Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

Sims2-с извинение!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    215
    #1

    Sims2-с извинение!

    Здравейте,

    Поднасям моите извинения към модераторите, че пускам нова тема за играта.С риск темата да бъде изтрита и то с основание, се нуждая от помоща ви:



    Проблема ми е следния:

    Изтеглих следните файлове от Dата.бг, за тази игра , а именно:

    1.The Sims 2 University Mini Image-TNT

    2.The Sims 2 University Mini Image-BLeH

    3.The Sims 2 University-VNGCLONE CD1

    4.The Sims 2 University-VNGCLONE CD1

    5.The Sims 2 University-VNGCLONE CD2

    6.The Sims 2 University-VNGCLONE CD2.cue



    Прочетох много подробно и това което сте написали на следните сдреси:



    http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=181771&highlight=







    http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=314945





    въпреки това не разбирам, написаното тука:

    .."1.Преди инсталацията:

    - Аз съм на XP.

    - Трябва да иматеинсталиран THE SIMS 2 на компютъра.(препоръчително е да не сменяте инсталационната папка т.е. да инсталирате играта в C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 )

    - Трябва да имате инсталирана Alcohol 120% версия 1.9.2 1705 (която Ви прави виртуален cd-rom, в който маунтвате(зареждате) image файловете(mds и т.н.))

    - Сваляте играта (2-те CD-a). Аз го направих от bubu.to, но да знаете, че файловете в торента на арената са същите.

    "...



    не разбирам , какво значи да имам инсталисан Симс2, и как да го направя.



    Ще съм безкрайно благодарен , ако някой малко по ясно опише стъпките през които трябва да мина.





    п.п

    Отново се извинявам на модераторите и читателите на форума ако поставения проблем е досаден за някого!

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Sims2-с извинение!

    това означава, че university не е самостоятелна игра, а трябва да се инсталира преди нея оригиналния sims 2

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    215
    #3

    Sims2-с извинение!

    Би ли помогнал някой, от къде да изтегля играта която трябва да се инсталирам.

    Благодаря

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Sims2-с извинение!


  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    215
    #5

    Sims2-с извинение!

    В Арена е невъзможно да се вредя.Имат лимит и който хване не пуска.Все някога трябва да стане.



    А в дата.бг, намерих 50 архива от по 47МБ???, нечовешка работа за теглене:-(

    Какво им пречеше да са (BIN) или (ISO)???

    Kакто и да е .Благодаря ти за помоща.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #6

    Sims2-с извинение!

    Да не би случайно да си мислиш, че на .BIN или .ISO ще заема по-малко място отколкото 50 архива х 47 МВ?




  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    70
    #7

    Sims2-с извинение!

    той ръчно ще ги вкарва в някой dl manager, затова му е болката ))))

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #8

    Sims2-с извинение!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">той ръчно ще ги вкарва в някой dl manager, затова му е болката ))))



    <div align="right">Originally posted by igulated*-*31/03/2005*:* 13:25:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Е, какъв е проблемът да ги вкара автоматично всичките - става с 2-3 кликвания на мишката... [!]




  11. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    215
    #9

    Sims2-с извинение!

    Иво,

    болката ми е рачното вкарване, на флаш гета не знам как автоматично да задам от дата.бг, да тегли тези 47 архива.В момента в който се пробвах и сложи всевъзможни глупости:-(

    Размерите нямат значение, разполагам с бърза връзка.Е направих героизъм в мирно време да ги вкарам един по един:-))



    p.p

    Както и предполагах, един DAT файл липсва:-))), от тези архив във архива и нещата приключват до тука, докато не се намерят читави BIN или ISO файлове от някъде.


  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #10

    Sims2-с извинение!

    Ако си инсталирал читав <font color="red">Download Manager</font id="red"> [<font color="red">DM</font id="red">], в контекстното меню [което се появява при натискане на десен бутон на мишката] трябва да имаш добавени следните редове:



    <font color="blue">"Сваляне с DM"</font id="blue">

    и

    <font color="blue">"Сваляне на <u>всички</u> с DM"</font id="blue">,



    или нещо подобно.



    Просто избираш вторият ред и махаш отметките на тези файлове, които не са ти архив на играта, посочваш директорията и... готово! Нима е толкова сложно?




  13. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    215
    #11

    Sims2-с извинение!

    Иво,

    не е сложно и точно така го правя.Ти пробвал ли си по този начин от дата.бг да теглиш такива архиви.Аз пробвах и всевъзможни неща ми сложи да тегля.За да ги махна щях да загубя толкова времв , колкото загубих с вкарването на един по един.Както и да е .Минало заминало.Лошото е че не свърших никаква работа:-(, за съжаление!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    70
    #12

    Sims2-с извинение!

    тоя въшлясал флашгет няма ли свестен браузър, който да сортира типа файлове и по този начин да избегнеш свалянето на тонове ненужни лайна покрай нужните?

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #13

    Sims2-с извинение!

    десен click -> download all -> options и си пишеш default-ните формати, които искаш

  17. Novice
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    6
    #14

    Sims2-с извинение!

    Може ли да попитам нещо- the sims2 я инсталирах и исках да сложа Univercity ,но the sims не тръгна и съответно и Univercity също. От къде да си намеря свестен крак за the sims2=та да тръгне най-после!

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #15

    Sims2-с извинение!

    обикновено по дисковете има директория я crack, я divinity, а hoodlum - с други думи името на групата, която я е crack-нала. разгледай добре. аз играта съм я теглил за познати и crack-ът, който беше на дисковете си работеше безотказно

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Извинение!
    От G_A_P във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 25-02-01, 06:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе