Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

World of Warcraft

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    71
    #1

    World of Warcraft

    Еми тука мисля се ще се намери някой и друг фен за тая игрица. За сега да кажа аз до къде съм. Порових се малко и успях да намеря само 2 работещи понякога сървъра .. е за "фрее" става въпрос де. Дразнеше ме, че искат да ми продадат нещо, дето не може човек да го и види ... ма как тата бре, калъфи са си от Близард. Та за 2-та сървъра - единия е на братушките : http://www.wow.wnet.ua/ (сървъра е 217.20.163.63). Другия си е нашенски на някой с прякор Phaser с адрес 84.242.157.212 (за сега успявам да се вържа само на realm [GO-Link](LAN mode), иначе гледам има още 2: [GO-Link] и [GO-Link] (Local host mode). Бях учуден, че в нашенския нещата са по-добре. Щот в другия аз не успях да се бия, още няма продавачи на разни работи, нема и куестове ... е с куестовете и при нас гледам Phaser се бори да ги пусне, ма то проблеми явно има предостатъчно. Бе се пак вижда човек ориентировъчно за кво става въпрос, че да пообмисли дал да дава по 15 евро на месец да играе или да не дава. Аз съм за даването по-принцип, ама чак па толкоз нещо съвсем прекалено ми се вижда. Така де, малко ли е да си купи игра чивек за 90 кинта, па на сичко отгоре и месечно да плаща, баси. Айде за са само толкова :-))))

    Ааа, е забравих да напиша адреса, дет се обсъжда сървърът на Phaser: http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=247873&start=0

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #2

    World of Warcraft

    И аз не мога да го разбера това - хем плащаш тлъсто за играта, хем пък и месечна такса. Според мене ще отшуми до 6 месеца.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    70
    #3

    World of Warcraft

    Как така не разбираш? Светът на играта ще се променя почти денонощно, което изисква определени усилия на артисти и оператори. Твърди се, че споменатите такси ще отиват именно там хихи



    И не виждам как смееш да твърдиш, че MMORPG продукта на една от най-кадърните, богати и дълбоко уважавани компании ще отшуми за шест месеца... събуди се бе човек - сега им е времето на ммо лайната

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #4

    World of Warcraft

    Игри от типа на WoW са абсолютно безсмислени да се играят на Free сървър поради една проста причина.. няма достатъчно хора (отделно без оператори, без поддръжка... умряла работа). За отшумяване не се знае още... мен лично не ми хареса (все пак LineAge 2 обявиха за RPG на 2004 а не WoW). Направена е за средностатистическия потребите а не за хардкор-MMORPG-фена. Има редица очевидни недостатъци, графиката е архаична, липсва динамика на боя. (изобщо PvP часта яко куца).



    Съветвам всички които са изпробвали WoW и малко им е харесала да пробват Lineage2 (има безплатен сървер на матрицата...) горе долу може да се придобие представа.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    71
    #5

    World of Warcraft

    Даааа, уж минах ей така за обща култура до Пулсар и ... зех та си платих, срам ме е :-)

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #6

    World of Warcraft

    Заразата!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #7

    World of Warcraft

    Какво плати бре, Кафе

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #8

    World of Warcraft

    В Pulsar само WoW се продава, следователно е платил за WoW

    http://www.pulsar.bg/wowpre/wowpre.phtml

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #9

    World of Warcraft

    Ахааа, значи е предплатил за нещо което не знае какво е.... нали не смяташ, че следя страницата на пулсар Какво дадоха, талонче ли, фактура ли? Със сигурност не и играта в ретайл кутия.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Месечната такса е: € 12,99

    За 3 месеца: € 11,99 / на месец

    За 6 месеца: € 10,99 / на месец

    при плащане с кредитни карти на собственика

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Очаквайте промоционалните цени за плащане в пулсар.



    А това:

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Бройките за България са много ограничени, поради ограничения капацитет на сървърите.

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    е супер далаверата, играта могат да си я купят неограничен брой клиенти, но сървърите били със строго ограничен капацитет за БГ. Или бъркам? Пулсар не биха продали повече игри от колкото има в квотата? Защото бройките от играта (талончетата?) са малко, но затова пък не свършват никога. От търговци милост не чакайте От друга страна смятам, че това са рекламни трикове с цел увеличаване на приходите им. Едва ли Близард ще върнат парички с думите "ами нямаме капацитет"

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #10

    World of Warcraft

    Бъркаш - Пулсар ще продадат малко бройки - точно колкото е квотата.

    А какво получи... - ми някаква стокова разписка за 90 кинта

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    71
    #11

    World of Warcraft

    Точно както казава Крис е. А за бройките е ясно - не могат да продадат колкото си искат по простата причина, че се гарантира запазено място на някой от сървърите. Нали тва не е като да ръгнеш още един комп в хъба и да кажеш "аде влизайте". Та така ще е засега и докат не станем Англия, Франция, Германия нема да ни дават ни акаунти за бетите кат на тях, ни пък ще видим на роден език даже и книжки, камо ли игра. Бе - наздраве и Wake Up More Monsters ;-) Ааа, и да казва някой ако ще играе таз игричка, че то аз и сам ще блъскам, ма по-малко ... :-) SetCom.bg Guild нещо, тва-онова, a?

  14.  
     
  15. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #12

    World of Warcraft

    Кафе, що не си носиш в къщи заплатата, а зарибяваш бедните хорица като мене? Сега започвам да отделям от закуската си, за да мога и аз да си я купя. А между другото, толкова си убедителен, че започвам да се съмнявам, дали не са та наели от Пулсар на процент.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    71
    #13

    World of Warcraft

    :-) Абе споменаха нещо май .... ако 666 човека убедя щели да ми зимат 1 евро по-малко на месец :-)

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #14

    World of Warcraft

    Не е така пичове, ще ви кажа защо ще продадат неограничен брой копия на играта (талончетата). Това, че си си купил играта не означава автоматично, че ще играеш, примерно, 3 години нон-стоп. След първия месец, поне 30% няма да платят за продължаване на акаунта им, причини много. Да не говорим, че след 1 година ще останат само най-хардкор маниаците. През това време как смятате, няма да продават игри ли Всичко е евтина реклама. Въпроса е как ще защитят продаването на игрите от човек на човек, предполагам, като регистрираш един акаунт с играта и след това няма да можеш да направиш друг. Не става дума за едновременно логване (то е ясно), а по принцип. Обаче, най-вероятното ми се струва, че ще е да можеш да правиш колкото си искаш акаунти, но те да са заключени към твоя цд-кей и да не позволяват едновременно логване на 2 акаунта създадени от 1 цд-кей. При опит следва бан и тичайте към пулсар за нова, или към тоя дето ви е продал играта, да го съдерете от бой

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #15

    World of Warcraft

    Аз мисля да играя играта, но да ви кажа чесно няма да бързам много да си я купувам с предплащане...

    А между другото откъде мога да я изтегля за да я тествам на бг-сървъра?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам World of Warcraft Cataclysm 40лв.
    От SteelSeries във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-12-10, 00:44
  2. Sam Raimi няма да режисира World of Warcraft...
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 11-10-10, 13:44
  3. Очаквайте World of Warcraft: Cataclysm на 7-ми декември...
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-10, 16:04
  4. World of warcraft проблеми
    От spritable във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 01-09-06, 14:06
  5. World of Warcraft ALPHA
    От Wizard във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 18-02-04, 16:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе