Резултати от 1 до 10 от общо 10

Problem s Win XP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. jax
    jax е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    59
    #1

    Problem s Win XP

    Niakoy znae li niakva aktualizaciq na Win XP,niakoq programa,s koqto da igraq igrite pod XP na 4estotata, na koqto po oprin4ip si pokazva monitorat mi na dadena razdelitelna sposobnost, a ne na 60Hz...?[:-spin]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    104
    #2

    Problem s Win XP

    Qvno polzva6 prodykt na NVIDIA, tui kato tqxnite driver-i ima tozi prodlem pod XP[^] Eto nqkolko programki s koito stava nomera:

    http://rack2.free.evro.net/server21/...ix%20Programz/

    Az polzvam RefreshForce.

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    Problem s Win XP

    jax - с кой драйвер на nVidia си? Последните няколко си го поддържат това нещо, в Preformance & Quality Settings си има Refresh rate Overrides, от там можеш да си му зададеш на каква резолюция на какви херци да ти пуска монитора Елементарно е

    Иначе можеш да си ползваш и отделен софтуер. По принцип няма голяма разлика.

  5. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #4

    Problem s Win XP


  6. jax
    jax е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    59
    #5

    Problem s Win XP

    Mersi za suvetite,no se pak GTA3 mi varvi kato na baven kadar,mnogo bavno, bavno.Na kakvo mojej da se dalji?Videoto mi e GeForce MX440 128DDR?[:-bouncy]

  7. Gadget
    Guest
    #6

    Problem s Win XP

    E значи, тръгна от честота на монитор и стигна до насичане на кадри. Като питаш поне си кажи целия проблем, а не да го режеш на части, защото объркваш хората, които се опитват да ти помогнат... Ако си мислиш, че от честотата на монитора ти зависи бързодействието на играта си в ГОЛЯМА заблуда

  8.  
     
  9. jax
    jax е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    59
    #7

    Problem s Win XP

    Не се правя на разбирател,само питам.Предполагах,че като се оправи честотата ниама да има проблем с бързината на GTA3,понеже на нея ми правеше тези номера.Нямам за цел да обърквам когото и да е било...

    <font color="red">MOD. EDIT

    Kayso

    Цензура пич, цензура, не се заяждай, нема нужда
    </font id="red">

  10. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #8

    Problem s Win XP

    Намали детайността на играта дето се вика, пусни на 1024х768х16 примерно, махни AA и AF и няма да ги имаш тея насичания

  11. jax
    jax е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    59
    #9

    Problem s Win XP

    Пробвах го и т'ва с детайлността,не е причина,продължава в същия дух[!]иначе под Win ME си върви без проблеми...Няма значение,сигурно е от драйверите на видеото.Не е болка за умиране...

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #10

    Problem s Win XP

    Probvai s Refresh Lock i az imah sa6tiq problem slojih NvidiaRefreshRateFix i pak ni6to ne stana 6oto ne mi poddarja video kartata GForce 4 MX440 i tarsih baq vreme i nakraq gi otkrih tiq dvete i varvqt bez problem pone pri men ima6e i o6te edan programa ama ne q pomnq ako ne moje6 a gi nameri6 drasni nqkoi mail i 6a ti gi pratq

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. BIG FAT PROBLEM :(
    От roL4xX във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 20-04-06, 15:49
  2. WD - problem
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-06, 09:58
  3. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 14:18
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 01:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 12:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе