Страница 1 от 9 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 128

за форума

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #1

    за форума

    От няколко дни ме вълнува един въпрос - какво точно става във този форум? Хора напускат, други отнасят "бан", теми се заключват, мнения се трият... До скоро тук можеше да се изразява свободно мнение, но вече май не... Дали е въпрос само на дисциплина и запазване на добрия тон,или са решаване на някакви спорове между членове на форума?
    Каквото и да е, не мисля, че приятно и не е проява на добър вкус.

    Вероятно и аз ще отнеса "бан", темата ще се заключи или изтрие... Но не мога да не кажа какво мисля!

    p.s. И наистина "съжАлявам" се пише с "А", корена на думата е "жал", а пък "Увира" май се пише с "У", не с "О"

    Интересно ми е да видя дали някои колеги тук търпят критика или се смятат за недосегаеми...

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: за форума

    Темите са изпозаключени, защото няма смисъл от вдигане на напрежението без никой да разполага с всичката необходима информация. Моля, задръжте страстите за момент. Времето навън е прекрасно за вечерна разходка с приятел/ка и чашка джин под звездното небе. Благодаря за вниманието

    Не заключвам тази, защото друг пак ще пусне подобна тема. Моля спазвайте добрия тон и не забравяйте джинчето

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #3

    Re: за форума

    Ще я заключат, boishin, споко.
    Щото форума боксува яко и се търси вината къде ли не.
    Нормално е във форума да влизат и новобранци, изпечени в чата и да задават глупави въпроси, но тук в действие трябва да влязат модераторите, нали затова са се нагърбили с тази задача. Дори с риск да затрият на пръв поглед добро питане, ако е на шлокавица, ако е неразбираемо и пълно с глупости (пример: http://forum.setcom.bg/index.php/topic,32672.0.html), просто защото такива мнения са не само ненужни, но и вредни.
    Може да не съм никакъв у тоя форум, но отдавна казах - явно на собствениците и администраторите им харесва повече да има теми за Слави, за оперирани стави и за молби за отпуск, дето сбират за 1 час по 15-20 отговора, отколкото теми за нечетящо CD, за странно неработеща мрежа, за прецакан телевизор и прочее да имат по 4-5 отговора и то в повечето случай от 2-ма души дето се опитват да помогнат.

    Да, така е Крис, Ско, Slero и другите. Наистина форума трябва да се развива и разширява, но дали за сметка на нивото му?
    Жалко ще е, една в мерак и добре започната идея, да затъне в блатото на посредствеността.
    Форума си е ваш, и никой не може да ви оспори правото да решавате неговата съдба, но нали сте го направили за нас - потребителите?!?

    PS, Опаа, Ско се е намесил вече Е па наздраве, може и да си прав

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    20
    #4

    Re: за форума

    Прав си Black Adder.
    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Да, така е Крис, Ско, Slero и другите. Наистина форума трябва да се развива и разширява, но дали за сметка на нивото му?
    Дай някаква оценка за нивото на форума! Според тебе!?
    Според мене форума вече си е дъра-бъра и то от доста време. Това го бях написал в друга тема, ама ми го изтриха. Явно на някой не му харесва, ама това е истината. Впрочем, какъв трябва да е? По нищо не се познава. Има раздел "Тютюн" - в кой сериозен форум има такъв? Ама имало пушачи - ами то има и наркомани сигурно, а предполагам и педераси. Давай................

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    Re: за форума

    Прав си, за съжаление, но ние работим по въпроса за вдигане нивото на форума, засега не много успешно, но важното е, че се работи по въпроса, той занимава и нас.

  7. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #6

    Re: за форума

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    Прав си, за съжаление, но ние работим по въпроса за вдигане нивото на форума, засега не много успешно, но важното е, че се работи по въпроса, той занимава и нас.
    Ако така мислите да го вдигнете сте на грешен път.Колкото до хвалбите че форума е най-добрия не съм убеден,поне доколкото имам наблюдения върху хората напуснали заради някакви дрязги.Лична оценка 6 от 10.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    Re: за форума

    Всеки може да напуска и пак да се връща във форума, когато пожелае.
    Малцина напускат, но много повече се регистрират.
    Много лесно се кара кола от задната седалка.

  10. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #8

    Re: за форума

    ми в момента(4.28 часа АМ) има точно на точно 3-ма активни форумци ....

    май коментарите са излишни.

    добавено
    Цитат Първоначално публикувано от boishin

    ... До скоро тук можеше да се изразява свободно мнение, но вече май не... ...
    колко скоро, беше според теб, това "до скоро.." ?






  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    Re: за форума

    Цитат Първоначално публикувано от Zaphod B
    ми в момента(4.28 часа АМ) има точно на точно 3-ма активни форумци ....

    май коментарите са излишни.
    Порядъчните хора отдавна спят. Само разни форумни маниаци скитат из нощната виртуална тъма!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #10

    Re: за форума

    @Black не бъди толкова черноглед, бъди оптимист. Форума не буксува яко, а просто изживява поредната криза. Много хоа са се сърдили и напускали, това става периодично и при положение че си регистриран от 4 години, би трябвало вече да си го забелязал.
    @dragozow не, не се хвалим. Преди години сетком признато си беше най-добрият ИТ форум в България. Има доста хора, включая и моя милост, които в момента взимат четирицифрени заплати, благодарение на това че други съфорумци са им помогнали да си вдигнат професионалната квалификация. Форума еволюира, променя се, никой не може да каже дали това е на добре или не, но защо да бъдем песимисти ;-)

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #11

    Re: за форума

    Опааа... тази тема не беше ли изтрита?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #12

    Re: за форума

    Цитат Първоначално публикувано от boishin
    Опааа... тази тема не беше ли изтрита?
    Е, нали това искахме - нека се виждат нещата - май към по-добро върви!!

    И няма нищо лошо в идеята всеки да може да гледа в коша.
    Аз не бих надничал често, защото се гнуся понякога

    Но - самото усещане, че можеш да надникнеш там те възпира някак...
    А и (понякога, искам да видя какви съм ги натворил.........

    Та - нека това е конструктивно предложение :
    Да може да се поглежда в кофата (само от регистрирани членове).....

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #13

    Re: за форума

    Нищо си му няма на форума, само дето летните жеги малко вдигнаха градуса и в него
    Може и да не срещне всеобщо одобрение мнението ми, но точно тези, които напуснаха - лично аз не съм виждал от тях помощ по IT въпросите, когато съм се нуждаел. С изключение на Iv0. Не знам как е при вас. Получавал съм помощ от членове, които не блестят с ореола на стари специалисти. Но са имали желанието да помогнат, да проверят някъде си за информация по въпроса и да отговорят. Няма да цитирам имена. Това са умерени и приятни за общуване хора, които не взимат участие във форумните "скандали". Затова и няма шансове да напуснат. А и да го направят - ще бъде без показен гръм и трясък в стил "без мен сте заникаде, ще видите вие!"
    Няма незаменими хора, а и постоянно се регистрират нови членове, както каза и Ru-boy...

  17. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #14

    Re: за форума

    Я-а-а, то не било толкова опасно запазването на тема в която се изказват критики ! Моето мнение е, че като има проблеми по-добре да се разговаря за тях между хората на които им пука, отколкото да се трият мнения и теми с оправдание за неосведоменост.
    Румене, аз не деля съфорумците на полезни и неполезни имайки предвид колко са ми помогнали на мене лично или пък дали одобрявам стила им , както каза Bibi, a дали помагат на други със знанията си.

  18. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #15

    Re: за форума

    "Така е и с форума ни - като се увеличават членовете - съвсем естествено се налага пропорционалното затягане на дисциплината."

    Ами - има леко противоречие. Както и да е. Дано да е за добро!
    Не считам, че винаги са трити теми, съдържащи критики. Дори това ми се е случвало доста рядко.


    Аз просто поставям под съмнение вече увеличаването на членовете.
    От толкова много - толкова малко да се надигат......странно е

    Трябва и да се шегуваме - животът не е само работа!
    Доста хора влизаха тук, за да се отпуснат от стреса във всекидневието.
    Май вече не е така. Страхуват ли се - не знам (не смея дори да си помисля това..)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 9 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Бисерите на форума :-)
    От gnf във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 21-01-14, 13:58
  2. Чат към форума
    От turist във форум За Форума
    Отговори: 2
    Последно: 02-03-10, 03:03
  3. Дарения за форума...
    От kod във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 0
    Последно: 20-11-08, 10:06
  4. Дарения за форума...
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 0
    Последно: 20-11-08, 10:06
  5. Как да търся във форума?
    От ivankrivodol във форум За Форума
    Отговори: 11
    Последно: 19-09-06, 02:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе