Резултати от 1 до 14 от общо 14

Игри за LAN мрежа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    44
    #1

    Игри за LAN мрежа

    Някои може ли да ми каже добри игри който могат да се играят в мрежа.


  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Игри за LAN мрежа

    уби ме! [:D]

    99.99% от всичко, което е излязло през последните няколко години може да се играе в мрежа. кажи какъв жанр те интересува

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    44
    #3

    Игри за LAN мрежа

    FearMe може да е вярно но аз имам само 15 игри от който само 5 стават в мрежа []

    За жанр може да е (стратегия,нещо от сорта на halfilfe-counter strike , или ако е възможно някаква игра нещо подобно на Wolfshtein)

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    44
    #4

    Игри за LAN мрежа

    и ако можете да ми кажете от къде да си сваля Yu-gi-oh! Power of chaos Kaiba the revenge

    Защото тук видях едни линк но не работеше

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #5

    Игри за LAN мрежа

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">уби ме! [:D]

    99.99% от всичко, което е излязло през последните няколко години може да се играе в мрежа. кажи какъв жанр те интересува



    <div align="right">Originally posted by FearMe*-*03/09/2004*:* 12:39:07</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ех, @FearMe, и ти ме уби!

    Айде смъкни малко, поне с 10.00 %, че току-виж започна да търся "Multiplayer"-опцията из куестите, пъзелите или аркадите...




  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #6

    Игри за LAN мрежа

    Е FearMe се поизхвърли малко, ама пък да те попитат, дали има добри игри, които да се играят в мрежа, звучи все едно - имали ли добри коли, дето могат да се карат [:D]



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">и ако можете да ми кажете от къде да си сваля Yu-gi-oh! Power of chaos Kaiba the revenge

    Защото тук видях едни линк но не работеше

    <div align="right">Originally posted by OvErRiD3 - 03/09/2004 : 13:53:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ето ти линк за играта, надявам се да ти свърши работа:

    ЛИНК ЗА ИГРАТА - КЛИК

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    168
    #7

    Игри за LAN мрежа

    Някой пробвал ли е NETPANZER-а?

    Не е кой знае какво, ама за тези около 14МБ къде заема си е супер!


  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    70
    #8

    Игри за LAN мрежа

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ех, @FearMe, и ти ме уби!

    Айде смъкни малко, поне с 10.00 %, че току-виж започна да търся "Multiplayer"-опцията из куестите, пъзелите или аркадите...



    <div align="right">Originally posted by IvO_tm*-*03/09/2004*:* 15:36:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    А сега ти уби мен, защото повечето аркади и пъзели предлагат мултиплейър опция.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #9

    Игри за LAN мрежа

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ех, @FearMe, и ти ме уби!

    Айде смъкни малко, поне с 10.00 %, че току-виж започна да търся "Multiplayer"-опцията из куестите, пъзелите или аркадите...



    <div align="right">Originally posted by IvO_tm*-*03/09/2004*:* 15:36:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    А сега ти уби мен, защото повечето аркади и пъзели предлагат мултиплейър опция.



    <div align="right">Originally posted by igulated*-*16/09/2004*:* 16:26:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Я ми ги посочи тия "повечето"???




  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #10

    Игри за LAN мрежа

    да се включа и аз:

    търся някакво шутърче за мрежа което поддържа кооператив.

    само на сириъз сам 1/2 съм попадал досега

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    49
    #11

    Игри за LAN мрежа

    А може ли да ми кажете някаква аркада със самолети която да си заслужава? :")

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    70
    #12

    Игри за LAN мрежа

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Я ми ги посочи тия "повечето"???







    <div align="right">Originally posted by IvO_tm*-*19/09/2004*:* 20:12:21</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Произволна аркада със самолети /примерно... / си избери и ще намериш мултиплейър. Не може да не си играл на някой от големите автомати с ръчки, много бутони и слот за монети. Ако пък под мултиплейър имаш предвид нещо като игра в мрежа погледни *всяка* съвременна аркада и ще разбереш истината. Да не говорим пък за решения като Kaillera. Прочети и не вдигай много врява.

  16. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #13

    Игри за LAN мрежа

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Произволна аркада със самолети /примерно... / си избери и ще намериш мултиплейър. Не може да не си играл на някой от големите автомати с ръчки, много бутони и слот за монети. Ако пък под мултиплейър имаш предвид нещо като игра в мрежа погледни *всяка* съвременна аркада и ще разбереш истината. Да не говорим пък за решения като Kaillera. Прочети и не вдигай много врява.



    <div align="right">Originally posted by igulated*-*24/09/2004*:* 16:28:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Е какво, в защита на FearMe, искаш да ми кажеш, че "99,99 % или почти всички игри през последните няколко години" имат мултиплейър опция ли?



    Я се скрий някъде...



    <font color="blue">//Добавено:



    Какво си ми изброил само аркади със самолети, я ми изброй КУЕСТОВЕ, ПЪЗЕЛИ с мултиплейър опция или игра в LAN - това беше и питането по темата!!! Само тези два жанра правят 10-те процента, с които не съм съгласен.



    И не ми споменавай за програми, които позволяват старите игри да се играят в мултиплейър - говорим за игрите, в които има такава опция, а не създадена изкуствено. Какво, да не би "Golden Axe", "Mortal Kombat", "Street Fighter" (или подобните им описани в статията) в първоначалните си варианти да са имали "Lan Game"-опция? Че то тогава нямаше LAN, бе! (грубо казано) :-)</font id="blue">




  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    70
    #14

    Игри за LAN мрежа

    Чудесно. Повечето куестове отпадат за сметка на всички аркади и пъзели. Хев ъ найс дей. А тоя FearMe не съм го чувал

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Игри
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 22
    Последно: 20-04-13, 15:59
  2. Отговори: 30
    Последно: 26-05-12, 20:44
  3. Игри в мрежа
    От rahnev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 05-03-11, 21:32
  4. Игри в мрежа през прокси
    От anivel във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 13-08-07, 18:36
  5. игри - мрежа
    От gangster4o във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 18-01-06, 19:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе