Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 26

До администратори и модератори - изнервящо е!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #1

    До администратори и модератори - изнервящо е!

    Абе хора направете нещо със софтуера на форума ужасно бавно ми се зареждат страниците - чакам по 20-30 сек.С лан съм и сравнявам с другите бг форуми еми много е бавно тука[xx(]Защо така????

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    112
    #2

    До администратори и модератори - изнервящо е!

    На мене ми се зарежда за не повече от 2 сек. Проблема явно си е при теб.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    До администратори и модератори - изнервящо е!

    При мен също се зарежда много бързо (1-2 сек.)

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #4

    До администратори и модератори - изнервящо е!

    и при мене е ОК ! отна4ало наистина беше бавничко но сега за не пове4е от 2-3 секунди !

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    До администратори и модератори - изнервящо е!

    Момчета, я ми обяснете как се тегли една страница от 350Кб с три неработещи аватара за 1-2-3 сек? Мога да го приема за вярно само за някой, който има директна оптика от пиъринг мрежата до компа си. [Oops!]

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #6

    До администратори и модератори - изнервящо е!

    Браво Lupus!И при мен е бавно момчета,но не виждам разлика със ситуацията от преди смяната.Със LAN съм,на 128 Kb/s.Страница от форума се тегли за 6-7 до 10-15 сек.,зависи от доставчика ми и от натоварването на мрежата.Така,че да бъдем реалисти,все пак...[]

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    До администратори и модератори - изнервящо е!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Момчета, я ми обяснете как се тегли една страница от 350Кб с три неработещи аватара за 1-2-3 сек? Мога да го приема за вярно само за някой, който има директна оптика от пиъринг мрежата до компа си. [Oops!]



    <div align="right">Originally posted by Lupus*-*06/01/2004*:* 19:38:22</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    За кеширане чувал ли си?

    Или искаш да ме убедиш, че чакаш (ако си на dial-up) 100 секунди за да прочетеш това мнение?

  10. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #8

    До администратори и модератори - изнервящо е!

    При мен това окзваше проблем -> БТК НЕТ остана без Интернет два дни

    http://www.data.bg/menu/news.html?current=2478#2478



    P.S. Не е толкова тежък форума. А и кеширането си оказва влиянието.

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    До администратори и модератори - изнервящо е!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Момчета, я ми обяснете как се тегли една страница от 350Кб с три неработещи аватара за 1-2-3 сек? Мога да го приема за вярно само за някой, който има директна оптика от пиъринг мрежата до компа си. [Oops!]



    <div align="right">Originally posted by Lupus*-*06/01/2004*:* 19:38:22</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    За кеширане чувал ли си?

    Или искаш да ме убедиш, че чакаш (ако си на dial-up) 100 секунди за да прочетеш това мнение?



    <div align="right">Originally posted by КрИс*-*06/01/2004*:* 20:40:23</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    А ако си триш кеша поради ограничени ресурси или други причини...

    А ако просто не ти е добре настроен...

    А иначе по принцип от кеширане не разбирам...[:D]

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #10

    До администратори и модератори - изнервящо е!

    Ограничени ресурси?? говорим за 50-100мб, заделени за кеширане... В 21-ви век сме.

    След като не разбираш, значи е настроен добре - по подразбиране

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #11

    До администратори и модератори - изнервящо е!

    Амиии...

    Явно нещо не съм разбрал добре...

    То за един кеш не си струва спора...

    В един зъболекарски кабинет прочетох следното:

    "Ако искате да бъдете културно обслужени, отваряйте си широко устата".[]

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #12

    До администратори и модератори - изнервящо е!

    С кеширане или не с 2к връзка форума изглежда адски тежък

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #13

    До администратори и модератори - изнервящо е!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">С кеширане или не с 2к връзка форума изглежда адски тежък



    <div align="right">Originally posted by saint056a - 07/01/2004 : 1009</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Форума може да бъде доставен и на CD за желаещите да го четат офлайн []

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #14

    До администратори и модератори - изнервящо е!

    Аз с кабел но на трафик и кеширането е просто задължително . Зареждам за 10 секунди в началото после за около 5 отделна страница . За мен не е бавно , но пък да се зареди за около 3 в началото ми е много чудно все пак това е asp и се обработва и на сървъра <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Време за изпълнение на заявката: 0.55 секунди</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote"> при скок директно в активните теми .

  18. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #15

    До администратори и модератори - изнервящо е!

    и при мен няма разлка от преди освен прословутото кеширане. Ама добре че имаше специална тема за това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 30-07-08, 23:45
  2. Има ли модератори или няма??
    От kris11 във форум За Форума
    Отговори: 12
    Последно: 24-12-07, 14:15
  3. Отговори: 4
    Последно: 27-07-07, 15:45
  4. Б*х мамаму( да не се три е от модератори)
    От Julian във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 15-10-03, 10:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе