Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 37

HOMM4 - мнения...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    HOMM4 - мнения...

    На първо време не мога да свикна с битките - не съм особено наясно какво правя .

    Много ме дразни липсата на статус бара при битка.




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #2

    HOMM4 - мнения...

    ПИРАТ!!!!!!!Тя официално не е излязла,а тои вече праска ли праска..

    Ми така е,с тая 100 мегабитова линия))

    Може ми едно лека записче на диск,pls??




  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #3

    HOMM4 - мнения...

    Admin tova che si pirat e podsudno ama tova che ne si durjish na obeshtaniata e obidno.....

    Ne che ne si namerih igrata edin chas po kusno ama shto triabvashe da mi vruzvash takava tenekia......



    http://www.rootbg.com

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    71
    #4

    HOMM4 - мнения...

    eeeeeeeeeej

    izteglih gi i oshte ne sam gi zapisal da q probam i az weeeeeeeee

    e.i mu majkata....

    ama sq si zaminawam i podkarwam i az




  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #5

    HOMM4 - мнения...

    Иване, не е лошо да си четеш пощата преди за н-ти път да пишеш глупости тук.

    Очаквам да се самоопровергаеш в най-скоро време!!!




  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    71
    #6

    HOMM4 - мнения...

    След 12 часа игра мога твърдо да кажа - не съм <font size=4>3</font id=size4>а<font size=4>DO</font id=size4>волен ! Толкоз неща ме дразнят, направо нямам думи ... Ма как може да не сложат грид, ще им гадая аз с тая перспектива на битките кой колко далеч може да стига, да ми махнат бара със статуса - ми то те затова ли са предвидили чак забавен каданс, та да видя кой каква магия ми слага. И да си цъкаме д десния бутон до полудяване ... Не, не знам, то толкоз много неща ми се струват оплескани, ама от яд сега не се сещам по главните. Единственото ми утешение е, че няма начин като поиграем да свикна. Играя Хероес-а от 1-цата, то винаги е имало преобразяване и е трябвало време да ми хареса поредната версия, ама чак пък толкоз не е било. Направо ще изкефя страхотно, ако наистина просто след повечко време игра и 4-ката ме завладее като предните, дай боже първите ми впечатления да са напълно погрешни !



    Хей Крис, май ще излезеш прав - тая 4-ка може и да не става дори за двама души. Ми то една седмица ми се струва направо вечност. Между другото ме пребиха още на първата карта на 1-ва кампания - и тоя резил доживях :-(



    Edited by - Ka°i°eто на 28/03/2002 12:15:03

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #7

    HOMM4 - мнения...

    Cheta si poshtata samo che tam nima nishto vse oshte koeto moje bi se dulji na skorostta na abv.bg samo che tova ne te opravdava pri polojenie che se biahme razbrali da zvunnesh ne da mi pishesh obiasnitelna zapiska po mail...

    Nai malkoto mojeshe da pratish edin SMS.....





    http://www.rootbg.com

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #8

    HOMM4 - мнения...

    След 5 часа цъкане съм склонен да кажа, че чакането си заслужаваше. Поне за мен де. Не ми харесва началото на single - не можеш да видиш коя раса избираш! Аз от къде да знам кои са тези Order и кои са Chaos? Но с това се свиква. Не ми харесват сградите - имам чувството, че са малко. И това, че всяко същество може да си се движи отделно също ми се струва много смела иновация. То така се променя адски много от gameplay-я.

    Съгласен съм с Кафето за десният бутон - попрекалили са с функцийте му. Също така - поне на мен всичко ми е дребно и неясно по картата, надявам се това да се дължи на това, че още всичко ми е ново. Като изключим тези негативи, играта ми допада много, още не съм се пробвал на кампания, но вече бих Tutorial-а )

    Битките ми харесват много повече от предишните, и факта, че можеш да се бият 2ма герои от твойте също е интересен.



    И все пак - не намирате ли постройките за адски малко?



    <font color=red>Dominator</font id=red>

    domin@dir.bg

    ICQ#109217561

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    69
    #9

    HOMM4 - мнения...

    Ei vie sega kakvo drazniteli se sega a v varna o6te q nqma tazi igraaaaaaa.




  12. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #10

    HOMM4 - мнения...

    За битките съм съгласен - най-вече не липсата на грид (до иконката за движение има число показващо за колко хода стигаш), а заради липсата на статус-бар и информация за избрания/посочен юнит... Иначе е ясно че дори и само заради биткитеигрите ще са по-дълги...

    А за магиите... ще се чете хелпа... тва е положението , да не говорим че днес първата ми работа ще е да разпечатам таблицата с развитите класове - да съм наясно как да мина от WizardKing на General или ArchMage примерно




  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    HOMM4 - мнения...

    ех, steriporik, де да можех и аз да съм така категоричен ))



    във варна я имаше точно в същата секунда, в която я имаше както в софия, така и в ню йорк. просто твоите познати я нямат




  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    71
    #12

    HOMM4 - мнения...

    про4етох тука че някой го убили на първата карта....

    нищо чудно, и аз сам доста затруднен наистина. Но същото беше и първата седмица която играех на 3-ката

    просто не сме му хванали цаката. А иначе е много здрава играта наистина. Аз съм доволен опредлено




  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    4
    #13

    HOMM4 - мнения...

    Абе я кажете как се отваря розовия border gate? Ходих при розовата палатка и ми казаха думите, но не мога да разбера как се минава през gate-a. Там седи един и само чака да ходя да го пребия.



    Now that I'm blind I can see much clearer

  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #14

    HOMM4 - мнения...

    А случайно като цъкате толкова много Heroes-a да сте забелязали дали играта позабива доста често?

    имам в предвид копието, което пуснаха Deviance и тяхното fixed exe. Поне за в момента в gamecopyworld и megagames нямат друго ехе.

    Доста позабива игричката, и не мога да разбера, дали проблема е в самата игра или просто има проблем със exe-то







    Edited by - eddie на 30/03/2002 20:58:23

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #15

    HOMM4 - мнения...

    Mi obshto vzeto moga da kaja che nabludeniata mi sa slednite:

    Pri mene na windows 2000 dosega niama nito edin zabiv a igraia nonstop kato otvreme na vreme dori davam alt+tab za da svursha neshto drugo...

    MB mi e ASUS CPU Celeron 1.2G VGA riva tnt Creative...

    No pri edin dvama priateli ima podobni problemi samo che tam e druga konfiguracia i ne moga da kaja zashto se poluchava...

    Na AMD procesori Gurmi mai po chesto....

    Shtot i dvamata sa s AMD edinia s Tbird drugia s Duron....



    http://www.rootbg.com

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнения !!
    От Миряна във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 30-10-14, 22:18
  2. мнения GPS
    От berbatov_86 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 05-06-12, 01:54
  3. SIS 748 - мнения
    От Siol En във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 19-12-03, 10:57
  4. HOMM4 The Gathering Storm кампании...
    От kod във форум ИГРИ
    Отговори: 7
    Последно: 14-02-03, 20:18
  5. Първи лек проблем с HOMM4
    От hipo във форум ИГРИ
    Отговори: 20
    Последно: 14-04-02, 20:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе