска сапунена опера. Форумът е просто форум. Място където хората идват да зададат някой въпрос, да си излеят мъката или просто да поспамят. Ако беше затворено общество, щеше да е като един друг форум в който участвам, където се изисква препоръка от 3-ма добре познати участници за да се регистрираш.
    Адаш, на мен пък карето със статистиките ми е горе в дясно
    DK, 100% съгласен с теб.
    Пъ.Съ. U211, можеш да погледнеш датата на регистрация и броя на постовете на модераторите тука. Това по повод самозабравянето, поуките и т.н. Толкова такива са ни минали пред очите и под клавиатурите че...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #7

    Re: ЗАТВОРЕНО ОБЩЕСТВО ЛИ Е ФОРУМА ?!....

    Цитат Първоначално публикувано от fori

    Адаш, на мен пък карето със статистиките ми е горе в дясно
    Верно бе.... Пак съм объркал сеното със сламата.
    Поправих се.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Монтаж на външно тяло в затворено помещение
    От petvp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 15
    Последно: 24-04-12, 19:09
  2. за форума
    От boishin във форум За Форума
    Отговори: 127
    Последно: 22-02-09, 21:35
  3. София - околовръстното частично затворено...
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 11-05-07, 09:15
  4. Гражданско общество
    От vinsa във форум Анкети
    Отговори: 14
    Последно: 12-11-06, 22:31
  5. Отговори: 13
    Последно: 05-07-06, 17:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе