Резултати от 1 до 10 от общо 10

FIA GT Racing [Медицинска намеса]

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #1

    FIA GT Racing [Медицинска намеса]

    Търся начин да подкарам FIA GT Racing.

    Идеи за сериен номер, генератор или друго хомеопатично средство.

    Директни линкове се приемат с нескрито задоволство.

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    FIA GT Racing [Медицинска намеса]

    Ммм, виж сега, няма да ти помогнат нито сериини номера, нито нищо Това ако не се лъжа беше със Старфорс защита и тръгваше мноооооооого трудно.





    Та значи:

    Ето ти NFO Файла, където е описано как се пуска играта.

    Ето ти и цялата ДИРЕКТОРИЯ с играта, от където можеш да си дръпнеш файлчетата нужни за "прецакването" на Старфорс защитата.



    Аз лично, с подобни тъпотии не се знаимавам, защото мъките дето се полагат да пуснеш играта, просто обезмислят игрането Като направят всички игри с тая защита, тогаз ще му мисля



    Успех


  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #3

    FIA GT Racing [Медицинска намеса]

    С този мини имидж за който кайсо даде линк играта тръгва.

    Пак след задължителната гимнастика по откачане на реалните иде устройства.



    А не знам защо но досега май основно ралита излизат със старфорс3 защита.

    Може би авторите и си падат по ралитата и правят специална отстъпка за фирмите които искат да си защитят ралитата

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    FIA GT Racing [Медицинска намеса]

    и "sacred +" излезе със starforce и ме отказа да го играя... дано докато излезе двойката успеят да я разбият като хората, че иначе наистина усилията ти късат нервите и удоволствие от играта няма

  6. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #5

    FIA GT Racing [Медицинска намеса]

    Malone това упътване ти трябва!



    Ето ти и препратка към цялата директория.

    Забележка: става и без Alcohol, а само с DaemonTools

    Забележка №2: за съжаление играта не оправда очакванията ми в никаква степен. Много жалко [V]

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #6

    FIA GT Racing [Медицинска намеса]

    Благодарско на всички!

    Ще опитаме на машината на приятелчето всички стъпки и приложения, които сте ми дали и ще докладвам.



    []

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #7

    FIA GT Racing [Медицинска намеса]

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Malone това упътване ти трябва!



    Ето ти и препратка към цялата директория.

    Забележка: става и без Alcohol, а само с DaemonTools

    Забележка №2: за съжаление играта не оправда очакванията ми в никаква степен. Много жалко [V]



    <div align="right">Originally posted by laMARTIN*-*14/02/2005*:* 22:08:06</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Да ама при мене не тръгна така.

    Не тръгна нито с Алкохол, нито с ДаемонТуулс Мъчих, мъчих и неще и не ще.

    Дано поне с ТАЗИ да успея, че много я хвалят

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    18
    #8

    FIA GT Racing [Медицинска намеса]

    Аз използвам SF Nightmare v. 1.11 от Старфък- http://www.project-starfu?k.tk (? - с)

    Правя следното:

    1. Инсталирам образите с помощта на Алкохол 120%.

    2. Пускам играта за да се активира защитата, след това reboot.

    3. Пускам SF Nightmare и изчиствам Ывсичките устройства от IDE chanel 2 (двата ми рома са на този канал), проверявам да ли са изчезнали знаците на ромовете в My Computer.

    4. Слагам мини-имиджа в рома на Алкохола и пускам играта.

    5. След играта пускам пак SF Nightmare и активирам ромовете на IDE chanel 2.



    По този начин (с малки особености за всяка игра) съм пускал TOCA RD2, CMR 2005, SRS, TrackMania, Cycling Manager4 и др.



    P.S. Не съм съгласен че GTR не си струва. Играта е мъстхев за любителя на хардкор симулаторите. Въпреки че е на физическия ISI-енджин, той е преработен изцяло. Може би няма да може да измести игрите на Папирус, но колко струва само технологията LiveTrack! Зависи какво очаква да получи човек от играта, естествено ако търсите там геймплей а-ла NFS & co., едва ли ще ви хареса.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    57
    #9

    FIA GT Racing [Медицинска намеса]

    някой ще може ли да ми даде линк към Star**** защото не мога да я намеря а лика който е даден към дата.бг не ми го отваря мерси предварително

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    18
    #10

    FIA GT Racing [Медицинска намеса]

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">някой ще може ли да ми даде линк към Star**** защото не мога да я намеря а лика който е даден към дата.бг не ми го отваря мерси предварително



    <div align="right">Originally posted by ggbg*-*04/04/2005*:* 12:33:37</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Линкът, който дадох по-горе е правилен. Единствено на местото на въпросителният знак напиши "с"-латинско.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 19
    Последно: 30-06-17, 21:29
  2. LADA RACING CLUB
    От Z*E*W*A във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 26-12-06, 00:08
  3. Crash nitro racing
    От Z*E*W*A във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-06, 21:36
  4. Някой играл ли е LADA RACING CLUB
    От GENERALAT във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 11-05-06, 17:58
  5. Моля за спешна медицинска помощ !
    От saffron във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 18
    Последно: 29-04-04, 11:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе