Резултати от 1 до 12 от общо 12

Save

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #1

    Save

    Искам да се обърна към модераторите с молба да помислят върху един проблем.

    Значи пиша си аз някое дълго мнение и натискам "Post" и по някаква причина (например прекъсване на интернет ми дава: Page cannot be displayed!!! Връщам се обратно и мнението ми вече го няма, а аз изпадам в бяс....Или по случайност натискам някое клавишче и пак така - мнението ми се изпарява. Чета как хората пишат в notepad и после във форума - това е доста сложно. Дали не може да се измисли нещо, ако не ви затруднява?

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    Save

    Такъв проблем тези дни не съм имал, но чух от други, че имат. Понякога се случва да пропадне базата на сървъра, защото съм го изпитал същото преди време... По тези въпроси единствено може да ти помогне КрИс

  4. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #3

    Save

    Съни, и аз съм имала доста такива проблеми. Затова ми е правило след като напиша част или целия пост (в случай, че е по-обемен) го копирам с десен бутон преди да го изпратя и при евентуален срив на връзката, го пействам отново.

    Пробвай.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Save

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Съни, и аз съм имала доста такива проблеми. Затова ми е правило след като напиша част или целия пост (в случай, че е по-обемен) го копирам с десен бутон преди да го изпратя и при евентуален срив на връзката, го пействам отново.

    Пробвай.



    <div align="right">Originally posted by Profita*-*18/01/2004*:* 13:15:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Аз правя като Profita като надуша, че има проблем с нета или (по-често) поствам мнението и после си го рдактирам на воля с едитване на посата. По тази причина почти всичките ми мнения са едитвани.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #5

    Save

    Пишеш в notepad и нямаш грижи...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #6

    Save

    Съни като стане това не давай Back a Refresh. Това е решението. Браузера повтаря заявката към сървера и не се губи информацията.

  8.  
     
  9. Gadget
    Guest
    #7

    Save

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Съни като стане това не давай Back a Refresh. Това е решението. Браузера повтаря заявката към сървера и не се губи информацията.



    <div align="right">Originally posted by DeathKnight - 19/01/2004 : 21:28:42</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Да бе, и после защо едно мнeние се повтаря по 4 пъти...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #8

    Save

    Е, ще си изтриеш останалите три, де [:D]



    И аз най-често постъпвам като ru-boy, и много рядко - Copy / Paste преди Submit (ама да знаете как просто нямам търпение да го натисна това бутонче [8D]). Notepad ми се вижда много тромаво.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #9

    Save

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Съни като стане това не давай Back a Refresh. Това е решението. Браузера повтаря заявката към сървера и не се губи информацията.



    <div align="right">Originally posted by DeathKnight*-*19/01/2004*:* 21:28:42</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Deathknight - както винаги перфектно решение на проблема.

    Gadget - обещавам, че нама да refresh-вам 4 пъти[]

  12. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #10

    Save

    Абе при мене не става с рефреш, просто защото не отправя никаква заявка, ами просто кликвам и Page cannot be displayed

    Та преди Submit само селектвам, Ctrl+C и ако има проблеми, рефреш и Ctrl+V изпипан стар метод

  13. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #11

    Save

    От както съм регистриран не ми се е случвало да пропадне връзката ми или сървъра затова не съм взимал "предпазни" мерки. Но никога не е късно да ми се случи нали?[]

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #12

    Save

    Методът на Кайсо е най-изпитан . Редовно го ползвам при по-дълги постове. Много пъти е спасявал положението.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. GTA IV - save?
    От taralion във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 24-02-10, 01:51
  2. SAVE MODE
    От jarrett във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 17-09-08, 21:36
  3. PC2Phone + save
    От devil във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 16-10-03, 15:55
  4. Save за GTА3
    От Sunny във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 19-03-03, 12:29
  5. Save na 007
    От DJ във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 22-02-03, 20:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе