Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Нови 3d екшъни?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #1

    Нови 3d екшъни?

    Кажете нови 3d заглавия дето да са интересни, че не мога да си намеря свястно заглавие от 1 месец вече. Пробвах Glabal Operations, Serious Sam ама нещо не ми харесаха, особено Serious Sam. Мерси




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Нови 3d екшъни?

    Jedi Knight II - vidja li go



    ________

    C:\Death is all that matters...

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #3

    Нови 3d екшъни?

    Е кво говориш тая игра беше супер. Казвам беше щото я превъртях отдавна ама нещо като нея не се появява за съжаление




  5. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #4

    Нови 3d екшъни?

    SOF2, kato izleze!



    THE ONLY THING WE HAVE TO FEAR IS FEAR ITSELF!

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Нови 3d екшъни?

    някакъв sof 2 се върти наоколо, но се водел бета ...

    и аз го чакам с нетърпение



    иначе сега отделям по малко време (колкото остане, за съжаление мн малко) на medal of honor. мн е добра. който не я е играл, а обича подобни - go 4 it!



    jk2 я взех, не е лоша, но като че ли не предлага нищо ново, да не говорим и че не използва q3 engine-а, както го използва medal of honor. според мен е само за маниаци на sw вселената. аз харесвам много филмите, но явно недостатъчно, че да изтрая играта. може да съм малко неточен, защото минах само първото ниво, но заедно с това играя medal of honor и везните много сериозно натежават в полза на медала!




  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #6

    Нови 3d екшъни?

    е и медал-а е добър но и джедито ми изкефи, а по въпроса за SOF2 и аз разбрах за бета-та ама както се казва чекаме и ще видиме




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #7

    Нови 3d екшъни?

    SOF 2 ve4e q ima pulnata. Az se zdobih s neq, mnogo e zdrava !!! No ima edin problem (mai samo pri men) pri vtorata misiq kogato q zarejda ma izhvurlq i v konzolata pi6e: "Unsuppurted marker type 0xad" Nqkoi ima li ideq kakvo ozna4ava tova ? Probvah i pod 98 i pod XP i vse su6tata gre6ka...




  10. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #8

    Нови 3d екшъни?

    bila dosta bugiasala... siguren li si che e samo pri teb? Da ne e ot kopieto? Utre si ya zimam igrata i she vidya kak e pri men i dali she moga da ti pomogna.



    THE ONLY THING WE HAVE TO FEAR IS FEAR ITSELF!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #9

    Нови 3d екшъни?

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    .... но явно недостатъчно, че да изтрая играта. може да съм малко неточен, защото минах само първото ниво, но заедно с това играя medal of honor и везните много сериозно натежават в полза на медала!

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Leleeee, purvite 2-3 niva sa stashna boza ... az se bjah otchajal... ma action-a zapochne kato stanesh Jedi.. hehe tva nikuv shooter ne e... po skoro go harakteriziram v stil:Force & LightSaber , orujija ne ti trebvat poveche...



    , moga da tvurjda che e 100x po got i ot Sam2 i ot MOOHAA-ta.









    Edited by - deathknight на 23/05/2002 01:18:48

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Нови 3d екшъни?

    значи има надежда да ми хареса?

    ок, ще ги изтрая тези 2-3 нива, но определно мисля да си свърша медал-а преди това



    знаете ли кое е най-интересното?! никога не съм харесвал реалистични игри (в смисъл-съвременни оръжия, хора, терористи и т.н.) първата, която ми хареса беше разбира се делта-та, после - нищо до появата на wolfenstein-a. с медал-а стават 3. друго си е да му разпилееш вътрешностите с някой магия или с бластера (и пак да се оплача - време нямаааа, времеее)




  13. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #11

    Нови 3d екшъни?

    toofy ти да не си взел бета-та на SOF2, че така те изхвърля от нивото.....не ми се вярва файнъла да прави тия мизерии




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #12

    Нови 3d екшъни?

    FearMe- e, ne e losho i da go reznesh s light saber-a po verticalata na zabaven kadar, makar i bez karvishta i karantii...)



    Igrata opredeleno e ne samo za maniazi na sw vselenata



    Samo deto na njakoi niva mojesh s chasove da se motaesh i da ne namerish shibanija izhod- onja tunel pod skalata v poslednite niva kak go namerih i az ne znam- za drug nedostatuk ne se seshtam






  16. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #13

    Нови 3d екшъни?

    ne e betata siguren sum osven tova dnes razbrah 4e i pri edin moi priqtel stava su6toto...






  17. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #14

    Нови 3d екшъни?

    Аз специално с нетърпение чакам NFS6, Project IGI 2!!!



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #15

    Нови 3d екшъни?

    Hmmm, otkade si tolkoz siguren che ne e beta? az si vzeh sof-a, mnoo e yak, nyama nikvi problemi, samo deto grafikata ne e takava kakvato ochakvah... inache gi razmazvam yako po stenite, velik eksun! ta taka eto a naprimer ne moga da razbera dali mi e final versiata ili betata... ti kak razbirash?



    THE ONLY THING WE HAVE TO FEAR IS FEAR ITSELF!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам 3 нови рутера Belkin - Нови цени
    От ohluva във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 22-10-12, 14:56
  2. Отговори: 5
    Последно: 24-07-12, 13:36
  3. Отговори: 1
    Последно: 31-03-11, 18:58
  4. MP4 player SONY - нови - НОВИ ЦЕНИ !!!
    От Ewing във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 18-01-11, 00:33
  5. Нови хардове , нови Windows - стари проблеми
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 03-06-04, 16:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе