Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с "MAX PAYNE"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #1

    Проблем с "MAX PAYNE"

    Всъщност - досаден проблем! :knuppel2:

    Напоследък започнах да разцъквам първата част на "MAX PAYNE" - да, знам че съм закъснял 4 години и знам, че вече има 2-ра част - но както обича да казва майка ми "трябва да си последователен, моето момче!"

    Та значи, версията е "crack"-ната - при мен си върви без проблем, обаче в последно време, брат ми все повече се захласваше, докато гледаше как си играя и аз... съвсем логично, искайки да се оттърва от присъствието му, най-коректно му казах "добре ве, дееба, ми шти я туря, та да кандисаш!". Малко селски прозвуча, ама така си и беше. Не се оправдавам, де.

    Та значи, дадох му я, той си я инсталира, сложи кракнатото "exe", но... по време на зареждането играта грубо го изхвърляше със стандартното "XP"-съобщение за грешка. Видео-картата му - GeForce 5200 - е доста по-добра от моята. Потърсих в Нет-а за подобен проблем и намерих, че се оправял с "Patch 1.05". Хубаво, ама като сложа въпросният "patch", играта отново става "лицензирана" и ми иска "Original CD-ROM".

    Питането ми е - някой знае ли къде мога да намеря кракнато "exe", но за този "Patch 1.05"?

    Благодаря предварително, че ме изтърпяхте!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    Re: Проблем с "MAX PAYNE"

    Та значи, май трябва да го стикна това като темичка.
    Има два сайта за NoCD за игри и те са както следва:

    www.gamecopyworld.com
    и
    www.megagames.com

    Като няма в първия то във втория ще го има
    Та потърсваме в сайтовете и откриваме следното:

    www.gamecopyworld.com
    и
    www.megagames.com

    Като няма в първия то във втория ще го има
    Та потърсваме в сайтовете и откриваме следното:

    http://www.megagames.com/cgi/downloa...E.105.NOCD.ZIP

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #3

    Re: Проблем с "MAX PAYNE"

    Мерси, Кайсо!

    Просто аз търсех по памет на www.gameworld.com и затова се чудих защо нищо не излиза. Ама как ще излезе като не е влезнало.

    Вече съм си запазил и двата адреса и обещавам първо да търся там преди да питам тук.
    Причината, че не съм им обръщал внимание досега, е че по принцип кракнатите игри си идват директно с кракнатото "exe" и досега не ми се е налагало да търся нещо подобно като гореспоменатото от мен.

    Имаш една биричка от мен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Проблем с LG 42LB700v "out of memory.app is closed""
    От mr_spek във форум LG телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-15, 11:02
  3. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе