Резултати от 1 до 11 от общо 11

BIG FAT PROBLEM :(

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    6
    #1

    BIG FAT PROBLEM :(

    zdraveite parvo sajalqvam 4e pi6a na angl ma kirilicata mi se bagna i nemoa q opravq .iskam da popitam ne6o za edin moi problem svarzan s nqkolko igri i posto ve4e se ot4aivam. na4i az imam originalen steam paket s vklu4eni css , hl2 ,hl2dm i o6te mn igri . problema e tam 4e kato igraq izvestno vreme na pc na nqkoq ot teq igri me izxvarlq bez dori da mi da de eror.sa6toto stava i s wow ! molqvi pomognete 6ot super qko se nervq.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: BIG FAT PROBLEM :(

    ако ти се рестартира компютъра, най-вероятно ти прегрява или процесора, или видеокартата

    ако те изхвърля само от играта, то може да е също от прегряла видеокарта, или от памет, а и да не забравяме, че hl2 не се слави с най-стабилния engine...

    а и сигурен ли си, че оригиналният пакет е наистина оригинален?

    p.s. дори и да нямаш кирилица на компа, когато пишеш отговор, обърни внимание на надписа "КРЕДОР" горе вляво на полето, в което пишеш. това е вградената кирилица в самия форум

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Re: BIG FAT PROBLEM :(

    а може и захранването да е извън строя , да не забравяме че и Winxp си ги прави тия магарии!

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    6
    #4

    Re: BIG FAT PROBLEM :(

    ами преди доста време ми се ресваше пс то ма нз как се оправи, а и да оригинална е играта спох амм нз за видеото тука имам няколко програми която я тестват и аз доколкото знам те натоварват видеото на мах и неми се ресва....а аз попринцип играя цсс в мрежи ... нз хора кво да направя ам за рамта ся сам с 756 мб рам. ето малко инфо за пс то ми начи процесора ми е mobile AMD athlom(tm) XP-M + 2083 MHz,даното ми е MSI MS-7021,видеото е NVIDIA geforce 6200 .ако има нешо което сам пропуснал питаите нз моляви помогнете шот се побарквам яко

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re: BIG FAT PROBLEM :(

    кога за последно преинсталира win ?
    6200 е малко на кантар за игри от класа на HL2

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    6
    #6

    Re: BIG FAT PROBLEM :(

    ам отдавна ма там е работата че дори и да го преинсталирам пак си ме изхварля ..... един приятел ми каза че може и да ми прави проблем тая windows security alerts макарче аз сам и дал офф , а и другото ми самнение да неби да е нешто от лан картата нз хора отчаивам се ... а да нз дали споменех че преди ми се рестартираше пс то преди да вляза в мениуто на играта , и зех на един фр лаптопа и там я инсталнах и трагна ама там лагеше шот лаптопа му е слаб ... и след известно време ми се оправи тва ресване ма ся ме изхварпя ..... нямам идея просто какво да правя ако ми помогнете ше ви 4ерпим целия форум на по бира

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re: BIG FAT PROBLEM :(

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    6200 е малко на кантар за игри от класа на HL2
    ... а пък не дай боже да е ТС...

    rol4xx, сложи си SpeedFan да ти каже какви са ти температурите на процесора и системата, а за температурите на видеокартата погледни в displаy properties (само дето не знам дали има датчик тази карта или не... по-скоро няма да има)

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    6
    #8

    Re: BIG FAT PROBLEM :(

    ам аз имам EVEREST home edition ( пак показва температурите ) ми ся като го гледам ми дава тва : данна платка 42градуса (109градуса по F)
    процесор 53 градуса (127 градуса по F)
    итам оште некви работи ма видеокартата невиждам да пише колко температура е , и работата е там че аз неиграя хл2 а counter strike sOURCE xD

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Re: BIG FAT PROBLEM :(

    cs:s = hl2, защото използват един и същ engine

    температурата е малко височка. намали реалните mhz на процесора (или по-скоро не ти, а този, който е разбирал достатъчно да го направи преди време). или осигури по-свободен достъп на по-хладен въздух към вентилатора на процесора, за да охлажда по-добре

  12. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    6
    #10

    Re: BIG FAT PROBLEM :(

    ам намалих мхз и ся ше вляза да вида кво ше стане дано да неме изхварпя

  13. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    6
    #11

    Re: BIG FAT PROBLEM :(

    FearMe бате ти си златен , нз и аз как несам се сетил да намаля мхз те леле опраивисе батенце мн ти благодаря и на сички сажалявам че ви отнех от времето и благодаря алл

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. WD - problem
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-06, 08:58
  2. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 13:18
  3. Problem s Win XP
    От jax във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 22-02-03, 19:34
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 00:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе