Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 57
Like Tree1Одобрявам

Return to castle Wolfenstein

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #31

    Return to castle Wolfenstein

    mislite li tova 4udo ste se podkara sto gode-dobre na

    k6-2 500 5x100

    128ram

    geforce256

    na timedemo na quake3 izkarvam 52 kadura na 1024x768x16 i vsi4ko drugo na max osven lightmap(mnogo mi e gadno s nego)

    nadqvam se da vurvi dobre...ako problema e samo v malkoto ram ste go opravq ama cpu-to...

    kak mislite?





    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #32

    Return to castle Wolfenstein

    на 6х4, 16bit ще тръгне според мен, но след колосално чакане докато зареди!




  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #33

    Return to castle Wolfenstein

    Znachi, az tova go minax. Ima drugo - na vtoria chst na purvata misiia, kato izbiia vsichki gadove i ne znaia kakvo da pravia - ima edin dvor, eni dvojni zatvoreni vradi, edna sgrada, i tia sus zatvorena vrata - ne znam kakvo da pravia. (Vse oste ne sum se sreshnal s vruzkata, motaia se iz zamaka)







    Edited by - nniki на 20/12/2001 18:03:38

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #34

    Return to castle Wolfenstein

    FearMe -a misliosh li che ste vurvi dolu gore dobre? ako e samo do 4akane ste iz4akam no mislish li 4e ste mina 50-te kadura?(taino se nadqvam) che igrata e qka i mi se iska da i se nasladq a ne kato pogledna fps-a da mi e zaboden na 20 i da se4e kato za svetovno





    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #35

    Return to castle Wolfenstein

    btw az nikoga ne igraq nisto na 32bit kolkoto i da ne se vqrva.ne vijdam vizualna razlika(tuk sigurno ne sum prav no za men e taka) a samo mi spada proizvoditelnostta kudeto e mnogo....





    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #36

    Return to castle Wolfenstein

    според мен 50 посмъртно не можеш да направиш с тази машина, sorry! дори и на 16 bit просто процесор нямаш за талкова кадри! 49 обаче може бъзик! направи си извода сам - на celeron 333 @ 416 с mx на 8х6, 16 bit текстури, 32 bit color depth, demo001 ми правеше 24.3 fps. като се има впредвид, колко повече са полигоните в wolfenstein-a и колко големи са откритите пространства ...... на 6х4, 16 bit, low detail и т.н. сигурно ще даде някъде там или малко повече, но това са просто предположения. и понеже едва ли ще си я купуваш ($60 е цената на запад, а една подложка е 1 лв, нищо не ти коства да си я вземеш.



    p.s. как така само не виждаш разлика между 16 и 32?! сигурно на теб пък ти е чудно, как другите виждат




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #37

    Return to castle Wolfenstein

    Za y0y0 - otkaji se taq igra e nevuzmojna ot strana na sistemni iziskvaniq.Ina4e i az ne vijdam golqma razlika mejdu 16bit i 32bit




  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #38

    Return to castle Wolfenstein

    na quake3 naistina na demo001 gi pravq 52.9 kadura na 1024x768 bez nikakuv maitap

    predi tova bqh s tnt2m64 i pravih 38

    slojih geforce i bqha na 57.8 kadura

    no sled kato formatirah ne moga da gi stigna tiq 58kadura. slagam sustite driveri i vsi4k okakto predi no ne moga...neznam kakvo sum napravil obache sega ne moga

    a za wolfenstein mislish li 4e ste moje da se igrae dolu gore pri polojenie che na q3 v1.11 gi pravq 52

    mejdu 16 i 32 bit nai dobre cijdam che mi pada proizvoditelnostta i tova mi stiga





    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #39

    Return to castle Wolfenstein

    ako iskash ste ti izpratq screenshot na quake3 za da povqrvash.iskam da znam kato gi pravq na q3 tiq kadfri dali ste moga da igraq na woilfenstein





    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #40

    Return to castle Wolfenstein

    kade se zagubihte be hora? golqmo iztreznqvane mu pravite ot tiq praznici.kajete che da znam dali za nova godina da q po4am taq igra )





    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #41

    Return to castle Wolfenstein

    Отдавна не бях влизал в темата. Жалко, че махнах играта, веднага след като я превъртях, но нямам достатъчно място. Най-вероятно в скоро време да я превъртя пак, щото си е голяма веселба. Тогава ще пусна и "on-screen fps" (хаха как пък го измислих), за да може да "говорим в цифри" (гадно клише).



    y0y0, вместо да ангаажираш някой с прогнози дали ще тръгне играта, май по-добре да си я пуснеш "пък каквото сабя покаже". ;-)))

    По-тежка е от Qukae3, но ако окастриш по-сериозно графиката, може и да тръгне.

    Стискам палци! ;-)))))))




  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #42

    Return to castle Wolfenstein

    ами аз както вече писах по-горе - играта е велика, графиката е убийствена ( weep ut, hl & cs fans . подложка 1 лев - какво му мислиш?! на колкото и да ти тръгне - няма да съжаляваш! вервай ми



    p.s. a за 50-те ти fps вярвам, защо да не вярвам!

    p.p.s. пропуснах да добавя и "max payne fans"





    Edited by - FearMe на 27/12/2001 13:20:03

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #43

    Return to castle Wolfenstein

    vzeh si q vchera igrata i v momenta q igraq na 800x600x16 i vsi4ko drugo na max...

    se4e na momenti qko inache normalno stoi na 20fps.i maksimalno mi vdigna kum 104 na 3-to nivo mislq che v na4aloto ama tam nqma protivnici nablizo.inache dolu gore se igrae ama ne e edna ot nai-krasivite gledki kakto vurvi.



    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #44

    Return to castle Wolfenstein

    A be kak da vidia kolko frame-a mi dava v sekunda? S cg_drawFPS mi dava 0 default is 0.. niama li neshto kato edno vreme timerefresh? T.e. sigurno ima.. ama kak e? )




  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #45

    Return to castle Wolfenstein

    В console пишеш:

    cg_drawFPS 1

    {enter}

    vid_restart

    {enter}








Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Sub за Return of The King
    От Anton във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 13
    Последно: 08-01-04, 18:51
  2. Return To Castle Wolfenstein
    От pavkata във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 10-12-02, 08:07
  3. Return to Castle Wolfenstein
    От DJLIAN във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 08-09-02, 10:36
  4. Castle Wolfenstein i XP problems...
    От Mr.Meth във форум ИГРИ
    Отговори: 15
    Последно: 06-02-02, 19:21
  5. Return to castle Wolfenstein
    От Ghost във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 18-12-01, 09:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе