Резултати от 1 до 2 от общо 2

World of warcraft проблеми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    94
    #1

    World of warcraft проблеми

    Значи от доста дълго време се опитвам да поиграя тази игрица, обаче няколкото ми опита останаха неуспешни. Все още не съм се отазъл и затова търся помощ тука.

    Значи пробвах в 3-4 български сървъра. Имам инсталацията, смъкнал съм всички упдейти до 1.12. Следвам всички интрукции за инсталацията и ъпдейтването на играта от всеки един от сърварите. Но или не иска да се конектне, като дава някаква грешка още като натисна конект или пък най добрия вариянт до който бях стигнал е да се конектне и да влезе в играта, но всеки път след 30 секунди ме изхвърляше.

    Последния сървър който пробвах беше на nefelin, там ми даваше connection refused или нещо такова, не го записах...

    Всекя помощ за сървър с добро описание за исискването на какви ъпдейти и т.н., ще му бъда благодарен...

  2.  
     
  3. Member Аватара на diaflin6
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    194
    #2

    Re: World of warcraft проблеми

    Ако погледнеш на http://wow.nefelin.com/, ще видиш че версията която се изисква , за да може да играеш там е 1.8.0. , т.е. трябва да си пачнеш играта до тази версия.
    Също така трябва да:
    За да се свържете презапишете realmlist.wtf ( ! НОВ ! ) във вашата WoW
    Възможна причина да не може да се вържеш към нефелин е ако твоя ип адрес е в забранените мрежи. Това може да провериш тук : http://212.116.136.129/networks.php

    В края на миналата година играех на нефелин, но започна много на често да крашва ( на всеки 30-40 мин) и се отказах. От от началото на тази година съм на wow.mnet.bg и като цяло съм доволен. Конкретно за мнет мога да ти дам съвет. Сервера е на 1.9.2 , но може да се играе и на 1.8.0. Тук също трябва да се :
    След инсталирането на този пач, трябва да изтеглите файловете "realmlist.wtf" и "autoexec.wtf"
    , като подробни инструкции има тук : http://store2.data.bg/mizerumbel/.

    Връзката към сървъра става през cheating death клиент и понякога отнема време за да се логнеш - между 2-10 опита или 5-10 мин. Не знам дали за клиентите на мнет(Варна) е така, но аз съм от Русе и по редица причини го има този проблем.

    По отношение на съпорта , при нефелин е по удобно. Форума е на почит и се поства редовно както от ГМите , така и от редовние потребители. При мнет , това не е така - поства се по-рядко. Тук предпочитаната комуникация е в irc канала - #wow-mnet. Когато сървъра е ъп обаче няма да намериш никой .

    Играя на мнет , заради по-гоямата стабилност , както казах по-горе имаше един период в който нефелин крашваше на всеки уърлд сейв и един куест трябваше да се прави по 3-4 пъти. Докато сървъра на мнет е бил до ден и половина онлайн .

    Ако има нещо неясно - питай, ако мога ще отговоря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам World of Warcraft Cataclysm 40лв.
    От SteelSeries във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-12-10, 00:44
  2. Sam Raimi няма да режисира World of Warcraft...
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 11-10-10, 13:44
  3. Очаквайте World of Warcraft: Cataclysm на 7-ми декември...
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-10, 16:04
  4. World of Warcraft
    От Ka°I°e†o във форум ИГРИ
    Отговори: 27
    Последно: 29-01-05, 10:02
  5. World of Warcraft ALPHA
    От Wizard във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 18-02-04, 16:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе