Резултати от 1 до 11 от общо 11

war craft ПРОБЛЕМ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #1

    war craft ПРОБЛЕМ

    абе за кво така като се мача да вляза в батъл нет и ми дава:

    ------------------------------------------------------------------------------



    This application has encountered a critical error:



    FATAL ERROR!



    Program: C:\games\Warcraft III\Warcraft III\war3.exe

    Exception: 0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 001B:0095806B



    The instruction at '0x0095806B' referenced memory at '0x07443030'.

    The memory could not be 'written'.



    ------------------------------------------------------------------------------

    ...................

    ..........

    и разни глупости още?Само някои да не каже че е от рама ми,щото не е както и да преинсталирам играта - също нестава

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    6
    #2

    war craft ПРОБЛЕМ

    И АЗ ИМАМ ТОЗИ ПРОБЛЕМ НО НА МЕН МИ ЗАБИВА ПО ВРЕМЕ НА ИГРА ПРЕИНСТАЛИРАХ WIN-A И СЕ ОПРАВИ ......АМА СЛЕД ДЕСЕТИНА ИГРИ ПАК ЗАПО4НА ДА ГО ПРАВИ ПОМАГАИТЕ МОЛЯ

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #3

    war craft ПРОБЛЕМ

    И аз го имах, но се оправи като най-накрая си взех комп, който е съвременен и не от 3 години.

    каква ти е конфигурацията на компа-процесор, рам, видеокарта?

    Моите бяха Пентиум 3 на 800мца, 384мб и ГиФорсе4 64мб.

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    4
    #4

    war craft ПРОБЛЕМ

    аве д**** ***** д**** тапия уар крафт 10 пъти си преинсталирах ПЦ-то и 100 пъти си форматнах харда и пак не се оправя сега си уплоадвам работите на ФТП-то и щте направя формат на целия хард ако от това се оправи ще пиша пак аре ако имате неква идея пишете я плз арее пичове [8D]

    ------------------------------------------------------------------------------------

    This application has encountered a critical error:



    FATAL ERROR!



    Program: C:\games\Warcraft III\Warcraft III\war3.exe

    Exception: 0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 001B:0095806B



    The instruction at '0x0095806B' referenced memory at '0x07443030'.

    The memory could not be 'written'.

    ------------------------------------------------------------------------------------

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #5

    war craft ПРОБЛЕМ

    Има едно бутонче на прозорчето за грешка на което пише more info или нещо от тоя сорт. Погледнете какво пише там. Имах същия проблем с Колин макРи и се оправи като преименувах един файл на micro dvd. Тъпо ама какво да го правиш...

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    4
    #6

    war craft ПРОБЛЕМ

    да бе Fori ам тук вобще не излиза прозореца да пращаш грешката на микрософт но не вярвам да от това да се оправи ! Не може на чисто нов уиндоус и форматиран хард да дава само тази грешка тапо ам

    а не при мен само е така. [V]

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #7

    war craft ПРОБЛЕМ


  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    4
    #8

    war craft ПРОБЛЕМ

    да бе то ако ставаше само с патча аз нямаше пиша в форума вобще

    аз си го направих с крак-а само.Които иска да ме намери в ICQ да му го пратя. ( 131027469 ) абе кво да ми вкючвате намирате си крака дето е само два файла war3.exe и war3.org в дата.бг ги има 4ао

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #9

    war craft ПРОБЛЕМ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">да бе то ако ставаше само с патча аз нямаше пиша в форума вобще

    аз си го направих с крак-а само.



    <div align="right">Originally posted by UpToYou - 17/02/2005 : 20:41:32</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ако се беше вгледал по-подробно, може би щеше да забележиш, че има още 8 страници, след тази, която съм дал. само трябва да се натисне стрелкичката.

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    4
    #10

    war craft ПРОБЛЕМ

    ami hubavo 4e go napravih ina4e niama koi da mi pomogne! Kato za parvi stapki v forum mislia 4e e dobre 4ao all


  13. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    1
    #11

    war craft ПРОБЛЕМ

    plz daite mi link za toq crack deto mi trqbva da go podkaram warcraft-a.I az imam su6tiq problem i ne moga da go re6a.Izteglih si nqkuv crack ot data.bg ama i s nego ne stava

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. War Craft Original Produkt
    От The Insane във форум ИГРИ
    Отговори: 6
    Последно: 12-05-05, 11:04
  2. WAR CRAFT 3
    От CCCP_FAN във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 30-07-04, 12:17
  3. War Craft 3 Въпросче
    От nniki във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 04-05-03, 14:30
  4. star craft P::::::::
    От koliolb във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 25-01-03, 22:49
  5. War Craft III - help
    От nniki във форум ИГРИ
    Отговори: 35
    Последно: 13-07-02, 11:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе