Резултати от 1 до 15 от общо 15

Диря игра...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #1

    Диря игра...

    Здравейте,

    Интересува ме на небезисвестната игра за Play Station Burnout Revenge дали има някакъв аналог за PC. По същество търся игра, подобна на Драйвър 3 (по отношение на реализъм на деформациите при сблъсък, и в подобна градска среда - т.е. подобни на FlatOut, където дейстието се развива на писти, не ме привличат особено). Ще бъда благодарен за всякаква информация по въпроса.

    Иначе, става въпрос за РС със следните характеристики:

    проФесор Intel 2.8 ghz
    ram - 1 gb
    video - radeon 9250 128 mb

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #2

    Re: Диря игра...

    Влизаш в arenabg -> Каталози (ИГРИ) -> избираш платформа, жанр, година. Почваш от 2000та и ги сменяш. Гледаш по обложките и четеш ревютата и това е

  4. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #3

    Re: Диря игра...

    @raizziel -> За този вариант съм се сетил; обаче е по-смислено да питам тук. Едва ли съм единствения, който има такива търсения по отношение на тип игра. По-логично ми е да питам хора който играят/са играли подобен тип игри от колкото да почна да ровя там и да тествам one by one...

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #4

    Re: Диря игра...

    ами гледай сега... една игра на мен може да ми хареса, а на теб не. Гледаш обложките с градове и толкова. Затова имат игрите review и game trailer в ютуб примерно. Няма да са много. GTA 3, Middtown maddnes, street legal, midnight club... Ето играл съм ги и ти ги споделям. То точно тези които ти искаш са най-дървените освен Драйвър и най-нереални. Играй NFS Porsche. Лесно мога да ти кажа TEST DRIVE Unlimited, но няма да ти тръгне.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re: Диря игра...

    Търсиш някой да си поиграе вместо теб и да я намери , щото те мързи а?

  7. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #6

    Re: Диря игра...

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Търсиш някой да си поиграе вместо теб и да я намери , щото те мързи а?
    Прекалено остро изказване! За каквото и да става въпрос, първо винаги питам ГугълЪ (и почти винаги намирам отговор там). В случая обаче струва ми се, игри има страшно много. Не очаквам някой да тесва one by one, а както съм казал по-горе въпросът ми е насочен към хора който са играли/пробвали такъв тип игри с молба да споделят заглавия.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #7

    Re: Диря игра...

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Търсиш някой да си поиграе вместо теб и да я намери , щото те мързи а?
    Предлагам да се затваря форума, защото 90% от темите са "търсиш някой да знае и да ти каже" .... ! Е бива ли такива изказвания ?!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #8

    Re: Диря игра...

    CrossBlade, не си прав, в случая напълно подкрепям Mr.TECHNO
    темата на devil ми звучи така - "търся добра и умна жена, да е красива и да готви добре мусака, някой ако я познава - да ми даде телефона и"
    Другите се опитват да му кажат че трябва да поогледа жените, да пробва с тая и с оная, щото има всякакви, примерно циганите харесват циганки, китайците - китайки, затворниците - всякакви.
    Той обаче е категоричен, че иска жена, дето 2-3 са я опитали, доволни са, и да му я предложат на него, щото той е питал в Гугли, ама то там било пълно с жени, а той нямал време да подбира, щото можело и на някоя проклета да се натресе

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #9

    Re: Диря игра...

    Offtopc

    Black Adder
    тотално ме кефиш човече

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Re: Диря игра...

    чудя се да плача ли, да се смея ли!

    темата на devil е напълно нормална, не разбирам защо му се нахвърлихте.
    дори чест му прави, че е дал и характеристиките на компа си, за да не започнат последващи уточнявания

    жал ми става, че на много от хората им трябва някой да повлече крак с някоя хаплива забележка, за да се втурнат като овци след него в доказване на собственото си остроумие или да блеснат с неимоверните си познания в една или друга област

    хайде покажете ми ТОЧНО КОЯ част от въпроса на devil не е наред?
    1. описва вкусовете си чрез сравнение
    2. описва компа си, за да се избегнат прекалено стари и/или прекалено нови игри
    3. всичко е написано възпитано

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #11

    Re: Диря игра...

    Carmagedon сериите ?
    не са много реалистични, но нещо подобно, не знам колко излязоха като поредица..
    Crash day не е лоша, но мисля че искаше по мощна видео карта...

    П.С. И гледайте по-весело на нещата, нищо не пречи да си отзивчив дори за малко. И без това нещатата в БГ по-хубави рядко стават

  14.  
     
  15. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #12

    Re: Диря игра...

    Такаа, май в началото съм пропуснал да река какво съм пробвал до сега (и не съм останал удовлетворен от него) - туй си е моя грешка. Та: FlatOut 2, Crash Day, Carmagedon-ите съм ги тествал, но те са старички и графиката нещо ми влияе зле, GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andreas. Евентуално си мислех за Driver: Parallel Lines, но знам ли дали си заслужава.

    П.П. @FearMe - покорно благодаря за добрите думи!

  16. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #13

    Re: Диря игра...

    Аз мога да допълня само:

    Crashday, test drive unlimited, juiced 1

    btw погледни и каталозите на замунда там също има игри с обяснения!

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    152
    #14

    Re: Диря игра...

    Я си дръпни World Racing 2,мисля ще ти допадне,само ме притеснява видеото ти...Според изискванията - NF 5900,или ATI 9600,но мисля,че ще тръгне на медиум настройки..
    Между другото да попитам-някой би ли ми изяснил как се инсталирва емулатор за PS2,например,дали не питах гугльо както трябва,но намерих стотици емулатори,но не и начина на инсталиране,освен кратко обяснение--.." инсталирате,после плъгините в директорията и това е."-да,ама не,иска ми сума ти конфигурирания-на видео,на драйвери,на биоси,аудио....Дори и за PS 1 не успях...Макар,че срещнах мнения,че няма все още хубав емулатор за PS2...

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1
    #15

    Re: Диря игра...

    да наистина пробваи world reicing

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Диря съвет относно отоплението на квартира 12 m2
    От jtq във форум Електрическо отопление
    Отговори: 22
    Последно: 08-03-12, 11:16
  2. Нуджа от помощ - диря магазин за...
    От devil във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 12-10-06, 13:36
  3. Диря някакъв конвертор от c# на c++
    От neutralizer във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 29-12-04, 01:04
  4. Има ли такава игра?И
    От Vankata12 във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-04, 16:31
  5. Диря си 2Д карта ?
    От oly във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 10-05-02, 01:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе