Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Sims2-с извинение!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    6
    #16

    Sims2-с извинение!

    Прерових и 4 диска- нищо. Преди си я инсталирах от ISO файлове, но сега един приятел ми ги записа като exe и от тогава не тръгва. Може ли това да е причината? Да не е изпуснал някой файл?

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #17

    Sims2-с извинение!

    какво .ехе ти е записал?

    направил е един огромен .ехе file, който стартираш и той ти "слага" играта?

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #18

    Sims2-с извинение!

    Ейййй, не се научиха тези хора, че 70 % от игрите след инсталация слагат записи в регистрите и едно просто копиране на папката с играта не е вариант тя да тръгне на друг компютър... Пък иначе всичките са "големи хакери"! []




  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    53
    #19

    Sims2-с извинение!

    Мда, не е като доброто старо време, когато се събираха по 20 "големи" игри на един диск и за да инсталираш някоя си я разархивираш и пускаш нещо от сорта на setup.bat [:D]

    За търсачката на дата.бг - като си намериш нещо, разцепено на много архиви си отваряш директорията, в която е и тогава зареждаш всички файлове за теглене.

    И да, ДМ е сто пъти по-добър от Флашгет.

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    6
    #20

    Sims2-с извинение!

    Ами аз му казах да ми даде предишните дискове с ISO файловете, които си тръгваха, но той ме убеди и категорично заяви, че няма проблем и играта ще си тръгне - да ама не!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Извинение!
    От G_A_P във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 25-02-01, 06:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе