Резултати от 1 до 5 от общо 5

Относно изтрита тема с благодарност към майстор!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #1

    Относно изтрита тема с благодарност към майстор!

    За първи път ми трият тема във форум. Без обяснение, без нищо. Предполагам, че е заради последното изречение, което може да се приеме като вид реклама. Извинявам се, за което. Но можеше само да се изтрие частта, която се счита за неправилна. Аз не съм в бранша, а съм обикновен клиент. Просто исках искрено да покажа уважението си към един от малкото отзивчиви майстори. В последните години на 99% съм бил отвратен от контактите си с всякакъв род майстори. И сега при обратния пример чистосърдечно изразих този факт. Има поне няколко теми и десетки постове с препоръки за климатични майстори (в частност АлександърС) за монтаж на клими и подобни. Не виждам те да са изтрити. Отличен майстор - съответно бива препоръчан. Или това важи само за климатичните теми и вътрешните хора. Искам публично обяснение ако е възможно.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #2

    Re:Относно изтрита тема с благодарност към майстор!

    Видях темата в коша, но не знам причината, поради която се е озовала там. Да не би да е пусната в неподходящ раздел като тази - в "Отопление". Ще я преместя в подходящия - "За форума". Всъщност не знам за предната ти тема кой е по-подходящ, но си има специален раздел за благодарности - "Бял списък".

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #3

    Re:Относно изтрита тема с благодарност към майстор!

    Може и да съм прозвучал по-сериозно, но не е чак толкова важна тази случка за мен. Просто в първия момент се учудих. Собственик, администратори и модератори могат да постъпят както сметнат за правилно и повеляват правилата. Това е тяхно право.

  5. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #4

    Re:Относно изтрита тема с благодарност към майстор!

    Е, защо - със сигурност ще получиш отговор, изчакай

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #5

    Re:Относно изтрита тема с благодарност към майстор!

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan
    Искам публично обяснение ако е възможно.
    Искаш - получаваш го.
    Темата ти беше в разрез с правилата на форума и е изтрита.
    Както е казал Лазар, има раздел на форума - бял списък - там темата ти може би има място, стига да става въпрос за фирма, издала нужните документи за извършения ремонт. Всичко друго рано или късно може да доведе до това:
    https://forum.setcombg.com/index.php/topic,51603.0.html
    Казусът не касае защо не са изтрити други подобни теми, но и на това ще ти отговоря - не са изтрити защото не съм ги видял. Повярвай ми - няма общо с вътрешни хора, още по-малко с климатични теми.
    Форумът има функция - рапорт до модератори - можеш да изпратиш рапорт за други теми, подобни на твоята.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 07-02-12, 17:06
  2. Изтрита тема
    От cska84 във форум За Форума
    Отговори: 15
    Последно: 26-09-11, 13:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе